Skocz do zawartości

Typer MŚ 2022, czyli wszyscy mamy Katar


Bartg

Rekomendowane odpowiedzi

No skoro to już oficjalne, to jak najbardziej zapraszam do siebie najpierw Pana @kirara, aby mógł sobie wybrać trzy książki w ramach nagrody.

Potem wybiera @luk_ash, a na końcu @Tokar. Panowie poczekają na mój sygnał.

 

Wysyłka nagród na mój koszt. InPost (paczkomat, kurier) lub paczka Pocztą Polską.

Jedyne o co proszę, to odrobina wyrozumiałości, bo jesteśmy w najgorętszym okresie pod tym względem i może być różnie z wysyłką. W najgorszym przypadku opóźni się ona na poświąteczny tydzień.

 

Oczywiście na koniec zapraszam @Bartg, aby również sobie wybrał jakąś nagrodę pocieszenia w ramach posady organizatora.

Ale po kolei.

 

Nagrody? Wymienione w dwóch postach poniżej:

 

 

Plus dwa tytuły, które doszły w międzyczasie:

https://lubimyczytac.pl/ksiazka/4966439/projekt-hail-mary

https://lubimyczytac.pl/ksiazka/3959913/historia-twojego-zycia

 

Obie jak nowe, raz czytane.

 

 

Real foto części z książek (tych, które mam pod ręką):

https://drive.google.com/drive/u/0/folders/1HJNFyNADJlfe-vuU-GslZXLN5cSGR7R1

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Gratuluję wygranym. Początek dobry w moim wykonaniu, niestety jednak szybko spadłem z krzesełka i poturlałem się bardzo daleko, odpływając coraz bardziej w swoich wizjach kolejnych wyników. 

 

Na Euro Was pokonam :vegeta_smile:

 

P.S @Bartgorganizacja top, dziękuję. Liczę, że zostajesz na kolejną kadencję do Euro? 

Edytowane przez ginn
Odnośnik do komentarza

Dobra, luk_ash wybrał sobie:

Wzgórze psów - Jakub Żulczyk

Życie i czasy Sknerusa McKwacza - Don Rosa

 

i chociaż trwają jeszcze pewne ustalenia (Sknerus posiada drobny feler okładkowy) i laureat zapomniał podać mi namiary do paczkomatu, po czym zniknął, to załóżmy, że się nie rozmyśli. A nawet jeśli rozmyśli, to lista nagród jest na tyle obszerna, że mało prawdopodobnym jest, by chciał którąś nagrodę spośród tych, które wybiorą sobie pozostali.

 

Dlatego zapraszam @Tokar i @Bartg aby już teraz wybrali sobie po nagrodzie, bo szkoda czasu. Jak nie będzie konfliktu, to sprawa rozwiązana. Jak będzie, to pierwszeństwo ma Tokar.

No i nie zapominajcie proszę, że do paczkomatu potrzebuję Wasz numer telefonu oraz maila, nie wystarczy sam numer paczkomatu, bo ten nie otworzy się na hasło: "ja po odbiór nagrody z typerka".

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Właśnie szafluję przepastny katalog nagród, ale że sporo tego i spraw do ogarniania też niemało, to oddaję pierwszeństwo wyboru szanownemu organizatorowi @Bartg. Ja dam znać prawdopodobnie jutro.

 

Przy okazji podziękowania dla sponsorów, uczestników i przede wszystkim dla prowadzącego typerkowy teleturniej. Wyobrażam sobie, że nie było lekko z codziennym rzeźbieniem w excelu o 22 po zabójczej dawce futbolu w fazie grupowej :hi:

Odnośnik do komentarza
1 hour ago, Tokar said:

Wyobrażam sobie, że nie było lekko z codziennym rzeźbieniem w excelu o 22 po zabójczej dawce futbolu w fazie grupowej :hi:

 

Wyobrazałem sobie, że jakbym tego nie robił, to musiałbym słuchać byłej żony więc było na miękko :kekw: Przejrze katalog do wieczora i wybiore cos.

Odnośnik do komentarza

Jak pewnie się domyśliliście i musicie wybaczyć, ale z przyczyn osobistych nie nadałem jeszcze przesyłki do @luk_ash @Tokar i @Bartg. Zrobię to zaraz po świętach. Mógłbym je puścić dzisiaj, ale nie widzę sensu, by leżały w paczkomacie/magazynie przez trzy dni, poza tym trochę mi się nie chce już.

Jesteśmy na łączach.

 

PS nagrody Kirary już w środę były w paczkomacie adresata.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...