Skocz do zawartości

Xenoblade Chronicles 3


Shen

Rekomendowane odpowiedzi

Na Decku działają dobrze tylko starocie i porty z Wii :). 

 

Jak uraziłem czyjąś świętość wypowiadając się lekko negatywnie na temat pierwszych godzin gry to przepraszam, myślałem, że tylko gier Sony nie można obrażać :D.

 

 

Edytowane przez GreatOnDeck
Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 1,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Wahałem sie jak przydzielic klasy dla Eunie, Taiona i Lanza i po sprawdzeniu statystyk na ekranie levelowania postaci zaskoczyło mnie trochę, że Eunie ma tak znaczaca przewaga nad pozostalymi postacami jezeli chodzi o statystyke healing power, bo miała ponad 100 wiecej od chlopakow. Byłem przekonany, że są to roznice niezauwazalne, bo w wiekszosci przypadkow tak jest (1% wiecej tu czy tam). Prawdopodobnie moj finalny team na post game: Noah - swordfighter, Mio - zephyr, Eunie - troubadur, Taion - seraph, Lanz - signifier i Sena - ogre.

  • WTF 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 20.08.2022 o 08:00, Dr.Czekolada napisał:

Ja bym bardziej spytał co takiego było sto razy lepsze w dwójce:teehee:

 

W dniu 20.08.2022 o 07:16, 20inchDT napisał:

@XM. co ci sie nie podoba w 3?

Jutro napiszę, muszę zebrać do kupy wszytsko co mi się nie podobało.

 

E: jednak po urlopie napisze, nie chce mi się na leżaku 

Odnośnik do komentarza

oj nie zdziwilbym sie gdyby chodzilo o ominiecie. dwa questy takie mialem, ze quest oznaczony 50lvl, a potwory 70+ xd

23 minuty temu, marcinwks napisał:

Ile czasu zajęło wam ukończenie?

Czy pod koniec występuje tak obrzydliwe grindowanie jak w jedynce czy obyło się bez takich akcji?

robiłem bardzo duzo sidequestow i skonczylem na 100h fabule. Wroce jeszcze do gry, zeby dokonczyc wszystko, ale nie mialem czasu w tym tyg. Grindu nie uswiadczylem.

Odnośnik do komentarza
24 minuty temu, marcinwks napisał:

Ile czasu zajęło wam ukończenie?

Czy pod koniec występuje tak obrzydliwe grindowanie jak w jedynce czy obyło się bez takich akcji?

Ja mialem jakos 78h jak konczylem a zostalo mi wtedy wiekszosc ascension questów. Grindu nie mialem wcale. Wbilem dokladnie taki sam level jak ma ostatni boss i specjalnie nie musialem się bawic w ustawieniach ekipy. Poszedlem z setupem akcesoriow, artsow i gemów jakie podpowiedziala konsola. Wszyscy mieli swoje podstawowe klasy. Poszlo gladziutko. Mam jeszcze bonux XP zeby podbic o 5lvl. W jedynce ta koncowka zabila we mnie wiele radosci wiec rozumiem skąd to pytanie. 

Odnośnik do komentarza
10 minut temu, 20inchDT napisał:

oj nie zdziwilbym sie gdyby chodzilo o ominiecie. dwa questy takie mialem, ze quest oznaczony 50lvl, a potwory 70+ xd

robiłem bardzo duzo sidequestow i skonczylem na 100h fabule. Wroce jeszcze do gry, zeby dokonczyc wszystko, ale nie mialem czasu w tym tyg. Grindu nie uswiadczylem.

Tak, też tak miałem kilka razy (pamiętam np. ten z pewnym Noponem-kucharzem), ale założyłem, że w głównym questline raczej czegoś takiego by nie próbowali, plus zbliża się koniec gry. Pewnie jutro popróbuję dalej, więc spróbuję poomijać. Gorzej, że teraz jestem tydzień na wyjeździe i nie mam pada, a w joyconie drift.

Muszę w końcu kupić ten zamiennik i wymienić. Btw, ktoś się tym ostatnio zajmował i ma jakiś link do aliexpress/shopee, coś takiego? Bo nie wiem, który wybrać, żeby było dobrze.

Odnośnik do komentarza

Ja mam na liczniku 120 godzin i daleko do końca. 

 

W sumie trochę się dziwię że ludzie to zaliczają tak szybko. Oczywiście moja metoda nie jest jakoś "efektywna" czasowo, zawsze liżę ściany w grach, no ale tylko raz, chodzę sobie we wszystkie miejsca i robię rzeczy, nie spędzam specjalnie czasu na powtarzaniu jakichś walk itp. (jak na razie, bo to jeszcze przyjdzie z głównie dwóch powodów - gemy na 10 levelu i niebieski mag. W sumie to niebieski mag dokłada warsrwę "achievementu" w tej grze która zajmuje potencjalnie pewnie 10x więcej czasu niż samo przejście głównego wątku).

 

W tej grze jest jakieś 200 questów. Część krótsza, część dłuższa, ale 200 questów z dialogami, nic typu "na liście jest 20 rzodzkiewek, zbierz je i odchacz". Nie mówiąc o samym głównym wątku, w którym same scenki i pójście prostą linią do celu to na pewno kilkadziesiąt godzin. 

 

Ogólnie cieszę się grą, chociaż przez te kilka tygodni zawaliłem trochę rzeczy w życiu przez to że nie mogę robić nic innego tylko grać w Xeno 3.

Odnośnik do komentarza

Może jak jeszcze kilka milionów kupi grę, to ktoś znajdzie przedmiot "gogol vuaga", bo na razie nikomu się nie udało mdr. Większość osób zakłada, że wskutek błędu twórców oczekują znalezienia przedmiotu, którego tak naprawdę nie ma w grze. W tym momencie fani grzebią po danych gry szukając po numerkach, gdzie też ten przedmiot może być.

Odnośnik do komentarza

Moja ulubiona nie-noponowa postać to stary dziad, ma na imię Boomer, chodzi bardzo powoli i ogólnie z jego twarzy zawsze sączy się taka starość i ból życia. Musiałem za nim chodzić raz.

 

Ogólnie te misje że chodzisz za kimś albo idziesz po śladach są strasznie kijowe, niestety tak to się kończy jak ktoś naczyta się w internecie że Wiedźmin 3 to wybitna gra.

 

Mogło być gorzej, mogli zrobić Greya głównym bohaterem, kurde, wyrzuciłbym Switcha przez okno słuchając przez 200 godzin tego "mhrocznego" głosu jakby ktoś desperacko musiał przekonać nastoletniego gejmera że jest bardzo męski i mhroczny.

Odnośnik do komentarza

Wczoraj jak sluchalem ost na jutubku to zauwazylem tez filmik jakiegos streamera z ch5 i oglądając to oczy mi sie znowu spociły. Trójeczka zapadnie mi w pamięci

 

Jak szukamy siedmiu nopponów do wykucia broni to

Spoiler

jak zostaje nam ostatni to riku jak obi przyznaje sie bycia jednym z nich xd

well.jpg

 

riku is riku. common variety noppon

 

Ciekawe kim jest ten gnojek, bo to niemozliwe, ze to randomowy noppon.

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...