Skocz do zawartości

Pentiment


Figaro

Rekomendowane odpowiedzi

6 minut temu, Paolo de Vesir napisał:

Tytuł intrygujący, to prawda, ale czy wiadomo jak będzie się w to grało? Chodzi mi konkretnie czy jest to wariacja na temat visual noveli czy ma być to jednak RPG z rowojem postaci itp.? Trailer niewiele mi mówi.

Josh Sawyer:

Cytat

Pentiment plays much more like Night in the Woods, Oxenfree, or Mutazione with light RPG elements and a branching narrative.

dla mnie spoko, bo bardzo podobało mi się takie Oxenfree

Odnośnik do komentarza

Kurcze, ani NitW ani Oxen mi nie siadły completnie. xd No cóż, jeśli przeczytam kilka recenzji i s i u r stanie to w sumie sprawdzę. A nuż się zaskoczę jak przy Haven?

 

Prawilnie przypominam to ta p o p i e r d ó ł k a z komórki którą byłaby moim GOTY 2021 gdyby ukazała się tylko kilka dni później. :wub: 

Odnośnik do komentarza

Być może zobaczyli, że istnieje taki kraj jak Polska i tutaj też są ludzie skorzy wydać pieniądze na ich gry/usługi. Chociaż po reklamach które widzę na YT mam wrażenie, że skupili się głównie na GamePassie na PC, bo o samej konsoli nie słyszałem zbyt wiele. 

Odnośnik do komentarza

no w tej generacji coś się ruszyło pod względem marketingu, widzę całkiem sporo reklam w internecie, nawet youtuberów opłacają żeby robić propagandę game passa. Widać że płacenie 4 zł za Game Passa w Polsce zamiast emigrować do Brazylii, zaczyna przynosić efekty.

Mam nadzieje, że ruszy za tym obowiązkowa lokalizacja kinowa,  bo niestety lub stety ale bez przetłumaczonych gier to oni naszego rynku nie zwojują.

Odnośnik do komentarza

Dlatego ja trzymam System w jezyku EN. nie wyobrazam sobie miec domyslnie PL bo niestety ale czasem w grach jest dubbng a poza Wiedzminem wszedzie jest gówniany. Takie gry jak Disco Elysium czy możliwe ze Pentiment mogą mocno w takim kraju jak PL zyskać dzięki tłumaczeniu ale wybór powinien być zawsze i powinien być z menu gry tak jak Paolo napisał.

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, pawelgr5 napisał:

Dlatego ja trzymam System w jezyku EN. nie wyobrazam sobie miec domyslnie PL bo niestety ale czasem w grach jest dubbng a poza Wiedzminem wszedzie jest gówniany. Takie gry jak Disco Elysium czy możliwe ze Pentiment mogą mocno w takim kraju jak PL zyskać dzięki tłumaczeniu ale wybór powinien być zawsze i powinien być z menu gry tak jak Paolo napisał.

Kolega chyba jeszcze o Cyberpunku zapomniał ;-> 

Odnośnik do komentarza
W dniu 23.06.2022 o 18:25, devilbot napisał:

Chujowo wygląda. Fatalny art style, totalnie szata graficzna mnie odrzuca, żadna to sztuka, czuć taniość.

Dokładnie i nie inaczej. Gra wygląda i rusza się gorzej niż (relatywnie) gry na komórki np Diabolo Immortal.

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...