Skip to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Forum PSX Extreme

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

The Best of Siódma Generacja, runda 4.

Która lepsza? 89 members have voted

  1. 1. Mafia II vs. MotorStorm: Pacific Rift

    • Mafia II
      52%
    • MotorStorm: Pacific Rift
      47%
  2. 2. Enslaved: Odyssey to the West vs. Resistance: Fall of Man

    • Enslaved: Odyssey to the West
      51%
    • Resistance: Fall of Man
      48%
  3. 3. The Elder Scrolls V: Skyrim vs. Batman: Arkham City

    • The Elder Scrolls V: Skyrim
      30%
    • Batman: Arkham City
      69%
  4. 4. Dead Space vs. Demon’s Souls

    • Dead Space
      68%
    • Demon’s Souls
      31%
  5. 5. Killzone 2 vs. Grand Theft Auto V

    • Killzone 2
      35%
    • Grand Theft Auto V
      64%
  6. 6. The Last of Us vs. Forza Horizon

    • The Last of Us
      78%
    • Forza Horizon
      21%
  7. 7. Assassin’s Creed 2 vs. Call of Duty 4: Modern Warfare

    • Assassin’s Creed 2
      39%
    • Call of Duty 4: Modern Warfare
      60%
  8. 8. Grand Theft Auto IV vs. Rayman Origins

    • Grand Theft Auto IV
      61%
    • Rayman Origins
      38%
  9. 9. Battlefield: Bad Company 2 vs. BioShock

    • Battlefield: Bad Company 2
      28%
    • BioShock
      71%
  10. 10. Gears of War 3 vs. Metal Gear Rising: Revengeance

    • Gears of War 3
      40%
    • Metal Gear Rising: Revengeance
      59%
  11. 11. Dishonored vs. BioShock Infinite

    • Dishonored
      40%
    • BioShock Infinite
      59%
  12. 12. Red Dead Redemption vs. Uncharted: Drake’s Fortune

    • Red Dead Redemption
      75%
    • Uncharted: Drake’s Fortune
      24%
  13. 13. Uncharted 2: Among Thieves vs. God of War III

    • Uncharted 2: Among Thieves
      67%
    • God of War III
      32%
  14. 14. Dead Space 2 vs. Deus Ex: Human Revolution

    • Dead Space 2
      38%
    • Deus Ex: Human Revolution
      61%
  15. 15. Dark Souls vs. Little Big Planet

    • Dark Souls
      57%
    • Little Big Planet
      42%
  16. 16. Batman: Arkham Asylum vs. Super Mario Galaxy

    • Batman: Arkham Asylum
      65%
    • Super Mario Galaxy
      34%

This poll is closed to new votes

Poll closed on 03/25/22 at 10:59 PM

Please sign in or register to vote in this poll.

Featured Replies

32 gry odpadły, 32 gry pozostały. 

Pora na kolejne łamiące-serce-decyzje.

Zasunę jutubowym klasyczkiem: a Wam jaka para sprawiła najwięcej dylematów? Napiszcie w komentarzu!

 

Skrócona drabinka:

7gen4r.thumb.jpg.23a2d2b1256e5430dff93ef22680205d.jpg

 

Pełna drabina TUTAJ.

 

  • Ponownie startuje 256 tytułów. To gry ponownie wybrane przez nas w trakcie dość sentymentalnego procesu, więc lista niekoniecznie zawiera najlepsze gry według powszechnego uznania. Może nawet zawierać mało udane gry o ile tylko ktoś je nominował. Bo to nasza lista, a nie lista koniecznie najlepszych.
  • Lista nie zawiera gier na konsole kieszonkowe. Te dostaną własny plebiscyt już wkrótce (trwają przygotowania w odpowiednim temacie). Jeśli jakaś gra ukazała się zarówno na dużą konsolę oraz handhelda, to staraliśmy się zdecydować gdzie lepiej pasuje. Braliśmy pod uwagę datę premiery oraz platformę premierową, naturę gry oraz tradycyjny "chłopski rozum". Stąd takie gry jak np. Hotline Miami czy Shovel Knight pojawią się na liście handheldowej. Proszę o wyrozumiałość, bo nie zawsze to była łatwa decyzja, ale każdą starałem się jasno ogłaszać i byłem otwarty na konsultacje.
  • Domyślnie jest limit dwóch gier na cykl, ale oczywiście w paru wyjątkach zrobiliśmy ukłon w stronę najbardziej istotnych czy dyskusyjnych serii. Te najsilniej reprezentowane dostały po trzy sloty, bo dzięki usunięciu z listy gier handeldowych mogliśmy sobie pozwolić na ekstrawagancję.
  • Głosowanie oczywiście standardowo - kończy się w piątek (25.3.2022) o godzinie 23:59.
  • W przypadku remisu zliczane będą głosy Senior Memberów oraz Adminów. Wygrywa ta gra, która zbierze ich więcej.
  • W przypadku remisu również w powyższym aspekcie, zorganizowana zostanie Turbo Dogrywka trwająca około 12 godzin (zwykle kończąca się w sobotę w południe).
  • Drabinka została wygenerowana w pełni losowo.
  • Proszę nie zadawać pytań w rodzaju: "dlaczego nie ma gry xxx? dlaczego na liście są tylko dwa xxx, a trzy yyy?" Czas na takie dywagacje był w odpowiednim temacie i właśnie minął.

 

Gameplaye do gier, które są wciąż w... grze, no.

 

  • Replies 78
  • Views 3.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Most Popular Posts

  • kto by brał pod uwagę zdanie użytkownika z taką reputacja jak on ma?  

  • Czasami mam wrażenie, że kiedyś, dawno temu, Wezyr powiedział "a napiszę sobie jakiegoś trollposta na forume" i tak mu się spodobało, że od tamtej pory cały czas nurkuje w oceanie trollingu  A szkoda,

  • SlimShady
    SlimShady

    Za to miał najlepsze chmury.

No i w dupę kopane koniki dostały mój głos :/ Ech, niech to już odpada

Para nr 13 uaaaaa:obama:  Głos jednak na łysego, no mam słabość do mitologii. 
 

 

Arkham city ty najgorszy batmanie W Y P I E R D A L A J :nosacz3: mejm jeszcze mogę zmienić głos ale muszę liczyć na pełne wsparcie opcji kombojskiej!

Jak moznie nie lubic Dishonorda tej? ;/

18 minut temu, balon napisał:

Para nr 13 uaaaaa:obama:  Głos jednak na łysego, no mam słabość do mitologii. 

Jak uwielbiam Kratosa to głos bez zająknięcia poszedł na Uncharted.

 

Zdziwiło mnie prowadzenie GTA5, niby ciągle mało głosów, ale mimo wszystko.

Teraz, Pupcio napisał:

Arkham city ty najgorszy batmanie W Y P I E R D A L A J :nosacz3: mejm jeszcze mogę zmienić głos ale muszę liczyć na pełne wsparcie opcji kombojskiej!

Skyrim przed batmanem... Ta dzisiejsza mlodziez jest szalona.

 

Para 12 to znow gangrena vs rzezaczka. Bedzie trzeba rzucic moneta.

2 minuty temu, Square napisał:

Zdziwiło mnie prowadzenie GTA5, niby ciągle mało głosów, ale mimo wszystko

A co w tym dziwnego? Olbrzymia, dopracowana gra wygrywa z FPS, który ma chyba tyle samo fanów, co hejterów. Dla mnie będzie dziwne jakby przegrało. 

Dokładnie o kz2 to zawsze czytam że albo najlepsza gra na świecie i było granko multi albo że niegrywalny szrot. Gta v raczej ludzie lubią i to nawet ci którzy nie przepadają za tą serią/sandboxami

Głosowanie na Skyrima :kekw:

@balon no trafnie opisałeś to GTA :) Nic dziwnego jak najbardziej.

3 minuty temu, Square napisał:

@balon no trafnie opisałeś to GTA :) Nic dziwnego jak najbardziej.

No chyba piszesz o multi, ale GTA:O traktuję jako inny twór. 

 

Co by nie mówić o GTA V, czyli komuś może nie pasować 3 bohaterów, czy brak simsowych aktywności (dla mnie tylko na plus), to jest to zdecydowanie bardziej złożona, dopracowana i wyżej oceniana gra niż K2, obojętnie jakim byś jej psychofanem nie był i czego byś nie napisał:problem:
 

 

KZ2 oszust ale potem sie ta graficzka, klimatem i multi sie wybornil. GTA5 siodma woda po kisielu, no te heisty spoko ale podobno model jazdy lepszy w 4. Ale generalnie to Rockstar wiec je.bac Rockstar :) 

16 minut temu, Rozi napisał:

Głosowanie na Skyrima :kekw:

O kurła, to innym ludziom mogą się podobać inne gry niż Tobie?

 

Co to znaczy mozg rozjebany ; czyli ze co i w jakich sytuacjach to uzywać ?  - Zapytaj.onet.pl -

Skyrim to jedno z większych drewien w historii gier, pozdro.

Myśle że rozi tego nie ogranie do końca naszego teleturnieju :/ Może za 20 lat jak zrobimy remaster to sie uda :nosacz3:

2 minuty temu, Mejm napisał:

KZ2 oszust ale potem sie ta graficzka, klimatem i multi sie wybornil. GTA5 siodma woda po kisielu, no te heisty spoko ale podobno model jazdy lepszy w 4. Ale generalnie to Rockstar wiec je.bac Rockstar :) 

GTA ma też graficzkę (lepszą), klimat (kwestia gustu, ja wolę  LA, niż pif paf e kosmosie), multi (tfu tutaj nawet nie będę nic pisał) i wiele, wiele więcej. 
Model jazdy gorszy niż w GTA 4, ale dalej lepszy niż w KZ :yakubu:

Moze wystarczy semiremaster.

Jak widać bezwładny skok wygrywa z brakiem skoku. Zadziwiające.

8 minut temu, Pupcio napisał:

Myśle że rozi tego nie ogranie do końca naszego teleturnieju :/ Może za 20 lat jak zrobimy remaster to sie uda :nosacz3:

Jak tam, naklikałeś już diamencików w Nierze na telefonie? :kekw: I ten człowiek chce uchodzić za lidera opinii, masakra panowie!

Skyrim? To nie jest nawer fabuła,  a Arkham City ma jeden z najlepszych plot twistów, w którym Batman robi to co musi, nawet nie brudząc sobie rąk. 

4 minuty temu, Rozi napisał:

Jak tam, naklikałeś już diamencików w Nierze na telefonie? :kekw: I ten człowiek chce uchodzić za lidera opinii, masakra panowie!

Kurczę nie da się tego wybronić więc nie będę nawet próbował :yakubu:

Ciężki wybór z tym Killzonem 2 i GTA ale jednak głos na open worlda

 

 

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

Recently Browsing 0

  • No registered users viewing this page.

Account

Navigation

Search

Search

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.