Skocz do zawartości

Like a Dragon Gaiden: The Man Who Erased His Name(Yakuza Spinoff)


Figuś

Rekomendowane odpowiedzi

Fajny ten gaiden, skończyłem i dla mnie się podobało, ale no jest gra wybitnie dla fanatyków dżakuzi i czuć, że to taki szybki filler idealny do gamepassa.

Graficzka bardzo ładna, fajne akcjowe sceny w fabule i topka jeśli chodzi o animacje w trakcie walk z bossami(final boss tutaj duzo lepszy niz w 6). Fabuła też spoko, ale to wybitnie filler i jak ktoś skipnie przed 8 to raczej wiele nie straci, bo fabuła gaidena kręci się wokół tego co już widzieliśmy w 7.

Z minusów to jedno małe sotenbori i bardzo mało sub stories(chociaż kilka jest zabawnych jak ta z chatem gpt czy powracająca starą babą w bluzie lamparta). Wkurza też to, że w fabule jest milion walk z nawet 20 wrogami na raz, co jest męczące a nie trudne, bo gra jest śmiesznie łatwa(dosłownie praktycznie od początku można odblokowac heat action ktore meltuje bossow). Nawet koloseum jest latwiutkie poza tymi multi man walkami gdzie trzeba wygrindowac druzyne. No i ten styl walki agenta jak dla mnie niewypal, bo kiryu latajacy na rakietowych lakierkach i nasylajacy drony na wrogow to xD

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
7 godzin temu, wet_willy napisał:

@Soban Zbiles juz Amona? 

Nie bo nie chce mi sie grindowac tego gowno joryu clanu. Widze jak to wyglada na yt i jego tez rozpierdoli ladowany do dropkicka Y i potem Y by zrobic ta op heat akcje ze stylu yakuzy do wykupienia za milion, bo chlop.

@Pupcio chyba niecale 20h. Zostaly mi jakie ze 2 substorki takie wymagajace grindu, ktore olalem, bo nigdy mnie to nie bawiło.

Odnośnik do komentarza
13 minut temu, Pupcio napisał:

Ale ja na stówe sobie odpuszczam jakuzy na jakiś czas. Teraz niby rok przerwy ale gram w to i ja po tylu częściach już nie umiem chyba z tego czerpać czystej zabawy xD widze tylko liste rzeczy do odhaczenia, tyle yakuz potrafi zniszczyć człowieka 

 

Nie mogę być jedynym, który czyta ten sam post Pupcia co roku.

Odnośnik do komentarza
19 minut temu, Pupcio napisał:

Ale ja na stówe sobie odpuszczam jakuzy na jakiś czas. Teraz niby rok przerwy ale gram w to i ja po tylu częściach już nie umiem chyba z tego czerpać czystej zabawy xD widze tylko liste rzeczy do odhaczenia, tyle yakuz potrafi zniszczyć człowieka 


No jak to, nie masz zamiaru znowu stawiać czoła hordom randomowych mobków na ulicy (DELINQUENTS!), którzy próbują zaatakować legendę chińskiej mafii, tak by wpadł Exp i Kiryu uczył się od nowa ciosów, które osiem razy w ciągu całej sagi w jakiś sposób zapomniał?

Ja mam zamiar xD

Odnośnik do komentarza
7 minut temu, devilbot napisał:

Nie grałem w 7 i 8 ale nie sądzę żebym coś tracił. Ot kiryu uśmiercił się żeby chronić bliskich i zrzucił swoją tożsamość ale w ciągu 5 minut gry każdy go poznaje i leją się po mordach. 

No w 7 typ niby zniknął (po 6)

Spoiler

się nagle pojawił i zbawił wszystkich

, więc pewnie to tyle z fabuły tego spinoffu xD.

 

Wiadomo, że Kiryu też w 8 będzie, ja mam plan Judgement->Lost Judgement -> Y8, za cholere nie wcisnę tego spinoffa :). 

Odnośnik do komentarza
48 minut temu, wet_willy napisał:

Poszlo 

 

 

18bc576fa6265-screenshotUrl.jpg

Też dzisiaj zrobiłem calaka, bo jednak patrząc na liste w miare zdrowych aczików w tej części stwierdziłem, że chociaż jedną dżakuzi wycalakuje.

Koloseum najgorsze gówno(te multi many grinderskie) i przez chwile miałem problem z amonem(bił mnie jak mucha, ale strasznie wkurwiał tym leczeniem i spierdalaniem ciągłym z rzucaniem gównem), ale w przypływie geniuszu ogarnąłem, że odpalajac extra heat i podchodzac do niego z lock onem mozna go zaspamowac na smierc heat move 100% skutecznosci - tylko od cholery itemow do ladowania heat przepalilem.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...