Skocz do zawartości

Elden Ring Pytania Spoilery wchodzisz na wlasna odpowiedzialnosc!!!


wet_willy

Rekomendowane odpowiedzi

Nie zrobiłem myku z savem na xboxie i żeby zrobić calaka, to muszę ng+ jechać, bo 2 zakończenia mi zostały. Ale to za pół roku, żeby spokojnie wszystko przetrawić :)

 

Giera w pyte, recykling niektórych bossów drażnił i te popieprzone grobowce bohaterów z tymi rydwanami. Gierkę ukończyłem na 153 lvlu, piwniczyłem na l4 ile wlezie. 

Odnośnik do komentarza

ja planuje sobie zrobic ten backup bo nie mam sily kompletnie na ng+

wczoraj tez cudem wybralem opcje dialogowa ktora nie jest domyslna co odblokowalo jedno z zakonczen, gdybym wybral pierwsza opcje to juz tylko ng+ zostaje. Jeszcze te debilne mechaniki, musisz porozmawiac z npc 3 razy resetujac mape, w zyciu bym na to nie wpadl bo po wyczerpaniu dialogu olalem ja i sobie poszedlem, dopiero przeczytalem w necie ze tam trzeba przy ognisku 3 razy odzpoczac

Odnośnik do komentarza

W prawym dolnym rogu mapy był zamek, który ledwie co oczyściłem z mobków i zapaliłem ognisko przy samym bossie. Do bossa nawet nie wchodziłem i zostawiłem na później, bo byłem na strzała.

Teraz wróciłem mocniejszy i zamiast bossa jest tam festiwal.

 

Co się stało? 

Mam zabitego tylko Godricka. Bossów fabularnych nie ruszałem, by nie zepsuć sobie potencjalnych questów i nie stracić szansy na jakieś pomijalne nagrody. 

Tego bossa nie da się już zrobić? Nawet nie wiem jak wyglądał ten boss. Questy pewnie też się pozmieniały, bo ten wilkołak już tam jest. 

Odnośnik do komentarza

U mnie ten medalion był cały czas z tyłu głowy, bo zdobywając przy okazji prochy jednej łuczniczki (zajebistej zresztą) zastanawiałem się co z tą windą wyniknie. Taki urok, jak się ma farta to znajdzie się coś ciekawego, a jak nie to trzeba posiłkować się wiki. Ja szukam czerwonowłosej i aleksandra, ale chyba skorzystam z poradnika, bo to jak szukanie igły w stogu siana.

Odnośnik do komentarza

Problem z Eldenem jest taki, że bardzo często robisz jakiegoś questa i nawet o tym nie wiesz. Z drugiej strony weź szukaj danego NPCa pod jakimś kamieniem na całej mapie albo przedmiotu, który nawet nie wiesz do czego jest. Niestety to jest pewna przypadłość gier FROM, którą mogliby zmienić.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
3 minutes ago, Bartolinsky said:

 

To ile jest tych medalionów? Trzy?

Pierwszy medalion otwiera winde z Liurni do Altus Plateau, dwie polowki sa w losowych fortach.

Drugi i trzeci medalion otwieraja te sama winde w stolicy prowadzaca do Mountaintop of the Giants ale kazdy w inna strone. Jeden dostaniesz od soulkeeperki w trakcie fabuly ktory prowadzi do zakonczenia, drugi musisz znalezc sam i pierwsza polowe dostajesz od dziada ukrywajacego sie jako dzbanek a druga po pokonaniu bossa w lokacji do ktorej dojdziesz otwierajac winde drugim medalionem.

Edytowane przez Il Brutto
Odnośnik do komentarza

No ja współczuje graczowi, który od początku buduje się na tanka z tarczą, która nic nie daje bo też się leczy jak atakuje w nią, przecież taka walka z godzinę zejdzie przy dobrych wiatrach o ile uda się graczowi ją pokonać, poniosła ich fantazja z deczko, jeszcze bardziej absurdalny jest duet apostołów. Po całej grze, nie dość, że walczysz z nimi po 5 razy w różnych lokacjach to podczas tej walki jak zabijesz jednego to drugi go ożywia, czyli gdzieś 15x ich zabijasz XD. No i tak to wygląda ich inwencja twórcza,  kilka unikalnych bossów, reszta to kopiuj-wklej, podobnie wyglądające kopalnie i reszta lokacji, to jest dla mnie przerost formy nad treścią, ja po 100h godzinach jednak zmieniam zdanie i oceniam już na 7/10, w dark souls 1-3 po 100h nadal miałem ochotę grać, tutaj ta cześć zaczyna mnie już męczyć, mam wrażenie, że Pan Mizayaki się wypalił lekko, a tych przekupionych dekli co nie skończyli nawet gry, gdzie dawali same dychy to wiadomo co robić:facepalm:

Odnośnik do komentarza
W dniu 6.03.2022 o 21:11, Bartolinsky napisał:

Malenia rozyebana. Co to za boss jest o jezusku :obama:  Zdecydowanie jeden z moich ulubionych bossów ever. Jej moveset to bardzo Lady Maria vibe, ale z doyebanym jednym atakiem, a jak ogarnąłem, że jeszcze zaczyna się leczyć to myślałem że na dzisiejszym wieczorze się dzisiaj nie skończy xd Polecam na nią pójść, bo w drugiej fazie widać jej cysia :) 

Czym ją pokonałeś, używałeś pomocy czy całkowicie solo?

Odnośnik do komentarza

Też im dalej to mam wrażenia że coś poszło nie tak z ta grą, powrót do durnego utrudniania gry w stylu DS2, parry średnio premiowane bo sorry ale jak wale typowi kilka pod rząd i dalej ma pół paska a jedno przegapione i ściąga mnie na hita to mi się odechciewa i wole go tanio zabić, bossowie fabularni spoko a poboczni recykling straszny. No i niby siadam do tej gry mam lokacje zamkniętą to jest fun z gry, ale zaraz mi się to gdzieś ulatnia jak skończę taki etap. Nie wiem czy se nie zrobię np dnia przerwy od tej gry. 

Odnośnik do komentarza
16 minut temu, Rotevil napisał:

Czym ją pokonałeś, używałeś pomocy czy całkowicie solo?

 

Solo bez prochów z darkmoon swordem. Prochy w tej walce przyniosą więcej szkód niż pożytku moim zdaniem. Początkowo używałem mimic tear i owszem z darkmoon swordem dmg jest w pytę, ale wystarczy, że mimic dostanie porządne combo i zostajemy sami, a jej wraca połowa życia. Pewnie jest to wykonalne, ale to już trzeba liczyć na dobre rng. Najważniejszy to jest jej potrójny wysyp ostrzy po wyskoku, który na pozór nie da się uniknąć jeśli będziemy za blisko, ale jeśli pierwszy byliśmy w stanie ominąć to trzeba zrobić rolla bezpośrednio do niej, by ominąć drugi, a jak się skończy to wyrollować za jej plecy ze dwa razy by ominąć trzeci. W drugiej fazie mam wrażenie, że tego wysypu ostrzy nie używa ani razu, za to miała więcej aoe, ale te zdecydowanie łatwiej ominąć. Ogólnie duże bronie są na niej bardzo spoko, wszelkie wjazdy w nią z wyskoku czy naładowany darkmoon łamie jej superarmor bardzo szybko, więc można to wykorzystać.

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...