Skocz do zawartości

GTA VI


Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, Bartg napisał:

Liczę na jakieś konkretne wykorzystanie natury, ukrywanie się na bagnach czy coś i survival vs aligatory. 

 

Ta wycieknięta mapa wrzucana tutaj koło weekendu też wydaje się w miare legitna patrząc na to co pokazali w trailerze.

 

Jeszcze jak byczq, maja taka baze zbudowana w rdr2 ze tylko czekam az bede miotaczem ognia grillowal krokodyle na bagnach

Odnośnik do komentarza
6 minut temu, kanabis napisał:

Pierwszy raz od Gta San Andreas jestem lekko podjarany nowym GTA. Fajnie to wyglada , w sensie podoba mi sie ukazanie ameryczki taka jaka jest czyli pelną pojebów :)

W GTA V też już miałeś pojebów w stylu sekty, świry, przywiązanie do social mediów, czy pogoń za pieniądzem. No, ale tutaj faktycznie wydaje się to być fajnie pokazane.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Obejrzałem i nawet mi lekko dygnął, chętnie w to zagram day one, ale to nie jest moje GTA które pokochałem w 2002 roku :( Czuć tu jakieś młodzieżowe Watch Dogs 2, Fortnite, Far Cry 5, 6 i oczywiście GTA Online którego nieznoszę, bo ten tryb zepsuł nam Rockstara :( Premiera w 2025 to jakiś smutny żart. Ogólnie 6/10.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Teraz, aux napisał:

Obejrzałem i nawet mi lekko dygnął, chętnie w to zagram day one, ale to nie jest moje GTA które pokochałem w 2002 roku :( Czuć tu jakieś młodzieżowe Watch Dogs 2, Fortnite, Far Cry 5, 6 i oczywiście GTA Online którego nieznoszę, bo ten tryb zepsuł nam Rockstara :( Premiera w 2025 to jakiś smutny żart. Ogólnie 6/10.

Również mam podobne odczucia, graficznie/technologicznie wiadomo, ale ten setting, wszędzie Ci przebierańcy trochę boli. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Nie wiem, skąd to odczucie młodzieżowego vibu. Gra się będzie działa we współczesnych latach w mieście wzorowanym na Miami, czyli sercu imprez, przepychu i próżności, więc pewne detale muszą być. Akurat odniesienia do tiktoka, czy co to tam jest wypadają fajnie. W GTA V była beka z FB i ciekawie wyszło, misja nawet była przecież z tym związana. Jak będzie klimat rapsów i latynoskich to dla mnie siada na momencie, a na to się zapowiada. Baliście się, że gra będzie zbyt grzeczna, a tu na trailerze już beka z murzynów i spermiarzy.

 

Przesuwaniem daty premiery, czy zagrywkami z zeszłych lat bym się nie sugerował, bo dziś Rockstar działa zupełnie inaczej niż te 10-15 lat temu, a i jak widać, ciężej też utrzymywać w tajemnicy pewne aspekty gry hehe :nosacz3:

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...