Jump to content

Age of Mythology: Retold


Ukukuki

Recommended Posts

Za nami świetne Age of Empires: Definitive Edition, Age of Empires 2: Definitive Edition, Age of Empires III: Definitive Edition, Age of Empires IV a teraz czeka nas Age of Mythology Retold. RTSy w natarciu a to tylko jedna seria :wub: Pomyśleć ,że ten gatunek przez lata był na marginesie giereczkowa a tutaj powraca w lepszej formie niż w złotej erze. Przed nami jeszcze Homeworld 3, Company of Heroes 3 z pewniaków. 

 

 

 

Będzie to Definitive Edition ale inaczej się nazywa :reggie: poprawiona grafika i rozgrywka oraz magiczne i nic nie mówiące coś więcej. 

  • Upvote 1
Link to comment

Prawdę mówiąc już się gubię w tych wersjach serii Age of...

 

Age of Mythologies jest już dostępne od dawna, z achievementami i poprawioną grafiką, ale wnioskuję, że w tym przypadku będzie... jeszcze bardziej poprawiona? I pewnie zrobią jak z dwójką i zaczną tworzyć nowe kampanie i grywalne nacje.

 

AoM bardzo dobrze wspominam, ale grałem kilkanaście lat temu, więc nie wiem, jak dziś bym do tego podszedł. Niemniej jednak jak już Microsoft robi te wszystkie "jeszcze nowsze" wersje, to ja poproszę również Rise of Nations. ;)

Link to comment

O Rise of Nations już mało kto pamięta niestety a szkoda bo to świetna strategia. Co do tego wydania to nie będzie wersja na steam jak Age of Empires 2 HD Edition tylko odpowiednik DE czyli całkowicie nowa oprawa graficzna. Przynajmniej mam taką nadzieję. Age of Mythology ta wersja z osiągnięciami to  Extended Edition bez znaczących poprawek.

  • Upvote 1
Link to comment

Tak, gra dostanie takie samo odświeżenie jak wersje DE AOE 1, 2 i 3. Czyli oryginalna gra, ale z mocno odświeżoną szatą graficzną. Może nawet dojdzie jakaś nowa nacja.

 

Ale co najważniejsze, to może oznaczać, że ostatecznie zrobią również nową część.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...