Opublikowano 1 godzinę temu1 godz. Może wydawcy przypadkiem trafili kiedyś tutaj do tematu zakupy growe i widząc jakie zdjęcia niektórzy wrzucają se pomyśleli kurwa same zarobasy w tej Polsce, tam nie rób taniej.
Opublikowano 1 godzinę temu1 godz. Jak ktoś chce tanio i nie ma żadnych wartości moralnych to kluczykarnie już mają GTA 6 po 280zł. Obstawiam że będzie jeszcze taniej i w okolicach premiery to będzie 250 zł.
Opublikowano 1 godzinę temu1 godz. 21 minut temu, devilbot napisał(a):Jak ktoś chce tanio i nie ma żadnych wartości moralnych to kluczykarnie już mają GTA 6 po 280zł. Obstawiam że będzie jeszcze taniej i w okolicach premiery to będzie 250 zł.i są też klucze na ps5, co nie jest spotykane przy innych premierachNa francuskim amazonie pudłoklucz jest za 60euro
Opublikowano 53 minuty temu53 min 31 minut temu, devilbot napisał(a):Jak ktoś chce tanio i nie ma żadnych wartości moralnych to kluczykarnie już mają GTA 6 po 280zł. Obstawiam że będzie jeszcze taniej i w okolicach premiery to będzie 250 zł.A nawet jeszcze taniej. rockstar pluje ci w mordę a ty piszesz o jakichś wartościach moralnych. Szanujmy się, ja bym tę grę najchętniej spiracił.
Dołącz do dyskusji
Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.