Jump to content

Like a Dragon Gaiden: The Man Who Erased His Name(Yakuza Spinoff)


Figuś

Recommended Posts

Posted

Wkurwia mnie ta szlifierka z początku trailera. Trochę też szkoda, że nie mają jaj się odciąć od Kiryu.

7 i 8, to w ogóle lepiej traktować jako zupełnie nowe odsłony. Niepotrzebnie numerują.

  • Upvote 1
Posted
14 minut temu, Bzduras napisał:

Gaiden, czyli pomost "co robił kirju między 6 a 7"

z ich własnego opisu

Cytat

This classic high-octane RGG action-adventure sheds light on Kiryu’s perspective following the events of Yakuza 6: The Song of Life leading up to Like a Dragon 8.

 

  • Thanks 1
Posted

Też myślałem że będzie całkowita odcinka jak główny chińczyk opuścił studio no ale widać że to zwykłe bezjajeczniki  :) no i mogliby robić gry w przeszłości bo co tam za yakuzy są teraz w tej Japonii? Zwykłe korposzczury bez duszy

Posted

O, właśnie to, to by było dobre, nawet czasy po drugiej wojnie światowej, albo trochę później. Jako Yakuzy byśmy pomagali ludziom zaraz po zrzucie atomówki, a tak z rimejków, to jeszczcze Kenzan, te dwie odsłony o pryszczatych Yakuzach na PSP, o których nikt nie wie, a później będzie trzeba polecieć w kosmos, żeby szukać świeżości.

Posted
1 minutę temu, Figuś napisał:

Tam nawet polski wątek mógłby się znaleźć :obama:

A propos polskiego wątku, niby polskie napisy trafią do przyszłych odsłon. @Czezare Słyszysz? Czujesz? To jest twoja chwila prawdy.

Posted
1 minutę temu, SlimShady napisał:

Chciałoby się, nie ma tak dobrze.

ale niemieckie są to Czarek da radę

Teraz, SlimShady napisał:

Umówmy się tak, jeśli w lutym nie będzie napisów, to zostanę wyczytany, ok?

@Czezare osobiście wybuja cie na tygrysie

  • 8 months later...
Posted

oglądam właśnie RGG Summit który był dzisiaj w nocy.

gra zaczyna się 3 lata po wydarzeniach z szóstki, główna miejscówka w której będziemy grać to Sotennbori, będzie też Yokohama

 

ogólnie wielki chuj co tam powiedzieli przez godzinę, głównie pogadanki z aktorami, dużo mięska ma być na TGS we wrześniu

 

  • 1 month later...
Posted
W dniu 26.07.2023 o 22:24, Figuś napisał:

 

czyli nie będzie na premierę pierwszy raz od dawna yakuzy

W sensie, że nie kupisz, bo cyfra?

 

Ciekawe jaka cena na konsole/Steam, w sumie żadnej Yakuzy na premierę nie ogrywalem. Teraz wchodzę w Judgement/Lost Judgement, potem tej remake ostatni i dopiero nowe części, pewnie do tego czasu wpadną już do obniżek. 

Update: ok, doczytałem 229 zł Steam i konsole to chyba nieźle jak na premierówkę:). 

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...