Skocz do zawartości

PEGASUS EXTREME 1 / 2023


Rekomendowane odpowiedzi

Ale rozumiecie ze Roger to pracownik Łapusza? Chyba średnio widzę.

Szacunek dla Rogera i że mu się chce, ale jak pieniążków od wydawcy nie będzie to może sobie szlifować, a i tak z tego nic nie będzie.

2 minuty temu, Kmiot napisał:

Przecież ten projekt był już szlifowany od miesięcy przez Rogera i spółkę. To bardziej ich inicjatywa, niż Łapusza, którego zadaniem jest tylko to przyklepać. 

Na projekty Łapusza (Amigi, C64) mam wyjebane.

Projekty Rogera i redaktorów PE to już inna kwestia.

Chyba AŻ

Odnośnik do komentarza

Pegasus Extreme się ukaże. Mają gotowy produkt, który wystarczy wydrukować i sprzedać, by na nim zarobić.

#0 mi dostarczono, reedycję #1 też, nie mam więc powodów by zakładać, że przy Pegasusie będzie inaczej.

W najgorszym wypadku będę stratny całe zawrotne 25 zł. :reggie:

 

  • Haha 1
  • This 1
Odnośnik do komentarza

Po sukcesie zerowego to raczej głupotą by było nie iść w kierunku takich specjalnych wydań. Zwłaszcza w takiej formie, że jest przedsprzedaż na Allegro, więc zastrzyk kasy z góry na wydrukowanie tego. 

Przyklepanie takiego tematu to chyba jest z automatu. Podejrzewam, że większa sztuka to znaleźć i ogarnąć autorów tekstów do takiego wydania. Pod względem kasy to samograj według mnie. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
38 minut temu, Kmiot napisał:

Przecież ten projekt był już szlifowany od miesięcy przez Rogera i spółkę. To bardziej ich inicjatywa, niż Łapusza, którego zadaniem jest tylko to przyklepać. 

Tak samo jak całe PSX Extreme to inicjatywa Rogera i spółki. Również tak samo zadaniem Łapusza było przyklepanie wydruku ostatniego numeru. Wtedy lincz, dzisiaj lizanie dupy a sytuacja identyczna. Hipokryzja na mocnym poziomie panowie, czekam na Wasz płacz na przełomie stycznia i lutego i ponowne jechanie na niekompetencje wydawcy 

  • WTF 2
  • Minusik 3
Odnośnik do komentarza
12 minut temu, number_nine napisał:

Tak samo jak całe PSX Extreme to inicjatywa Rogera i spółki. Również tak samo zadaniem Łapusza było przyklepanie wydruku ostatniego numeru.

I pomimo problemów różnej maści PE się ukazało, Pixel się nie ukazał. Oba czasopisma są Łapusza. Widzisz różnicę? Dlatego inicjatywie Rogera i spółki ufam, bo choć nie wszystko jest w ich władzy, to zaangażowanie w sprawę mają na zupełnie innym poziomie.

 

19 minut temu, number_nine napisał:

sytuacja identyczna

:we_need_to_go_deeper:

  • This 8
Odnośnik do komentarza
14 minut temu, Kmiot napisał:

I pomimo problemów różnej maści PE się ukazało, Pixel się nie ukazał. Oba czasopisma są Łapusza. Widzisz różnicę? Dlatego inicjatywie Rogera i spółki ufam, bo choć nie wszystko jest w ich władzy, to zaangażowanie w sprawę mają na zupełnie innym poziomie.

W takim razie nie rozumiem comiesięcznego prucia się o prenumeratę, opóźnienia itd, przecież macie zaufanie do Rogera i spółki, wiecie, że numer kiedyś w końcu dojdzie, ale ciśniecie i tak. Hipokryzja i niekonsekwencja. Jesteście jak dzieci, którym najłatwiej zapchać drącą japę jakimś nowym prezentem, tyle, że Wy sami za niego płacicie 

  • Minusik 5
Odnośnik do komentarza

Ale czyja wasza, bo ja nie przypominam sobie, żebym kogoś linczował? Ani lizał. :D

 

Ale rozumiem, że chodzi ci o to, że jak ktoś na przykład narzeka na długi czas dostawy prenumeraty, to ma już wszystko co zwiazane ze Szmatlawcem z marszu krytykować, bo inaczej jest niekonsekwentnym hipokrytą. Trochę skrajne podejście do życia, ale co kto lubi. ;)

Odnośnik do komentarza
11 minut temu, number_nine napisał:

ja sie za nikogo nie uważam, po prostu bawi mnie ta wasza krucjato - telenowela.

ale co Ci dokładnie nie pasuje? O co Ci chodzi?

Ten Pegasus Extreme to już przy numerze zero był rzucony pomysł. Później pojawiła się jakaś fejkowa okładka, aż dzisiaj można składać preorder.

A prenumeraty pewnie że przychodzą jak chcą i to wkur***a, tylko co ma jedno do drugiego? Jaka hipokryzja? Jak ten numer przyjdzie z opóźnieniem, to również wyrażę swoje niezadowolenie. 

Odnośnik do komentarza

To chyba normalne że jak coś nie działa jak trzeba (prenumerata, patronite czy jakość reedycji nr 1) to jest krytyka po to żeby redakcja wiedziała że to są problemy które trzeba poprawić, ale to nie oznacza że w ramach protestu przestanę kupować szmatławca, tym bardziej że alternatywy nie ma. A wszelkie numery specjalne z chęcią kupię bo numer zerowy był bardzo ok i oprócz paru małych wpadek (screenshoty z dopakowanego emu, jakość papieru mogła by być lepsza) nie było się zbytnio do czego przyczepić.

Co jak co mam nadzieję że temat zostanie pociągnięty dalej i te 2-3 razy w roku ukaże się jakiś numer specjalny (czy to N64/Saturn/Dreamcast Extreme) czy rocznikowe wydania od 1990 wzwyż.

Odnośnik do komentarza
47 minut temu, number_nine napisał:

nie, nie o to chodzi i dobrze wiesz ile było wylewania pomyj na tego gościa (nie żebym go bronił). W sumie teraz to także wydawcę powinniście propsować, że wydaje takie super spin offy ulubionego magazynu XD ale nie, przecież to Roger i spółka robią i im zależy

 

Czyli nie o to chodzi, ale o to chodzi. ;) Kto wylewał pomyje, to wylewał, ja do tych osób nie należałem, choć jak coś po drodze mi nie pasuje, to to krytykuję. No chyba, że w Twoim  podejściu każda krytyka to jest wylewanie pomyj, a każda pochwała to lizanie dupy i nie ma nic pomiędzy. Nie mam pojęcia dlaczego długa dostawa prenumeraty czy zamieszanie przy druku ostatniego numeru miałoby wpływać na mój stosunek do kolejnych wydań i przedsięwzięć zgredzioli. 

Odnośnik do komentarza
57 minut temu, number_nine napisał:

ja sie za nikogo nie uważam, po prostu bawi mnie ta wasza krucjato - telenowela. 

Póki co największą krucjatę prowadzisz Ty, a znając życie to pewnie nawet PE nie czytasz, zgadłem?

 

Prenumerata jest problemem, który stale naświetlamy i w efekcie wielu (w tym ja) po prostu z niej zrezygnowało. Nie działa - nie kupuję.

 

Natomiast odrębną kwestią jest samo PE i jego jakość oraz treść, a gdybyś się skupił, to znalazłbyś wiele pozytywnych opinii oraz argumentów, dlaczego wielu nadal wspiera pismo, niezależnie od kłopotów wydawniczych. Ale lepiej się skupić na rzekomej hipokryzji i odwracać wzrok od tego, że ktoś może lubić PE za zalety, pomimo wad.

Będą problemy - będzie krytyka.

Będzie fajny numer - będą pozytywne opinie. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.