Skocz do zawartości

Elden Ring Pytania Spoilery wchodzisz na wlasna odpowiedzialnosc!!!


wet_willy

Rekomendowane odpowiedzi

7 godzin temu, C1REX napisał:

Dla fanów serii to pewnie oczywiste, ale te lokacje nie są w kolejności i można trafić na niezłą ścianę trudności, jeśli człowiek się uprze iść do kolejnego najbliższego bossa. 

Nie tylko dla fanów serii. Na tym wg mnie polegają gry RPG w tym te  najlepsze z gatunku jak Baldurs Gate czy Morrowind że można iść gdzie się chce i dostać zwyczajnie wpierdol. To nie from wymyśliło, oni tylko doprowadzili to do perfekcji.

Odnośnik do komentarza

Z tym pierwszym bossem w mieście Lwa w Cealid to kogoś poniosło xD

@Rotevil Tak byłem tam, ale żebym ja pamiętał jak tam się dostałem. Z poziomu wody jakoś od północy chyba. Gdzieś przy ścianie jest ścieżka i się wjeżdża nią.

Jeny dotarłem w końcu do Leyndell, ścieżka była tak oczywista, a cały dzień jak gram to się motałem, a tej monety drugiej nie znalazłem, żeby użyć jakiejś windy, nawet nie wiem jakiej xD

Edytowane przez cotek
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Rotevil napisał:

Planuje się wybrać na te północne tereny po Rennalli, zastanawia mnie tylko jak się dostać na te tereny jeziora Liurny na południowym zachodzie, ktoś tam wlazł? 

liurnia_of_the_lakes_full_map_elden_ring_wiki_guide_3840px.jpg

Nie szukaj wejscia bo jest zamknięte za questem w którym nagrodą jest moonlight blade. 

24 minuty temu, Il Brutto napisał:

Ja pierdole ten general Radahn to sa jakies kpiny, ta walka jest niemozliwa dla melee. Ale mnie to wkurwia strasznie, zawsze to samo OP magia a w zwarciu musisz sie silowac.

Nie musisz go zabijać. Wróć jak będziesz miał level 100 albo nawet 150. Zupełna dowolność jest co robić.

Odnośnik do komentarza

Kilka dni temu nadziałem się na spoiler, że w zamku Caelid (ten z festiwalem) będzie walka z dwoma bossami na raz, no więc wbijam wczoraj nastawiony na rzeź, a tam ani żywej duszy prócz dwóch dużych kundli xD I faktycznie teraz sprawdzam rozgrywkę jednego streamera i zamek miał pełen mobków i te bossy były, za które można dostać fajny mieczyk :/

Wiecie czym jest to spowodowane? Zrobiłem wcześniej "prawie" cały lokację z Akademią i się zastanawiam czy to przez to i może się spóźniłem. 

 

Odnośnik do komentarza

No to widać gra ma różne warianty progresu i nie zawsze rada "zrób to, a potem tamto" sprawdzi się u innych. 

 

U mnie np. ten okrągły stół odblokował się przed jakimkolwiek bossem co zmieniło potencjalnie przebieg kilku questów. Ta babka od summonów i meduzy o nic mnie nie prosiła i sama przyszła. Tym samym mogłem wcześnie ulepszyć summony. 

Odnośnik do komentarza

Ktoś.mi powie co to są wiezienia?

Okrągłe znaki, po których chodzą kamienne glizdy. Jestem dopiero na zamku, wiedząc nadal okolice, niesamowite jest to że mam 10h i dopiero 1 boss zabiłem...

 

Ok nie było pytania. Jestem orzed wejściem na zamek, czy gdzieś na początkowym obszarze znajdę jeszce jakiegoś bosa?

Odnośnik do komentarza

O jezu teraz stoczyłem najtrudniejszą walkę w grze, ten boss w boskiej wieży Caelid jest mega ciężki, ale dostaję się za niego 97k expa:ohmy:  ciekawy strój i fajny miecz:usmiech:. Dla melee bardzo ciężko bez żadnych pomocy. Wydaje mi się, że magowie będą mieć lżej:obama: Dajcie znać jak wam poszło jak do niego dojdziecie, naprawdę jedna z najlepszych walk do tej pory:wio:

Edytowane przez Rotevil
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...