Skocz do zawartości

PEGASUS EXTREME 1 / 2023


Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Roger napisał:

Jakby ktoś nie zdążył kupić, to na Allegro jest jeszcze po 50 sztuk każdej okładki.

https://allegro.pl/oferta/pegasus-extreme-1-2023-contra-13279009483?fbclid=IwAR2YuswakpIhWfjzz2VZC06XOkJQeXS2-XhOcVXVhEZnuLGTxQ7uqtLkNnM

Jakie nagrody są przewidziane w konkursie?

Edytowane przez mitra
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Roger napisał:

Jakby ktoś nie zdążył kupić, to na Allegro jest jeszcze po 50 sztuk każdej okładki.

https://allegro.pl/oferta/pegasus-extreme-1-2023-contra-13279009483?fbclid=IwAR2YuswakpIhWfjzz2VZC06XOkJQeXS2-XhOcVXVhEZnuLGTxQ7uqtLkNnM

Ja bym wzial ale nikt do tej pory nie raczyl mi odpowiedziec czy mi to wyslecie do UK. Pytalem z dwa miesiace temu.

Odnośnik do komentarza
26 minut temu, LeifErikson napisał:

Ile Wam łącznie zeszło egzemplarzy, jeśli to nie tajemnica? :) Oczekiwania spełnione?

Jeszcze dorzuciliśmy Contre, ale to już bedzie przy tej okładce  chyba max, bo trzeba jakieś śladowe ilości zostawić w redakcji.
Wyszło nieźle, ponad 3 tysiące się sprzedało, ale to i tak dużo mniej niż prawie 9 zerowego. Zerowy wyszedł nie tylko fajnie dla nas jako redakcji (chociaż ze screenami niektórymi wyszła lipa, nauczka by wszystko sprawdzać samemu), ale i biznesowo dla wydawcy.
Pegasus to już bardziej taka sztuka dla sztuki, ale jakby się te specjalne sprzedawały w tych 3 tysiącach, w takiej cenie, to można je robić, bo jest na plus dla wydawcy (nie jakiś duży, ale na plus), a dla nas to mega zajawka i odskocznia od regularnych numerów. 

  • Plusik 5
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Następnym razem dajcie reklamę na całą stronę w regularnym PE ze spisem treści co jest w środku bo nikt nie wiedział że będzie aż tyle dobra, w szczególności ilość opisanych tytułów jest kosmiczna.

Edit: warto skontaktować się z jakimiś YouTuberami którzy mają na swoich kanałach coś o retro gierkach (np. Grysław gdzie A. Muzyczuk mocno jara się Pegasusem) i wysłać po egzemplarzu, może wtedy wspomną że coś takiego się ukazało.

Edytowane przez łom
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ja zamówiłem wszystkie 8, na razie przyszło 6 (dwa zamówiłem osobno). Jak przyjdą pozostałe to wyślę fotę.

 

Spokojnie mogę wziąć udział w konkursie, ale następnym razem Panowie pamiętajcie by z tyłu konkursu nie było tekstu :)

 

Jako zaślepiony miłością mówię że jest perfekcyjnie, idealnie, i w ogóle dawajcie więcej. Nawet 16 okładek następnym razem.

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza

Co za numer :banderas: przeczytane od deski do deski, piękny powrót w lata 90, aż mi się lokalny bazar z budami z blachy falistej przypomniał i te karty na wymianę. Nostalgia, ty suko. 

 

Ale ta ocena dla turtles tournament fighters :notlikethis: to była chyba jedna z najlepszych bijatyk, były specjale, rzuty, grałem w to jak głupi. 

  • Plusik 6
Odnośnik do komentarza

Póki co przekartkowałem, mając na tyłku dresowe szelesty marki Kubota i klapki Kubota na nogach. Cudny zapach farby drukarskiej na stronach z jednolitym tłem, jest KLIMACIK! Pięknie pasuje do numeru 0 i szanuję mocno za wydanie tego numeru! Wybrałem okładkę z jedną z moich ulubionych gier - Chip n Dale (na piracie ZTJ chip n dales).

 

A skoro już jesteśmy w temacie Pegasusa, to może ktoś będzie znał gierkę, w którą kiedyś grałem na tej cudnej konsoli, a której nazwy nie pamiętam i na oczy nie widziałem ze 25 lat. 

 

Kamera taki jakby rzut izometryczny, jechało się w prawo takim ni to czołgiem, ni to APC i chyba się nim skakało, żeby omijać przeszkody. Był, z tego, co pamiętam, multi na 2 osoby. Kilka misji jedna po drugiej. Pierwsza bodaj na pustyni, później było coś w mieście. Się jechało i strzelało w inne pojazdy. Zielony był ten pojazd? Jakoś tak.

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, ProstyHeker napisał:

A skoro już jesteśmy w temacie Pegasusa, to może ktoś będzie znał gierkę, w którą kiedyś grałem na tej cudnej konsoli, a której nazwy nie pamiętam i na oczy nie widziałem ze 25 lat. 

Jackal? (strona 24)

15 minut temu, mcp napisał:

Ale ta ocena dla turtles tournament fighters :notlikethis: to była chyba jedna z najlepszych bijatyk, były specjale, rzuty, grałem w to jak głupi. 

Był też tryb turniejowy. Oj grało się całą rodziną bo na Pegasusa nie było chyba lepszej bijatyki. Casey był przegięty jak puszczał tornada przez cały ekran.

  • Plusik 2
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...