Skocz do zawartości

PEGASUS EXTREME 1 / 2023


Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Jontek80 napisał:

Przede wszystkim tu i w magazynie. O puszczce pandory i innych rzeczach pisali.

Może będzie w nowym numerze. To dopiero ruszyło wczoraj.

No i piszesz ze nie masz fejsa i przegladasz retronics, a przecie oni tylko na fejsie piszą, strona retronics nie działa.

Odnośnik do komentarza
24 minuty temu, Shen napisał:

Było info w temacie numeru zerowego o ile sie nie myle.

Wiem ze kiedys Roger cos tam o tym wspominal czy bysmy nie chciali bo mu sie cos takiego widzi. Ale nie bylo oficjalnie ogloszone. Cos jak ten nr 1 z reedycji. Tez jakos tak bokiem troche przeszlo.

Mam nadzieje ze ten pegasus bedzie na lepszym papierze.

Odnośnik do komentarza
16 godzin temu, Roger napisał:

A też trzeba było zrobic jakieś gwarancje, że mimo iż wydawca jest w szpitalu to magazyn będzie dalej wychodził, bo ktoś ogarnia cała resztę.

 

Dzięki za tak wyczerpującą odpowiedź, to akurat dość ważne zdanie w związku z problemami drugiego magazynu i wszelkich crowdfundingów nie powiązanych z PSX Extreme.

Odnośnik do komentarza
15 godzin temu, Jontek80 napisał:

Na allegro przegladalem. Kupuje od nich top secrety.

offtop, ale to samo. Tylko wkurza mnie wieczne narzekanie tego głównego gościa, na ceny papieru, na słabe zainteresowanie (a wydają jakieś niszowe pierdoły poza TS/Bajtkiem), na klientów allegro... Poza tym ostatnio jak zamówiłem coś w preorderze, to tak długo czekałem i się nie doczekałem... pojechali na dwutygodniowy urlop, zamiast stanąć na rzęsach i przed wyjazdem wysłać paczki - choćby i wsadzić do paczkomatów.

Teraz te numery ze zrzutki, to była mowa o listopadzie, a jednak już grudzień i chyba dopiero wysyłają. Ciekawe kiedy mi wyślą - wpłaciłem im kasę na zrzutkę w czerwcu. 

Odnośnik do komentarza
27 minut temu, grzybiarz napisał:

offtop, ale to samo. Tylko wkurza mnie wieczne narzekanie tego głównego gościa, na ceny papieru, na słabe zainteresowanie (a wydają jakieś niszowe pierdoły poza TS/Bajtkiem), na klientów allegro... Poza tym ostatnio jak zamówiłem coś w preorderze, to tak długo czekałem i się nie doczekałem... pojechali na dwutygodniowy urlop, zamiast stanąć na rzęsach i przed wyjazdem wysłać paczki - choćby i wsadzić do paczkomatów.

Teraz te numery ze zrzutki, to była mowa o listopadzie, a jednak już grudzień i chyba dopiero wysyłają. Ciekawe kiedy mi wyślą - wpłaciłem im kasę na zrzutkę w czerwcu. 

Czytam już o tym urlopie trzeci raz, zapętliłeś się. Daj ludziom odpocząć. Gazetki dla dzieci zamowiles, a przezywasz od kilku miesiecy, jakby ci nie wysłali lekow ratujacych zycie.

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, grzybiarz napisał:

Ale masz pamięć, post z sierpnia, sam zapomniałem  :) no i dosłownie nie pisałem o jaką gazetę chodzi

Podobno juz wyslali. Tak twierdzili w listopadzie. Jako ze ja mieszkam w UK to conajmniej 2 tygodnie trzeba dodac. Wiem ze robia zrzutke na kolejne numery. Pewnie sie dorzuce ale dopiero w styczniu. Choc obstawiam ze ten numer 12 to juz koniec.

Co do opoznien to ksiazka z idea ahead o c64 miala byc chyba na wielkanoc czy nawet wczesniej. Juz mieli drukarnie i dodatki gotowe a do tej pory cisza. O dziwo te akcje z allegro wychodza im sprawnie a te ze zrzutki to jakas tragednia. Kazdy projekt opozniony.

Odnośnik do komentarza
40 minutes ago, grzybiarz said:

Szkoda że nikt tam nie poprawił kosztów wysyłki i będą 1200 zł w plecy, bo paczkomaty kosztują już 9,99 a nie 8,99.

Z tego co wiem jak się wystawia na Allegro, to jest z góry zdefiniowana kwota paczkomatów. Nie powinni pobrać nic więcej. Nie można tej kwoty chyba zmienić nawet.

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, grzybiarz napisał:

Szkoda że nikt tam nie poprawił kosztów wysyłki i będą 1200 zł w plecy, bo paczkomaty kosztują już 9,99 a nie 8,99.

 

Nie będą, sprawdziłem na stronie InPostu i na Allegro jest niższa cena:

 

image.png.cea82abafd3a4da29df8156ead2d45f8.png

 

Bardziej w plecy są pewnie marżą Allegro.

Edytowane przez gnysek
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.