Skocz do zawartości

PEGASUS EXTREME 1 / 2023


Rekomendowane odpowiedzi

6 godzin temu, Konsolite napisał:

Lepiej kup dodatkowy Pegazus Extreme albo rzuć groszem na PoGRAduszki;)

Jeden juz zamowilem.  Wyslalem pytanie czy jak kupie drugi egzemplarz to mi wysla do UK i cisza. Dwa razy oplacilbym wysylke. Plus ostatni numer Pixela. Z patronitea wysylali mi te ekstra numery.

Ps co do pograduszek. To lubie was sluchac ale nie widze jakies wielkiej przyszlosci dla tego kanalu. Potrzebujesz kogos bardziej zywotnego to tych rozmow. Dlatego ludzie sluchaja na 1,5 szybkosci. Piechota byl dobry ale jeszcze lepszy bylby Hiv. Nie wiem jak tam sie lubicie ale on tez jest szczery do bolu i czasami kontrowersyjny jak na dzisiejsze czasy.

Ps2 chyba jednak wiedziales ze cos sie stanie. Ale poki co pixela usmiercili.

Edytowane przez Jontek80
Odnośnik do komentarza
6 godzin temu, Jontek80 napisał:

Jeden juz zamowilem.  Wyslalem pytanie czy jak kupie drugi egzemplarz to mi wysla do UK i cisza. Dwa razy oplacilbym wysylke. Plus ostatni numer Pixela. Z patronitea wysylali mi te ekstra numery.

Ps co do pograduszek. To lubie was sluchac ale nie widze jakies wielkiej przyszlosci dla tego kanalu. Potrzebujesz kogos bardziej zywotnego to tych rozmow. Dlatego ludzie sluchaja na 1,5 szybkosci. Piechota byl dobry ale jeszcze lepszy bylby Hiv. Nie wiem jak tam sie lubicie ale on tez jest szczery do bolu i czasami kontrowersyjny jak na dzisiejsze czasy.

Ps2 chyba jednak wiedziales ze cos sie stanie. Ale poki co pixela usmiercili.

Niestety musisz poczekać/upomnieć się  :(  do końca stycznia jest jeszcze czas ;)
Ewentualnie można coś pomyśleć, wysyłka do UK to nie majątek ;)

odnośnie ps. Zobaczymy, Azi jest spoko, ostatnio ma spory zapierdziel. Jeśli ludzie słuchają na 1,5 prędkości, to zawsze coś;)
HIV`a to trudno wyciągnąć do czegokolwiek, ale zapytam czy będzie chętny, przynajmniej gościnnie, na chwile obecną jeden "Ekstrimowieć" jest zaplanowany na nowy rok ;)
odnośnie ps2. - nie potwierdzam, nie zaprzeczam ;)

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
10 minut temu, Konsolite napisał:

Niestety musisz poczekać/upomnieć się  :(  do końca stycznia jest jeszcze czas ;)
Ewentualnie można coś pomyśleć, wysyłka do UK to nie majątek ;)

odnośnie ps. Zobaczymy, Azi jest spoko, ostatnio ma spory zapierdziel. Jeśli ludzie słuchają na 1,5 prędkości, to zawsze coś;)
HIV`a to trudno wyciągnąć do czegokolwiek, ale zapytam czy będzie chętny, przynajmniej gościnnie, na chwile obecną jeden "Ekstrimowieć" jest zaplanowany na nowy rok ;)
odnośnie ps2. - nie potwierdzam, nie zaprzeczam ;)

Wiekszosc waszych odcinkow odsluchalem. Jak przeczytalem o tej podwojnej predkosci to sam sprawdzilem. Tak na 1,5 jest w sam raz. Teraz to i niektore to macie z dwa czy trzy wyswietlenia ode mnie.

A co do Hiva to jedno macie wspolne. Tak jest tak, a nie jest nie. Prosto z mostu bez niewiesciego pitolenia. Dlatego wydaje mi sie ze mogloby to byc ciekawe. Jeszcze Rogera musisz sprobowac. Wydaje sie ze lubi duzo mowic.

Azi wydaje sie czasami nieobecny w tych rozmowach.

Edytowane przez Jontek80
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
14 godzin temu, Jontek80 napisał:

Wiekszosc waszych odcinkow odsluchalem. Jak przeczytalem o tej podwojnej predkosci to sam sprawdzilem. Tak na 1,5 jest w sam raz. Teraz to i niektore to macie z dwa czy trzy wyswietlenia ode mnie.

A co do Hiva to jedno macie wspolne. Tak jest tak, a nie jest nie. Prosto z mostu bez niewiesciego pitolenia. Dlatego wydaje mi sie ze mogloby to byc ciekawe. Jeszcze Rogera musisz sprobowac. Wydaje sie ze lubi duzo mowic.

Azi wydaje sie czasami nieobecny w tych rozmowach.

Z tym 1,5 to muszę sam sprawdzić, choć czasami po montowaniu itp, to potrzebuję z dzień/tydzień przerwy od odcinka ;) Dzięki za kilka dodatkowych wyświetleń :D


Dobra, zaatakuje go z propozycją:) Lubi gadać, tylko trzeba mu temat zapodać odpowiedni, na szczęście maska nie będzie potrzebna - choć moc jego pierdów jest legendarna ;) 

Azi jak pisałem, jest mocno zarobiony ostatnio więc staram się nadrobić, ale jak ma temat co go pobudza to leci z rantem i nie tylko ;)

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Pisalem do Ewy i Roberta. To juz chyba z 4 tygodnie temu. Zero odzewu. Nie wiem co tam sie dzieje. Do Ewy dwa razy bo ona zazwyczaj szybko odpowiadala. Robert jak mu sie uwodzialo. Teraz cisza. Chcialem zeby mi wyslali do UK i moze wzialbym drugi numer pegazusa. Nie wiem na czym stoje wiec nie biore. Prenumerate i inne rzeczy od nich ze sklepu pixela wysylaja bez problemu zas te z allegro jest jakis problem.

Czy ktos wie co tam sie dzieje u rodziny Łapińskich?

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
41 minut temu, Jontek80 napisał:

Pisalem do Ewy i Roberta. To juz chyba z 4 tygodnie temu. Zero odzewu. Nie wiem co tam sie dzieje. Do Ewy dwa razy bo ona zazwyczaj szybko odpowiadala. Robert jak mu sie uwodzialo. Teraz cisza. Chcialem zeby mi wyslali do UK i moze wzialbym drugi numer pegazusa. Nie wiem na czym stoje wiec nie biore. Prenumerate i inne rzeczy od nich ze sklepu pixela wysylaja bez problemu zas te z allegro jest jakis problem.

Czy ktos wie co tam sie dzieje u rodziny Łapińskich?

 

zalecam szacunek do siebie

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

I cyk, wypłata przyszła, i 8 okładek zamówionych. Jak spytałem żonę czy mogłem, to powiedziała "nie mówmy o rzeczach oczywistych, i tak kupisz". Świrów to jednak trzeba akceptować, ze świrami się nie walczy. Wydawajcie mnie te gazety jak najdłużej proszę.

  • Haha 2
  • beka z typa 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...