Skocz do zawartości

The Quarry


Figuś

Rekomendowane odpowiedzi

No to chłopie grasz na 10 letnim sprzęcie, pewnie jest pocięte fhd/30 ... XD
2 posty wyżej ktoś piszę że to najładniejsza tego typu gra.
Ja ogrywam wszystkie takie gry bo lubię i generalnie dark picture anthology jest fabularnie ciekawsze mroczniejsze i poważniejsze, ale graficznie nie ma podjazdu.
Faktycznie jedynie brak napisów PL boli.

Wysłane z mojego Mi 9 SE przy użyciu Tapatalka



Odnośnik do komentarza
15 godzin temu, Schranz1985 napisał:

No to chłopie grasz na 10 letnim sprzęcie, pewnie jest pocięte fhd/30 ... XD
2 posty wyżej ktoś piszę że to najładniejsza tego typu gra.
Ja ogrywam wszystkie takie gry bo lubię i generalnie dark picture anthology jest fabularnie ciekawsze mroczniejsze i poważniejsze, ale graficznie nie ma podjazdu.
Faktycznie jedynie brak napisów PL boli.

Wysłane z mojego Mi 9 SE przy użyciu Tapatalka

 

Na tym gram co mam. Jak wpadnie na konsole konkurencji w wersji na XSX to sprawdzę jak wygląda. Widzę, że nie czytałeś tego co pisałem wcześniej. Najpierw byłem pod wrażeniem grafiki ale potem miejscami było takie wtf?! The Quarry ma polskie napisy.

Odnośnik do komentarza

Oprawa w The Quarry jest bardzo nierówna, postacie wyglądają bardzo dobrze, część pomieszczeń też ale już tereny 'otwarte' mają średni design i technicznie też nie ma co zachwycać, szczególnie oświetlenie gdzie cienie są czarne i gówno widać na ekranie. Ogólnie Detroit BH o wiele lepiej się prezentuje a nawet Until Dawn wyglądał bardziej spójnie.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Jestem po niecałych 5 godzinach gry i może to nie jest until dawn ale jest fajnie. Cały koncept to najbardziej generyczny horror gdzie grupa nastolatków przeżywa dramat w lesie ale wszystko podane jest tak, że historia jest przyjemna a postacie wyraziste. To co mnie denerwuje to czesto tylko iluzoryczne opcje wyboru. Przykładowo siedzimy w pomieszczeniu, piętro wyżej coś się porusza i twoja postać MUSI iść na górę i masz jedynie wybór w jaki sposób to zrobi. Nie rozpisali scenariusza w sposób tak rozbudowany jakbym tego oczekiwał. Tego jest masa i czasem irytuje. Gra też sprawiła mi psikusa raz przy wstrzymywaniu powietrza bo jedno monstrum poszło dalej, ale mówię potrzymam X aby jeszcze chwile się wstrzymac dla pewności a tu menda jedna wróciła:kaz: 

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 3 miesiące temu...
4 minuty temu, Shen napisał:

Po prologu i pierwszych dwóch chapterach nadal czekam, aż się coś zacznie dziać. Lubie symulatory chodzenia i interaktywne filmy, ale to jest zamuła straszna, jeszcze to powolne chodzenie.

Ja konczylem bardzo niedawno. Najnudniejsza czesc za Toba. Jak skonczylo sie siedzenie przy ognisku to teraz juz zacznie sie cos dziac.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Ukończyłem grę z żoną w kilka wieczór i niestety zawiodłem się. Jest lepiej niż gry z serii The Dark Pictures Anthology ale sporo gorzej od Until Dawn, pod każdym względem. Postaci irytują jeszcze bardziej, dialogi są słabe, QTE bardzo proste (nigdy nie popełniłem żadnego błędu), a postaci zaczynały mi ginąć dopiero w dwóch ostatnich chapterach po dokonaniu nieoczywistych wyborów. Graficznie jest nierówno, cała para poszła znów w postaci, a otoczenie wygląda pusto i słabo. Najgorzej wyglądająca woda jaką widziałem w ostatnich latach, wygląda jak smoła.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...