Skocz do zawartości

Xenoblade Chronicles 3


Shen

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Godzinę temu, 20inchDT napisał:

 

 

@Szwed moze pominales alexandrie na pustyni? jest na zachodzie. tez bardzo mocny attacker polegajacy na krytykach. trzeba miec ~40 lvl zeby ja odblokowac

Tak, ale na mapie mi ją wyświetla, więc muszę tylko podejść i ogarnąć. W każdym razie, najpierw obowiązki, potem przyjemności.

 

Teraz wyżynam sobie drogę przez (spoilery z końca 4 (?) chaptera)

Spoiler

Zamku Keves, coraz bardziej mam ochotę zaorać zwłokami konsulów pole xD

 

Odnośnik do komentarza

Niestety słusznie pisałem, że ta gra zryje mi życie. Mam kilka ważnych rzeczy do roboty no i ciul, nie robię ich, bo gram w Xenoblade. Do pracy mam wstać o 5, a gram do 3-4 w nocy. Rano jak się budzę to też granko. 

Jak można sobie odpuścić? Jeszcze tylko zobaczę co za tym rogiem, tylko do następnego punktu i przerwa... nie. Ciągle jest coś do roboty.

Mogę coś robić na drugim ekranie, ale nie mogę przestać grać w Xeno. Przez to zawalę w pracy i ta gra będzie kosztowała mnie trochę więcej niż 250 zł hehehehe

 

 

Wspinaczka na tę górę jest przepiękna. Wychodzisz na tę polanę i jest cudnie, a wiele godzin później, patrzysz z góry na tę polanę i myślisz o tym, jakie świetne są te wszystkie miejsca, które widzisz z góry, które odwiedziłeś. Z każdego miejsca patrzysz dokoła i wow, to wszystko jest dokoła, a potem wychodzisz i nadal to wszystko jest dokoła z innej strony.

Chodzi się bardziej dla przyjemności, nie wiem czy to plus czy minus. W Xeno X w tych wszystkich miejscach by była jakaś pierdółka do zebrania i zaliczenia do menusa, a w jedynce i dwójce byłby jakiś quest żeby tam pójść. Tutaj na razie większość miejsc po prostu sobie jest, nie wiem, może potem będą jakieś questy które będą wymagały szperania. 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
8 minut temu, ogqozo napisał:

Niestety słusznie pisałem, że ta gra zryje mi życie. Mam kilka ważnych rzeczy do roboty no i ciul, nie robię ich, bo gram w Xenoblade. Do pracy mam wstać o 5, a gram do 3-4 w nocy. Rano jak się budzę to też granko. 

Jak można sobie odpuścić? Jeszcze tylko zobaczę co za tym rogiem, tylko do następnego punktu i przerwa... nie. Ciągle jest coś do roboty.

Mogę coś robić na drugim ekranie, ale nie mogę przestać grać w Xeno. Przez to zawalę w pracy i ta gra będzie kosztowała mnie trochę więcej niż 250 zł hehehehe

 

Od pemiery to śpie max po 5h, w robocie  sie plecy zrobiły, treningi w tygodniu tez tylko 3 zrobilem zamiast 5-6 :gayos:

 

8 minut temu, ogqozo napisał:

 

 

Chodzi się bardziej dla przyjemności, nie wiem czy to plus czy minus. W Xeno X w tych wszystkich miejscach by była jakaś pierdółka do zebrania i zaliczenia do menusa, a w jedynce i dwójce byłby jakiś quest żeby tam pójść. Tutaj na razie większość miejsc po prostu sobie jest, nie wiem, może potem będą jakieś questy które będą wymagały szperania.

Zazwyczaj jest chociaz ten kontener czy trupy do odprawienia, albo exp

Odnośnik do komentarza

Kurde, nie przypominaj mi z tym ruszaniem gałką, żeby tylko choć trochę szybciej postać atakowała. W dwójce chyba po 20 godzinach dopiero zaczynały się jakieś walki takie jak tutaj od początku. Na początku była jedna postać i oglądanie jak sieka mieczem... Stoi... Sieka mieczem... Stoi... Pasek HP potwora lekko spadł... Nadal trochę podziw, że ktoś w to grał przed patchami i DLC, bo gra potrzebowała kilkudziesięciu godzin, żeby się zacząć.

Odnośnik do komentarza

Chociaż w sumie z tego co pamiętam, to w dwójce niektóre też były super długie, a kolejne leciały w 2-3h. Ale mogę coś mylić, w końcu grałem z 4 lata temu. Niemniej, giereczka dalej wciąga. Ogarniam teraz klasę postaci Taumaturga, nie wiem w sumie czy mi się podoba, czy nie, bo jak na healera, to trochę słabo healuje, a na DPS, też nie jest jakoś super. Dodatkowa obrona jest OK, chociaż przy bardziej mobilnych przeciwnikach jak zawsze, słabo to wychodzi. Póki co, moimi dwiema ulubionymi klasami są 

Spoiler

Ta od Ethel z dwoma mieczami i... Noponowa, zwłaszcza, gdy ma ją Lanz, bo ma tą piękną czapę i wygląda jak typowy kacap XD

 

Odnośnik do komentarza

Poprzednie czesci warto przejsc, zeby wylapac jakies smaczki, a koncowka na pewno znowu nawiąże do 1 i 2 i dla osob, ktorze przeszly poprzednie bedzie wiekszy hajp.

 

Nie badz weebem i graj po angielsku. Dubbing jest mistrzowski i widzialem mangozjebow, ktorzy na zagranicznych stronach pisali, ze lepszy od jap.

 

Ja pierr jak mi sie te angielskie glosy podobaja. Jak Noah gada do Mio w ch4 to mialem miękko w kolanach. No i ktos powinien dostac podwyzke na ten niski glos dla noppona Riku. W jap to chyba jakis pisklak, a tutaj prawdziwy facet!

Odnośnik do komentarza

Początek ch 5

Spoiler

Po wejsciu do miasta w jednym z filmików pokazują posągi założycieli i pierwszych ouroboros. Jeden z nich to na 100% shulk. Potem mozna wrócić do tego miejsca i przeczytać tabliczki na tych posągach i dwa z nich nie przedstawiają załozycieli, ale ich mentorów. Jak myslicie, kto tam jeszcze mógł być? ;p

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...