Skocz do zawartości

PEGASUS EXTREME 1 / 2023


Rekomendowane odpowiedzi

No... tego... zbankrutowała. Ale to w temacie o prenumeracie chyba jest dyskusja już o tym
Hahaha, no cóż. Czuję się jak przegryw xD

A, dobrze że tylko drukarnia. Już myślałem że całe IA poszło w pizdu. Dzięki Matko Bosko Częstochowsko i błogosław Łapuszowi!

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
1 minutę temu, MichAelis napisał:

A zerknijcie sobie w "szczegóły zakupu" na swoim koncie Allegro.

Przewidywana dostawa w punkcie 27 kwi.

:kekw:Lapusz wariacie nigdy się nie zmieniaj.

 

no coż. jak odbiore, to wysle negatywa za transakcje. przynajmniej tak dam upust swojej frustracji

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, MichAelis napisał:

Przewidywana dostawa w punkcie 27 kwi.

To allegro szacuje na podstawie jego wcześniejszych wysyłek. A że ma trochę rzeczy przedpremierowych, to allegro wyliczyło mu taką średnią dostawy.
Myślę że wpływ tu ma obecna/poprzednia drukarnia. Numer już jest skończony z tego co pisali na fejsie.

Odnośnik do komentarza
13 minut temu, grzybiarz napisał:

To allegro szacuje na podstawie jego wcześniejszych wysyłek. A że ma trochę rzeczy przedpremierowych, to allegro wyliczyło mu taką średnią dostawy.
Myślę że wpływ tu ma obecna/poprzednia drukarnia. Numer już jest skończony z tego co pisali na fejsie.

Tak myślałem, to nie wiem czemu wszyscy mają luty.

Odnośnik do komentarza

Z FB "Kilka słów od naczelnego zgredziola. I tak, jeszcze nie skończył, a już ma w głowie kolejne wydawnictwo w tej "pobocznej serii". Nasze plany zakładają około cztery takie pozycje rocznie.

Na razie możemy do tego cyklu wliczyć PSX Extreme numer ZERO oraz wspomnianego tutaj Pegasusa Extreme."

Odnośnik do komentarza
30 minut temu, łom napisał:

Z FB "Kilka słów od naczelnego zgredziola. I tak, jeszcze nie skończył, a już ma w głowie kolejne wydawnictwo w tej "pobocznej serii". Nasze plany zakładają około cztery takie pozycje rocznie.

Na razie możemy do tego cyklu wliczyć PSX Extreme numer ZERO oraz wspomnianego tutaj Pegasusa Extreme."

Zamykanie w jeden weekend Pegasusa i numeru 306 nie jest dobre dla zdrowia :) Dlatego kolejny specjalny zrobi ktoś inny, być może Konsolka, muszę chwile odsapnąć.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...