Skocz do zawartości

Elden Ring Pytania Spoilery wchodzisz na wlasna odpowiedzialnosc!!!


wet_willy

Rekomendowane odpowiedzi

Dobry pomysł na oddzielny temat. 

 

Mam pytanie odnośnie tej laski, co daje nam meduzę, a potem ulepsza summony. Musieliście robić jej quest, by się przeniosła do domu ze stołem? 

 

Jestem na 99% pewny, że nic jej nigdy nie dałem, a już ma swój stragan i ulepsza summony. Nawet pierwszego bossa nie robiłem, tylko objechałem świat na koniu i pozapalałem ogniska. 

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, cotek napisał:

Da się jak wchodzisz z Baszty na mury z orłami, które rzucają beczkami, to za tym, drugim, który jeat na lewo skitrany, można zeskoczyć niżej i niżej i już ogarniesz, ale w sumie nic ciekawego, prócz dużego przeciwnika ;)

Dzięki, były podpowiedzi na ziemi ale tak to jest jak się o tym zapomina :facepalm:

Odnośnik do komentarza
42 minuty temu, C1REX napisał:

Mały tip, którym  ktoś inny się podzielił online. 

 

Te wielkie żółwie z dzwonem można łatwo powalić i wejść do budynku na nich. W tej krypcie można zduplikować dusze z bossów i mieć więcej, niż jedną nagrodę za bossa od wiedźmy. 

To jest więcej niż jeden żółw z tym dzwonem? 

Odnośnik do komentarza
7 godzin temu, cotek napisał:

Kraina Cealid to jednak chyba end game xD Zawracam xD

 

@wet_willyjak tam idzie ?

Jakieś porady jak dostać się do stolicy Leyndell ? Utknąłem trochu xD i w sumie to jedyna poszlaka od ziomka z Okrągłego Stołu.

Użyłem na windzie great elevator of costam dwóch części medalionu i dostałem całkiem nowy obszar i drogę do stolicy. Jedna część medalionu znaleziona właśnie w Cealid w forcie.

 

Głównych bossów w caelid w redmane castle da radę ubić. Sam zamek polecam przebiec.

Edytowane przez devilbot
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
12 godzin temu, C1REX napisał:

Dobry pomysł na oddzielny temat. 

 

Mam pytanie odnośnie tej laski, co daje nam meduzę, a potem ulepsza summony. Musieliście robić jej quest, by się przeniosła do domu ze stołem? 

 

Jestem na 99% pewny, że nic jej nigdy nie dałem, a już ma swój stragan i ulepsza summony. Nawet pierwszego bossa nie robiłem, tylko objechałem świat na koniu i pozapalałem ogniska. 

Cytat

Roderika is first found at Stormhill Shack an an NPC that lends you some items, and later moves to Roundtable Hold as a Spirit Tuner if you provide the Chrysalids' Memento.

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...