Jump to content

Elden Ring Pytania Spoilery wchodzisz na wlasna odpowiedzialnosc!!!

Recommended Posts

Właśnie stoję u bram Caria Manor, jest tam jakiś główny szefo ? 

Później myślałem, żeby już uderzać na te zgniłe ziemie na północnym-wschodzie, chyba że będzie dalej hardcorowo, to może dokończyć podziemny świat trochę bardziej.

Edited by cotek

Dobry pomysł na oddzielny temat. 

Mam pytanie odnośnie tej laski, co daje nam meduzę, a potem ulepsza summony. Musieliście robić jej quest, by się przeniosła do domu ze stołem? 

Jestem na 99% pewny, że nic jej nigdy nie dałem, a już ma swój stragan i ulepsza summony. Nawet pierwszego bossa nie robiłem, tylko objechałem świat na koniu i pozapalałem ogniska. 

Mały tip, którym  ktoś inny się podzielił online. 

Te wielkie żółwie z dzwonem można łatwo powalić i wejść do budynku na nich. W tej krypcie można zduplikować dusze z bossów i mieć więcej, niż jedną nagrodę za bossa od wiedźmy. 

2 godziny temu, cotek napisał:

Da się jak wchodzisz z Baszty na mury z orłami, które rzucają beczkami, to za tym, drugim, który jeat na lewo skitrany, można zeskoczyć niżej i niżej i już ogarniesz, ale w sumie nic ciekawego, prócz dużego przeciwnika ;)

Dzięki, były podpowiedzi na ziemi ale tak to jest jak się o tym zapomina :facepalm:

42 minuty temu, C1REX napisał:

Mały tip, którym  ktoś inny się podzielił online. 

Te wielkie żółwie z dzwonem można łatwo powalić i wejść do budynku na nich. W tej krypcie można zduplikować dusze z bossów i mieć więcej, niż jedną nagrodę za bossa od wiedźmy. 

To jest więcej niż jeden żółw z tym dzwonem? 

2 godziny temu, Rotevil napisał:

Jezu jak teraz te smoki są takie wytrzymałe to nawet nie chce myśleć ile będą mieć hp na NG+:obama:

Jeszcze nie próbowałem, ale w każdej poprzedniej części smoki załatwiało się super łatwo zatrutymi strzałami. 

7 godzin temu, cotek napisał:

Kraina Cealid to jednak chyba end game xD Zawracam xD

@wet_willyjak tam idzie ?

Jakieś porady jak dostać się do stolicy Leyndell ? Utknąłem trochu xD i w sumie to jedyna poszlaka od ziomka z Okrągłego Stołu.

Użyłem na windzie great elevator of costam dwóch części medalionu i dostałem całkiem nowy obszar i drogę do stolicy. Jedna część medalionu znaleziona właśnie w Cealid w forcie.

Głównych bossów w caelid w redmane castle da radę ubić. Sam zamek polecam przebiec.

Edited by devilbot
  • Upvote 1
12 godzin temu, C1REX napisał:

Dobry pomysł na oddzielny temat. 

Mam pytanie odnośnie tej laski, co daje nam meduzę, a potem ulepsza summony. Musieliście robić jej quest, by się przeniosła do domu ze stołem? 

Jestem na 99% pewny, że nic jej nigdy nie dałem, a już ma swój stragan i ulepsza summony. Nawet pierwszego bossa nie robiłem, tylko objechałem świat na koniu i pozapalałem ogniska. 

Cytat

Roderika is first found at Stormhill Shack an an NPC that lends you some items, and later moves to Roundtable Hold as a Spirit Tuner if you provide the Chrysalids' Memento.

• Upvote 1