Skocz do zawartości

Valkyrie Elysium


Shen

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 miesiące temu...
  • 2 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...

Całe demko ukończyłem (trochę ponad 2 godziny) i podoba mi się. Fajnie się walczy, po kupnie skilli zwiększa się mobilność postaci oraz paleta ruchów, defensywa, ilość HP itp. Grafika jest bardzo przyjemna dla oka, taki mix realizmu i celshadingu. Design lokacji robi wrażenie (tereny przed zamkiem). Animacja to płynniutke 60 klatek na PS5. Ale widać też, że to budżetowy tytuł (mimika, puste otoczenie, warianty potworów to reskin kolorów z małą różnicą w detalach). Jakby na premierę kosztowało to nie więcej niż 200 zł to bym wziął, bo te 300 zł to śmiech na sali. :reggie: No samej fabuły w tym demku co kot napłakał - może to kwestia cięć w demie i w pełnej wersji będzie inaczej.

 

A następnie Square proszę o remaster Valkyrie Profile 2.

Odnośnik do komentarza
  • 1 rok później...

nie ma swojego tematu, ale nie wiem czy jest sens zakladac. kupilem valkyrie profile na ps5 i gram.

 

gra jest z mojego na pewno top 10 wszechczasow. ide teraz po platyne. wspaniala gierka i chyba najbardziej, albo jeden z najbardziej oryginalnych jrpgów w historii.

 

dodatkowo wersja na ps5 ma filtry ekranu (gram z crt, najlepiej wygladaja fonty i twarze postaci), save staty (przydatne bo dungeony potrafia byc dlugie) no i zajebista opcje przewijania. czyli cos spierdolisz w menusach, albo wyjdziesz z dungeona, albo wyslesz nie tego einherjara to sobie cofasz o 30 sekund i gitara. tak powinny wygladac te porty ze starych konsol.

 

patrzac na trofki to wszystko juz dawno zrobilem na psxie, ale bez opisu latwo sie pogubic zeby miec najlepsze zakonczenie.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

platynka wpadla (valkyrie PROFILE). nie bylo ciezko, ale bez opisu latwo zjebac. poziom hard bo jest wymagany do platyny.

 

wspaniala gra. seraphic gate na koniec, masakra. labirynt, trudni przeciwnicy i fajni bossowie.

 

historia super, zakonczenie piekne.

 

kocham ta gierke, polecam wszystkim jesli ktos nie gral. jeden z najlepszych rpg ery psxa, moim zdaniem ogolnie.

 

come to me dark warriors, battle awaits us!

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...