Skocz do zawartości

Hades II


Gość Rozi

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Bzduras napisał:

To jeszcze z rok poczekasz według roadmapy w samej grze. Jedynka też startowała w EA.

 

To poczekam, lista gier zaczętych - 5, czekających - 12 ;]

Idea grania w coś nieskończonego jest dla mnie surrealistyczna, sam fakt że granie miesiąc-dwa po premierze zaczyna być jedyną sposobnością by zagrać w spatchowaną ostateczna wersję gry jest już tragiczna, ale świadome granie w coś pierwszy raz wiedząć ze za pół roku ktoś może poprawi cut-scenki, mechanikę, grafikę. Poczekam.

Odnośnik do komentarza

Dla mnie to właśnie było niepojęte że przy tylko 4 światach w tej grze spędziłem pewnie w sumie ponad 300 godzin. A i tak nie odkryłem wszystkiego, nawet drukowałem z internetu układy darów które trzeba zebrać by uzyskać pewne osiągnięcia, ale odechciało mi się bo w pewnym momencie gra jednak nie generuje już prawie żadnego postępu. No i dwa ostatnie pomniki do odkrycia też trochę przegięte.

Odnośnik do komentarza

300 godzin ło kirwa :obama: 

W 100 h +- zrobiłem platynę, a tu 3 razy tyle, to już gruba akcja 

ale po materiałach z drugiej części hadesowy głód wrócił więc zamówiłem gierkę u kierownika Dejva, wersja ps5 więc wleci kolejne 100 godzin( myślę że szybciej) na drugą platynke 

Odnośnik do komentarza
10 godzin temu, giger_andrus napisał:

Wha ???

W ciągu 100 godzin zrobiłem wszystko co było do zrobienia s jedynce. Jakim cudem grałeś 3 razy dłużej z takim wynikiem ?

 

Grałem najpierw na PC a drugi raz na switchu, tu i tu po ok. 150h.

Odnośnik do komentarza

Ta, na LCDku, przesiadka to dopiero na SD2. Nie pamiętam teraz dokładnie, ale około 4-5h można wyciągnąć, ta gra praktycznie nie obciąża sprzętu. Na smoku użycie 4060 to jakieś 10% przy temperaturze poniżej 40 stopni :kekw: Z ciekawości zainstalowałem też na maszynie w pracy z POTĘŻNĄ grafiką Intel UHD630 zintegrowaną na procesorze i 8GB RAM na system plus GPU - lata to w średnio 50 klatkach i często dobija do 60. Można spać spokojnie jeśli chodzi o konsolowe porty, wersję 1.0 spokojnie z palcem w porcie USB pociągnie i zwykły Switch.

Odnośnik do komentarza

Nie tyle nie udało co nie miałem już ochoty. Pisałem już że jednak run bez żadnych nagród to kiepski run. A wysokość opłat za utwory i kombinacje upgrade'ów to było dla mnie już za dużo. Ale nie narzekam bo gra dała setki godzin zabawy.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...