Skocz do zawartości

Elden Ring Pytania Spoilery wchodzisz na wlasna odpowiedzialnosc!!!


wet_willy

Rekomendowane odpowiedzi

Nie no ten Godslayer's Greatsword po pokonaniu tego apostoła w tej wieży jest genialny, jak ktoś inwestuje w wiarę, to chyba jest to jeden z najlepszych mieczy w grze, umiejętność specjalna po kilku ciosach kładzie olbrzymy, aż sobie wróciłem do tego lasu koło windy do siofry i wybiłem te wszystkie niedźwiedzie, które mnie ścigały na początku przygody:yeti:

Edytowane przez Rotevil
Odnośnik do komentarza
6 godzin temu, cotek napisał:

W ogóle ten quest około Radahnowy z tym ziomkiem wilkiem jest wpyte. I w sumie to jest jakby główna oś fabularna to tym bardziej :D Bardzo mi się podoba w Nokron Eternal City :D

To ten człowiek wilk pojawia się gdzieś przed Radahnem? Kurcze bo coś odwrotnie chyba robię, zapomniałem o tej lokacji w podziemiach rzeka siofra, Caelid prawie cały wyczyszczony oprócz finałowego bossa

Odnośnik do komentarza

Nie do końca, musisz się spotkać z jego ziomeczkiem w tych 3 wieżach o których wspomniałem wcześniej, da Ci przedmiot, który znowu trzeba zanieść do Pani Selen czarodziejki, która była za iluzoryczną ścianą po walce z Dyniogłowym przy początku i wrócić do wilka. To przynajmniej sprawiło, że u mnie odpalił się ten festiwal w Cealid :hmm:

Ale ciężko stwierdzić, czy tak akurat musi być. Już wiadomo, że różne rzeczy robione w różnej kolejności doprowadzają często do tego samego rozwiązania, także nie wiem do końca :)

Edytowane przez cotek
Odnośnik do komentarza

Tak, tam sporo rzeczy jeszcze nie ma co dodatkowo cieszy jak się coś samemu odkryje :D nie ma tam np. bossa który pojawia się w nocy i nie chodzi o jeźdźca na koniu;)  to muszę jeszcze raz pójść do tego czarodzieja myślałem, że wyczerpałem wszystkie opcje dialogowe, taki chamski trochę jest ten koleś.

 

Ciekawostką jest to, że ten napój możemy dać wojowniczce albo powiedzieć jej o tym ojcu i tu chyba jest jakiś kluczowy moment, który wpływa na zakończenie, tak mi się wydaje :philosoraptor:

Edytowane przez Rotevil
Odnośnik do komentarza
Teraz, Rotevil napisał:

On jest na górze na wieży koło bossa 

Można go łatwo pominąć, bo wejście do niego nie jest takie oczywiste. 

 

@RIfuk - zamek ma dwie ścieżki. Droga do kolesia zaczyna się na samym początku. Wchodzisz na górę czaszek i idziesz w prawo jeszcze przed tym dużym kolesiem w metalowej dynii. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...