Skocz do zawartości

ASX

Rekomendowane odpowiedzi

Miałem na radarze od pierwszego trailera ale jak zawsze przy ładnych indykach jestem ostrożny bo pogram 5 minut i już czuje w moich zagrajmerskich kościach że gra jest gównem owinięte w ładny papierek ale TINY FUCKIN KIN to inna para kaloszy :obama: Bo jestem po 20 minutach gry i wiem że gre na 100% skończe a i postaram się wymaksować bo fantastycznie się w nią gra.

Jazda na mydełku :banderas: grajcie chłopaki bo warto jest słodziutka, ładniutka i fajniutka a nawet nie wspomniałem że jest ZA DARMO

pikmin.png

  • Plusik 1
  • Lubię! 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
10 minut temu, balon napisał:

Dla mnie to taki trochę mix Psychonauts, Paper Mario i Pikimin, to musiało się udać, ale to jest dobre :banderas:

Też takie same skojarzenia z tym że w pikminy grałem tylko demko na wiiu i pikminy wyglądały jak stwory z koszmaru xD + przez te robaki mam skojarzenie z hollow knightem tylko bez depresji 

Jeszcze jestem zachwycony budową lvlu. Ci chwilę jakiś skrót się otwiera żeby człowiek się nie wc0rwiał jak spadnie.

Odnośnik do komentarza

Dobra pierwsza rysa na diamencie! Maksuje teraz drugi lvl i szkoda trochę, że część zadań jest bliźniacza/bardzo podobna, np odkręcenie śrubki tym „wkrętakiem”, wsadzenie pierścionka, listy itp. Myślałem, że co planszę będą nowe. No ale i tak jest baaaaaardzo dobrze.
Cudownie taka lekka i pomysłowa gierka wchodzi na przemian z DS remake. 

Odnośnik do komentarza

Tak niektóre misje poboczne są identyczne niestety. Mi został chyba ostatni lvl na liczniku 4.5h więc dla mnie idealna długość będzie bo imo przez to że gra nie oferuje żadnego wyzwania zaczyna powoli nużyć. Za darmo to uczciwa cena ale jak ktoś nie ma dostępu do gamepassa a chciałby pograć to polecam poczekać na promke

Odnośnik do komentarza

Skończone! 6 godzin mi to zajęło i bawiłem się super cool ale jest to gra typu do ogrywania po jednym lvlu w przerwach od dużych gier. Niestety nie udało się wymaksować bo kilka tych złotych pyłków się przede mną ukryło na każdym lvlu i nie mam pojęcia gdzie mogą być :( W ostatnim lvlu znalazłem jakiś pojebany pokój z lore który był dobrze ukryty więc coś czuje że na każdy lvl może być taki pokój więc bądźcie czujni i gadajcie z robalami bo dają hinty. Mega fajna gierka 

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
20 godzin temu, Pupcio napisał:

Niestety nie udało się wymaksować bo kilka tych złotych pyłków się przede mną ukryło na każdym lvlu i nie mam pojęcia gdzie mogą być :(

Daj spokój, u mnie to samo. W 2 lvl brakuje mi 4 z 1100 XD Co się napatrzyłem przez tę lornetkę i nic… :(

Odnośnik do komentarza

Gierka jest rewelacyjna! Ta urocza platformówka uratowała ostatnią wrzutkę z Game Pass. Mega relaksująca, z piękną kolorową grafiką, jedna z tych szpil, którą na pewno się skończy!

Staram się wymaksować każdy level i bawię się przednio.

 

Dla tych którzy używają monitorów UW na PC i mają HDR, to pomimo tego, że gra tego nie wspiera wystarczy wcisnąć kombinacje win+alt+b (włącz / wyłącz HDR) i gra nagle wyświetla się w wysokiej rozdzielczość na pełnym ekranie.

Dziwnie, że twórcy tego nie dodali (na steam wystarczy plik w notatniku zmienić)

Odnośnik do komentarza

Gra jest świetna, ciężko się oderwać. Poziomy są naprawdę ciekawe, a platforming przyjemny. Szkoda tylko, że pewnie nie dam rady wbić 100% przez te pyłki, bo znajdź np. brakujące 2 z 1500 na pierwszej planszy XD W GP można grać wymiennie na Win10, jest cross save, ale trzeba podłączyć kontroler, bo na myszce i klawiaturze nie da się komfortowo grać.

 

Studio, które zrobiło grę liczy ledwie 11 osób, więc jak ktoś gra z GP, to proponuję wystawić recenzję na Store żeby trochę wywindować produkcję, bo pewnie większość ominie z uwagi na zerowy marketing gry w mediach.

Edytowane przez SnoD
Odnośnik do komentarza
10 minut temu, balon napisał:

@Pupciow tym pół levelu, co trzeba odszukać kod do sejfu na piętrze to tam jest jakaś ukryta miejscówka? No brakuje mi jakieś 80 złotek i za uj nie wiem gdzie jeszcze mogą być. 

Nie mam pojęcia  :( tylko w ostatnim lvlu znalazłem taki pokój. Jeszcze w kuchennym poziomie widziałem w wentylacji złotka ale nie wiedziałem jak się tam dostać ale poza tym to nie mam pojęcia gdzie ominąłem resztę 

Odnośnik do komentarza

Hmm, no ja mam 3 levele za sobą i wszystkie wymaksowane. Może przez Ultra Wide xD. Da się wszystko znaleźć ale trzeba dokładnie zbierac jak tylko coś widzimy, w levelu z TV np. brakowało mi pyłków ukrytych za telewizorem, trzeba na niego wskoczyć i jest ukryta półka.

 

W levelu z 2 pokojami zauważyłem że jedna z szafek można otworzyć zaraz przy wejsciu, uderzając naszymi pikiminami w klamkę.

Odnośnik do komentarza
25 minut temu, easye napisał:

 

Hmm, no ja mam 3 levele za sobą i wszystkie wymaksowane. Może przez Ultra Wide xD. Da się wszystko znaleźć ale trzeba dokładnie zbierac jak tylko coś widzimy, w levelu z TV np. brakowało mi pyłków ukrytych za telewizorem, trzeba na niego wskoczyć i jest ukryta półka.

 

3 pierwsze też miałem :)   no ale teraz mam max zagwostkę.

 

Dla mnie gierka dalej bomba i narazie czarny koń  2022. Co ważne gierka wyzwala we mnie syndrom chęci grania. Myślę w dzień, aby sobie zagrać, coś jak za dzieciaka na początku gejmingowej drogi. 
 

 

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...