Skocz do zawartości

Like a Dragon Gaiden: The Man Who Erased His Name(Yakuza Spinoff)


Figuś

Rekomendowane odpowiedzi

Skończyłem sobie, nie zrobiłem kilku misji pobocznych do których potrzeba robić tę arene bo nie nienawidze tego w kazdej yakuzie, zresztą i tak nie było zbyt ciekawych substoriesów więc ta resztka pewnie mała strata, ogólnie uważam że jedna z najbardziej niepotrzebnych części w serii ale musze przyznać że ostatni chapter trochę zmienił moje spojrzenie i mocno dostarczył rzeczy których mi brakowało w 6tce. Nie wierze że po tylu yakuzach się wzruszyłem na końcu i yakuzowska łza pojawiła się na moim oku :nosacz2:

 

No i trochę przypał że ograłem to przed 7mką bo chyba kilka ładnych spoilerów dostałem xD no ale yebać tam. Za darmo albo na promce można ograć ale część tylko dla prawdziwych yakuzowców więc rozi nie masz czego tu szukać po tych ogranych 3 yakuzach :) 

Odnośnik do komentarza
47 minut temu, Pupcio napisał:

Sama fabuła nie mam pojęcia ale miałem 15h na liczniku. Poza sidestories mało się bawiłem w mini gry bo znam je na pamięć więc myślę że fabuła max 8h mega króciutka ale dla ostatniego rozdziału warto

no waleczka z
 

Spoiler

Shishido zajebiście wyreżyserowana i 100 razy lepsza niż ten gówniany chińczyk w okularsach na koniec 6 - chujowy final boss mi pozostawił niesmak po tamtej grze, bo we wcześniejszych chapterach były naprawdę zajebiste waleczki, więc fajnie, że być może w ostatniej chodzonej bitko-grze Kiryu wujek Kaz dostał fajnego przeciwnika.

 

Odnośnik do komentarza
45 minut temu, Soban napisał:

no waleczka z
 

  Ukryj zawartość

Shishido zajebiście wyreżyserowana i 100 razy lepsza niż ten gówniany chińczyk w okularsach na koniec 6 - chujowy final boss mi pozostawił niesmak po tamtej grze, bo we wcześniejszych chapterach były naprawdę zajebiste waleczki, więc fajnie, że być może w ostatniej chodzonej bitko-grze Kiryu wujek Kaz dostał fajnego przeciwnika.

 

No dla mnie ta gra zrobiła lepsze pożegnanie z Kiryu niż 6ka. Ta końcówka to był dramat. Tutaj tylko Akiyamy zabrakło ale ciężko go było gdzieś tu wcisnąć 

Odnośnik do komentarza
57 minut temu, Banan91PL napisał:

Słyszałem że gra jest w miarę krótka muszę znać inne części żeby zrozumiec o co chodzi czy jak nie grałem w Yakuzy mogę śmiało włączyć i cieszyć się fabuła i gameplayem ?

Obowiązkowe:

1. starszy silnik:

-0(najlepsza)

-K1

 

2. nowy silnik:

-K2(też najlepsza)

-6

-7(zmiana gameplayu na klasyczny jrpg i zmiana protagonisty)

 

Nieobowiązkowe (inny protagonista i niepowiazane z glowną serią), ale nowe i bardzo dobre:

-Judgement

-Lost Judgement

 

Spinoff totalny: Issin,  chyba możesz olać, tym bardziej, że to gameplayowo gorsze niż Y0

 

Nie wiem co powiedzieć o Gaiden, bo nie znam, ale dzieje się pomiędzy 6, a 7, na pewno bez sensu od niej zaczynać cokolwiek

 

Następna część serii: 8

 

 

Czas potrzebny do przejścia wszystkiego: 483934937 godzin :gigabeta:

 

‐------ 

Nie wpisałem nigdzie 3,4,5 bo

Olałbym (ja tak zrobiłem) totalnie najstarsze gameplayowo 3,4,5 na rzecz story recap pomiędzy K2 i 6 (będą kiedyś remaki, jakbyś się wkręcić chciał bardzo mocno, twórcy już wspominali).

 

W rok tego nie ogarniesz, jak chcesz zaczynać, to rozbij to na kilka lat xD. 

Edytowane przez KrYcHu_89
  • Plusik 2
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Najpierw musisz koniecznie mieszkać przez 10 lat w Japonii i zdać egzamin na obywatelstwo. Bez tego nie będziesz mieć w stanie mieć najmniejszej przyjemności z mini-gierki że grasz w golfa. Po prostu to kompletnie nie będzie to. Po uzyskaniu dyplomu możesz zabrać się za wszystkie części serii.

 

 

Nie no, to są forumowicze, mają te swoje zasady mdr. Ta gra jest zdaniem samego twórcy robiona tak, by była dość niezależna, niemalże jako gateway drug do pełnych gier. Są nawiązania, do siódemki nawet konkretne, ale tak naprawdę nie takie, że ktokolwiek normalny "powinien" rzucić pracę na dwa lata i grać 1000 godzin w całą serię żeby te nawiązanka mu nie przepadły. Poza tym bądźmy szczerzy, to ci się znudzi, Yakuza to w pewnym sensie ta sama gra powtarzana w każdej części i tylko w pewnym sensie ciągła opowieść do przodu. Tak naprawdę ile przyjemności stracisz z tych smaczków, to zyskasz z tego, że zobaczysz X i Y pierwszy raz.

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, KrYcHu_89 napisał:

Obowiązkowe:

1. starszy silnik:

-0(najlepsza)

-K1

 

2. nowy silnik:

-K2(też najlepsza)

-6

-7(zmiana gameplayu na klasyczny jrpg i zmiana protagonisty)

 

Nieobowiązkowe (inny protagonista i niepowiazane z glowną serią), ale nowe i bardzo dobre:

-Judgement

-Lost Judgement

 

Spinoff totalny: Issin,  chyba możesz olać, tym bardziej, że to gameplayowo gorsze niż Y0

 

Nie wiem co powiedzieć o Gaiden, bo nie znam, ale dzieje się pomiędzy 6, a 7, na pewno bez sensu od niej zaczynać cokolwiek

 

Następna część serii: 8

 

 

Czas potrzebny do przejścia wszystkiego: 483934937 godzin :gigabeta:

 

‐------ 

Nie wpisałem nigdzie 3,4,5 bo

Olałbym (ja tak zrobiłem) totalnie najstarsze gameplayowo 3,4,5 na rzecz story recap pomiędzy K2 i 6 (będą kiedyś remaki, jakbyś się wkręcić chciał bardzo mocno, twórcy już wspominali).

 

W rok tego nie ogarniesz, jak chcesz zaczynać, to rozbij to na kilka lat xD. 

O kurwa, pierwszy normalny post Krycha, jednak ten gość trochę się zna na grach!

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...