Skocz do zawartości

Xenoblade Chronicles 3


Shen

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Plus jest taki, że wyciągną z tego lekcję i następnym razem nie powtórzą tego błędu. Torna mi do końca nie pasowała, ale tam podobało mi się połączenie w pary i możliwosc szybkiej zmiany pomiędzy aktywna, a pasywna osobą. Nawet ta "z tyłu" używała jakichś rzeczy. Ogólnie to bardzo mocna strona tych gier, że pomimo, że baza jest bardzo podobna (poleganie na combosach break-topple itd) to zmiany są znaczące i nie czujesz, że grasz w to samo.

Odnośnik do komentarza

jak chcecie sie nacieszyc lucky seven to polecam albo odblokowac skilla, ktory napelnia talent art do 80% na poczatku walki, ale to wymaga lvl 15 w klasie ethel, czego odblokowanie zajmie sporo czasu lub wybranie tej klasy i zmiana talent art. Potezne gowno, ze nawet nie trzeba sie martwic chainami. A do tego jeszcze item, ktory podnosi dmg fusion artow o 100% :obama:

 

W ogole dopiero teraz zauwazylem, ze w hero rooster jest napisane co trzeba zrobic, zeby odblokowac ascension quest kazdego herosa :balon:

Odnośnik do komentarza

Ja się poddałem, do teraz nie mam jakiegoś ulubionego builda, bo przez całą grę staram się na każdej postaci po kolei, po bożemu, odblokowywać te klasy. Więc zawsze jak tylko wbiję 10 poziom, to zmieniam na kolejną klasę i tyle, na niektórych postaciach nadal mam kilka nieodblokowanych (bo np. za mało jej używałem albo za mało ten heros w teamie siedzi). Ustawienie 3x DPS, 2x tank i 2x healer w zupełności mi wystarcza (zwłaszcza, jak jeden z nich to Valdi/klasa Valdiego). Do tego nabicie 3 poziomu linka, Interlink, mashowanie X i Y na Ourororosie Noah aż do końca czasu i potem link i praktycznie każdy boss leży.

Odnośnik do komentarza

Tez tak mam. Do glownej fabuły i bossow takie podejście w zupełności wystarczy. W razie malych problemow wystarczy zmienic klasy na te z max lvl i nagle wszystko da sie ugrac. Do tej pory nie wydalem nawet polowy pkt w menu Interlink i mam okolo połowę gemów na lvl 1 bo skladniki na wyzsze musialbym farmic a to juz lekko nudne. Mysle ze po prostu pojde z fabułą bo side questy ktore mam nie zachęcają do zbaczania z głównej ścieżki a moj obecny level to okolo 2 wyzej niz bossowie. Jak przypakuje to nie bedzie w ogole funu z ubiajania najwazniejszych. Bonusowego XP nawet juz nie sprawdzam. Wrzuce wszystko jak skończę gre i poszukam lekko trudniejszych mobkow. Ponad 60h za mna i nadal mocno chce mi się grać.

Odnośnik do komentarza

No niestety, ale to nie tylko problem xeno. Niewiele gier stawia wyzwanie, a jrpgi to juz w ogóle jest granie na autopilocie. Trochę zawód, że burst nie jest wymagany w walkach z bossami. Po wejściu w rage powinni zacząć zamiatać podłogę druzyną, a tak to bezuzyteczna rzecz tak na prawdę i tylko do farmienia itemów się przydaje. Debuffy to też mega zawód, bo prawie w ogóle nie trzymają się bossów czy elitek i dlatego klasy polegające na nich są śmieciowe.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...