Skocz do zawartości

GTA VI


Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, Patricko napisał:

Były też plotki o Liberty City Stories i Vice City Stories remastery.


Prawie wszystko z tych gier już zapomniałem. Chętnie bym ograł w jakiejś przyzwoitej jakości, ale

jak? Prócz emulatora chyba zostaje wersja przenośna jako najlepsze rozwiązanie.

Edytowane przez Lukas_AT
Odnośnik do komentarza

Zajebisty filmik o praktycznie wszystkich wyciekach, plotkach i faktach o VI i nie tylko:

 

 

Kilka ciekawszych ploteczek:

- Początkowo planowano że szóstka będzie obejmowała cały obszar Ameryki, stąd nazwa projektu "Project Americas". Jak widzieliśmy w dużym wycieku, nadal ta nazwa obowiązuje. 

- Jasonowi miał podkładać głos Ryan Gosling, a Lucia to Eva Mendez, 

- Rockstar nie spodziewał się, że Online odniesie taki sukces. Dlc były planowane do singla, ale przeniesiono je do online, żeby je lepiej spieniężyć. Ale to akurat wiemy od dawna. 

- GTA 6 było w produkcji od 2012. 

- Prawdopodobnie pojawi się Kuba. Ogólnie Floryda + jakieś tropikalne klimaty. 

- Klimatycznie ma nawiązywać do Narcosa. Jak można się domyślić, pewnie chodzi o handel i transport dragów. 

- "Potężny" soundtrack z lat 70/80.

- Planowana stacja radiowa z nutami synthwave. 

- Auto ma być jak koń w RDR 2, rzeczy w bagażniku, tylko dwie bronie na sobie, itd. 

- Projekt mógł być zrestartowany przynajmniej raz od pierwszego rozpoczęcia prac. 

- Single Player ma być osobnym trybem. 

- Ma być kilka dużych miast i zabawa nawet do 500 godzin.

- Jason i Lucia początkowo mieli być spokrewnieni, ale obecnie będą parą w stylu Bonnie i Clyde. To już wielokrotnie słyszeliśmy. 

- Joe Rogan ma się pojawić w grze, oczywiście coś związane z podcastami. Jakaś stacja tylko z gadaniem? 

 

To tyle z grubsza. Wiele rzeczy i tak już wiemy, no ale zawsze fajnie obejrzeć coś nowego. Byle do grudnia. 

  • Plusik 2
  • Lubię! 4
Odnośnik do komentarza
6 godzin temu, MEVEK napisał:

W ogole sie nie jaram nowa odslona. Czekam na DS2 bardziej niz na GTA glownie przez te obsrane online w ktore nie gram. 


Nikt Ci nie każe grać w online.
Ja ich gry kupuję tylko dla singla, bo tylko tego od nich oczekuję - online istnieje po to, żeby wyciskać z dzieciaków kasę na kolejne singlowe sztosy - "Jest to poświęcenie, na które jestem gotów", cytując Lorda Farquaada ze Shrecka :D

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Pupcio napisał:

Brzmi upierdliwie. To nie rdr gdzie po pierwsze łażenie z karabinem na plecach nie było niczym dziwnym a po drugie mieliśmy naszą całą zbrojownie na zagwizdanie

 

Ale całą zbrojownie może będziesz miał w bagażniku jakiegoś swojego głównego auta, tragedii nie będzie. 

Odnośnik do komentarza
5 minut temu, Wredny napisał:


Nikt Ci nie każe grać w online.
Ja ich gry kupuję tylko dla singla, bo tylko tego od nich oczekuję - online istnieje po to, żeby wyciskać z dzieciaków kasę na kolejne singlowe sztosy - "Jest to poświęcenie, na które jestem gotów", cytując Lorda Farquaada ze Shrecka :D

Dobrze godasz, z tym ze gdzieś tam z tylu głowy mam nastawienie na ruch.anie graczy online, co może wpłynąć negatywnie na kampanie fabularna. Zniesmaczony jestem i tyle. 

Odnośnik do komentarza
58 minut temu, PiotrekP napisał:

W RDR2 koń był na gwizdnięcie, a tutaj co? autonomiczna fura? 

W Scarface, czy w Mafii III można było wykonać telefon i ktoś nam furę podwoził.

 

No i oby poszli w realizm, ruchy postaci mają być takie jak w RDR2, żeby jebane graczyki płakały :banderas:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...