Skocz do zawartości

Elden Ring Pytania Spoilery wchodzisz na wlasna odpowiedzialnosc!!!


wet_willy

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, C1REX napisał:

Jak aktywować bossa w akademii? 

Jest niebieska bariera. Dostałem mapkę z lokacją spotkania z kimś i nie wiem, gdzie mam jechać i co zrobić. 

Moim zdaniem te zagadki są słabo zrobione ze względu na mały rozmiar podpowiedzi ale robię foty telefonem i zoomuje xd następnie to co widzę przekładam na mapę świata. To jest jeden z pagórków obok akademii.

Odnośnik do komentarza
W dniu 4.03.2022 o 10:46, messer88 napisał:

 

GRACZE maja mapkę i dalej nie wiadomo gdzie iść 

 

poczekaj na mapkę co będzie inaczej obrócona :) 

I po co to? Sam przed momentem nie wiedziałeś jak dojechać na miejsce, które sam zaznaczyłeś na mapie. Nikt Ci z tego powodu nie robił chamskich podjazdów. W temacie jest super atmosfera, więc proszę Cię nie psuj tego. :drinks:

Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, Rotevil napisał:

Cotek, sprawdziłem i przygoda do bossa Astela zaczyna się w tej trzeciej wieży obok wieży Ranni, jest na górze portal :potter: Powinien być, tak mi świta, że go wcześniej nie było albo przejście do wieży na górę było zamknięte.

Dzięki, ogarnąłem wcześniej jak kończyłem questa Renny ;) Tylko, że chyba dotarłem do ściany i muszę porobić coś pobocznego i może zmienić broń i builda w ogóle :hmm:

Odnośnik do komentarza

Pytanie o volcano manor. Typek się pojawił i gada o jakiejś włóczni do zabicia jego Pana co się zamienił w węża. Ogólnie z rozmów wywnioskowałem, że w tej lokacji powinien być jakiś main boss, ale nigdzie go nie mogę znaleźć? Muszę skończyć te questy z invade od tej baby by dostać audiencję u pana zamku? Jak tak to chyba jakiś late game boss, bo obecnie mam kontrakt na kille w stolicy i potem jeszcze gdzieś daleko na wschód od niej.

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Soban napisał:

Pytanie o volcano manor. Typek się pojawił i gada o jakiejś włóczni do zabicia jego Pana co się zamienił w węża. Ogólnie z rozmów wywnioskowałem, że w tej lokacji powinien być jakiś main boss, ale nigdzie go nie mogę znaleźć? Muszę skończyć te questy z invade od tej baby by dostać audiencję u pana zamku? Jak tak to chyba jakiś late game boss, bo obecnie mam kontrakt na kille w stolicy i potem jeszcze gdzieś daleko na wschód od niej.

Ja właśnie buszuje po stolicy i też mam do zrobienia te zabójstwa, może ostatnia nagroda to sam pojedynek z panem zamku?

 

Te kanałybw stolicy to lekko przegięte są, końca nie widać łażenia w tych rurach, a chciałbym zobaczyć tego lajnozerce w akcji 

Edytowane przez Rotevil
Odnośnik do komentarza
8 hours ago, Soban said:

Pytanie o volcano manor. Typek się pojawił i gada o jakiejś włóczni do zabicia jego Pana co się zamienił w węża. Ogólnie z rozmów wywnioskowałem, że w tej lokacji powinien być jakiś main boss, ale nigdzie go nie mogę znaleźć? Muszę skończyć te questy z invade od tej baby by dostać audiencję u pana zamku? Jak tak to chyba jakiś late game boss, bo obecnie mam kontrakt na kille w stolicy i potem jeszcze gdzieś daleko na wschód od niej.

Musisz bodajze zrobic 2 zabojstwa (to 3 jest w stolicy) i bedziesz mogl sie wybrac do bossa. Oczywiscie samemu go nie znajdziesz bo przejscie do niego jest za ukryta sciana w jednym z pokojow na ktora musisz sie wturlac bo nie mozesz uzywac broni tam. Ten boss dropi chyba najsilniejszy miecz w grze ktory robi easy mode wszedzie.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Tych questów i wyborów jest tyle, że głowa boli, ja już zwątpiłem czy bez poradników dam radę to wszystko ogarnąć... Stolica to piękna lokacja, takie Anor Londo 2.0, jedynie troszkę boss nie bardzo mi się spodobał, bo za bardzo jest podobny do tego z początku gry i nie było efektu wow, za to walka z Rykardem w tej magmowej górze podobała mi się, bo inaczej się walczyło niż z innymi bossami, taka odskocznia trochę.

Odnośnik do komentarza

Kamera tak potrafi świrować w walce z Rykardem przez śmieci na mapie, że zaraz ja zeświruje, bo ciąglę ginę od jakiegoś gówna co go nie widzę xd Po 10 zgonach i robieniu śmiesznego dmg tą włócznią coś mnie natchnęło i postanowiłem ją ulepszyć do +5 u kowala i nagle padł jak śmieć(myślałem początkowo, że ulepszenie nic nie da na gimmick a tu niespodzianka)

Odnośnik do komentarza

Malenia rozyebana. Co to za boss jest o jezusku :obama:  Zdecydowanie jeden z moich ulubionych bossów ever. Jej moveset to bardzo Lady Maria vibe, ale z doyebanym jednym atakiem, a jak ogarnąłem, że jeszcze zaczyna się leczyć to myślałem że na dzisiejszym wieczorze się dzisiaj nie skończy xd Polecam na nią pójść, bo w drugiej fazie widać jej cysia :) 

Odnośnik do komentarza
6 hours ago, Soban said:

Kamera tak potrafi świrować w walce z Rykardem przez śmieci na mapie, że zaraz ja zeświruje, bo ciąglę ginę od jakiegoś gówna co go nie widzę xd Po 10 zgonach i robieniu śmiesznego dmg tą włócznią coś mnie natchnęło i postanowiłem ją ulepszyć do +5 u kowala i nagle padł jak śmieć(myślałem początkowo, że ulepszenie nic nie da na gimmick a tu niespodzianka)

to jeden z latwiejszych bossow ze wzgledu ze atak specjalny ma stagger (L2) i mozesz go non stop trzymac w takim jakby stunie

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.