Skocz do zawartości

ASX

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, balon napisał:

3 pierwsze też miałem :)   no ale teraz mam max zagwostkę.

 

Dla mnie gierka dalej bomba i narazie czarny koń  2022. Co ważne gierka wyzwala we mnie syndrom chęci grania. Myślę w dzień, aby sobie zagrać, coś jak za dzieciaka na początku gejmingowej drogi. 
 

 

No pisałeś że też nie możesz znaleźć.

3 miejsca, których może Ci brakować - przy sejfie jest obrazek - za obrazkiem masz pył, a także miedzy drewnianymi poręczami od schodów.

W więzieniu wejdź na daszek celi i odwróć się.

w 1 pomieszczeniu 1 ukryta lokacja jest przy kredensie, musisz zjeść na dół i dostań się na sam szczyt - ukryty pyłek jest na czerwonym karniszu pod samym sufitem.

No i jeszcze tam gdzie jest rozlana woda miedzy kasetami VHS, 1 jest ukryty tak, że musisz użyć baniek, zgarnąć ją w locie i gdzieś bezpiecznie wylądować.

 

Reszta raczej była na widoku.

 

Grez daje :banderas::banderas::banderas::banderas::banderas::banderas::banderas::banderas::banderas:,5 / 10

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Genialnie się w to gra. Najlepszy platformer od Psychonauts 2, a myślałem, że ten gatunek już umarł i już tylko cierpi na przeciętniactwo.

 

Narazie 5h i biegam po kuchni. Podoba mi się, że poziomy robią co raz bardziej rozbudowane. 
Mój patent - najpierw czyszczę podłogę i jak nazbieram dużo różnych stworków to po wyższych levelach lata się już sprawniej :czezky:

Edytowane przez _mike
Odnośnik do komentarza

Psychonauts 2 mam jeszcze do skończenia, ale to prawda. Tinykin to bardzo miłe zaskoczenie, jak już się usiądzie do gry, to ciężko się oderwać. Poziomy są pomysłowe, dzisiaj skończyłem 3 i odblokowałem górną część schodów i już się nie mogę doczekać co tam znajdę.

 

Jeszcze raz zachęcam do oceniania gry na Xbox Store bo gra jeszcze średniej nie ma (za mało ocen) ;)

Odnośnik do komentarza

Jak wiadomo z foruma, od dawna czekałem na nową grę twórców Splashera, i w końcu po skończeniu Xenoblade mogłem się zabrać.

 

Gra jest oczywiście znacząco inna, przeszliśmy z 2D na 3D. Mamy grę faktycznie przywodzącą na myśl Psychonauts, bo (na razie?) gra nie wymaga niczego technicznie, tylko sobie na luziku wybieramy, gdzie iść, więc generalnie gra polega na rozglądaniu się i szukaniu miliona znajdziek. Trochę rozczarowanko, że cała maestria Splashera zniknęła, a z drugiej strony oczarowanko - konstrukcją plansz, szybkim tempem, fajnym poruszaniem się, nasęczeniem smaczków.

 

No i oczywisty motywator, czyli niekończące się znajdźki. Trochę denerwuje ten moment, gdy zostało nam trochę pyłku i już nie widzę lepszej metody, by go znaleźć, niż przechodzić wszystko po kolei i rozglądać się jeszcze raz. Wygląda na to, że tego nie zrobię, bo przejście z tego np. 1500 na 1600 zajmie pewnie więcej czasu, niż cała gra na to 1500. Już nawet w Psychonauts w tym porównaniu było dużo mniej tego, dużo wyraźniej widoczne i też były pewne sugestie, gdzie znaleźć te ostatnie brakujące pierdółki. Tutaj nie widzę na razie co mogę zrobić poza łażeniem dokoła aż znajdę.

Odnośnik do komentarza

Tak, gra jest lepsza niż Pikmin. Dużo szybsza i bardziej bezpośrednia, sterowanie rozwiązano sprytnie i dość łatwo żonglujemy natychmiastowo kilkoma umiejętnościami, przelatując level jak panisko.

 

Jednak to nieco inne gry, Tinykin to czysta zbieranka na luzaku porównywalna z Banjo-Kazooie i wszystkimi następcami, w Pikminie nastawienie było na jakieś tam dowodzenie ekipą bo i czas cisnął, i się walczyło, przeciwnicy mieli różne techniki na które trzeba było odpowiedzieć, były pułapki itd. Pikmin 3 miał nawet wymagające misje. Ogólnie to tak się robiło gry 20 lat temu hehe. Dzisiaj nie trzeba i gra może robić jedną rzecz ale naprawdę dobrze i z polotem.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...