Skocz do zawartości

PEGASUS EXTREME 1 / 2023


Rekomendowane odpowiedzi

7 godzin temu, Roger napisał:

Zamykanie w jeden weekend Pegasusa i numeru 306 nie jest dobre dla zdrowia :) Dlatego kolejny specjalny zrobi ktoś inny, być może Konsolka, muszę chwile odsapnąć.

One Million Dollars GIFs | Tenor

7 godzin temu, grzybiarz napisał:

no i fajnie, ciekawe co będzie po Sega Extrimie, czy GameBoy Extrime :)

Pin-Up z (Zg)redami ;)

Odnośnik do komentarza

Ja ostatnio przejrzałem sobie numer 106 PSX Extreme, z GTA LCS na okładce. We wstępniaku Ściera zachwala PSP i DS pod niebiosa, a przez CAŁĄ gazetę (dosłownie, co 1-2 strony!) ciągnie się reklama pierwszego Loco Roco. 

 

DS niestety nie mam (jeszcze!), także modowanie za pomocą folii nie kojarzę. Ale w gimbazie i podstawówce pamiętam że całej szkole, łącznie kilkadziesiąt sztuk, przerabiałem PSP i wgrywałem gry. Nie jestem z tego dumny teraz, ofkorz, ale nostalgia została.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
20 godzin temu, Szwed napisał:

Ja pamiętam tam instrukcję mojego kumpla, który opisał, jak "zmodować" DS classic za pomocą folii aluminiowej. Piękne wspomnienia

Ja się bałem i wysłałem konsolki bezpośrednio do Kila :) 

mam kilka autografów jakby ktoś chciał:
IMG-2676.jpg
Coś tam wyciąłem i dałem komuś przy sprzedaży chyba supercarda :)

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
W dniu 8.02.2023 o 13:28, Szwed napisał:

O kurde, PSP i NDS Extreme

Numer o handheldach, albo właśnie wydanie o konkretnej ich generacji brałbym bez zastanowienia, nawet chętniej niż Pegasusa. Ale mając na uwadze, jak gry na handheldy były traktowane nawet w czasach świetności (mini recenzje, czasem po kilka na stronę z tego co pamiętam), to nie sądzę, żeby to przeszło.

 

Ale prawda, PSP i poniekąd DS całkowicie zastąpiły mi siódmą generację konsol (tą szaroburą). Skizo.org jak najbardziej się pamięta. :)

 

A Pegasus Extreme sobie zamówiłem okładkę z Duck Hunt. Ładna, kolorowa, sama gra ikoniczna, charakterystyczna dla konsoli. Okładki Contra i Mario niby również rozpoznawalne, ale w pierwszym przypadku nie podobało mi się na okładce to "Player Select", zaś druga jest mało atrakcyjna estetycznie z tym przerośniętym Marianem i lewitującymi platformami (plus nie jestem fanem Mario).

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...