Skocz do zawartości

Hades II


Gość Rozi

Rekomendowane odpowiedzi

Czyli poszli na łatwiznę po sukcesie jedynki. Lubię roguelike i lubię hadesa, ale trzeba spojrzec prawdzie w oczy - ten gatunek jest dla leniwych devów, ktorym nie chce się robic contentu. Szczególnie hades był mega biedny w porównaniu do pozostałych przedstawicieli gatunku. No, ale graficzka fajna. No i znowu early access :balon: bezczelni.

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
8 godzin temu, Rudiok napisał:

Wincyj Hadesa? Dobrze. Ale zgadzam się, że póki co wygląda to jak jakieś DLC i na razie w materiałach niewiele widać jakichś znaczących zmian w mechanice. Taki bezpieczny sequel się wydaje. Zobaczymy. 

 

Co to za dziwna moda na nazywanie bezpiecznych sequeli mianem DLC?

To już nie można zrobić drugiej części z nowym bohaterem, nowymi planszami, fabułą, i muzyką? Jakby to był nowy bohater z nowymi brońmi na starych planszach z hadesa, albo nowe plansze do starej fabuły...

Nikt nie powinien spodziewać się po 2-ej części świetnie przyjętego hitu ze dojdzie do wielkich zmian, ja nawet bym nie chciał, system w Hadesie jest doskonały i nie chciałbym zmian.

Podobnie mam z Returnalem, boję się że drugiej cześci nie będzie, bo ciężko kontynuować historię moim zdaniem, ale za to dali DLC wieżą Syzyfa, i tu rzeczywiście można to tak nazwać.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 9 miesięcy temu...
  • 7 miesięcy temu...

Pograłem ponad 2 godziny i jest dobrze. Melinoe gra się inaczej niż bratem, movement jest też trochę inny, ale bardzo szybko wbija się w rytm. Teraz dostajemy manę, przez co walki są inne, bo trzeba nią zarządzać, a ciosy ją wykorzystujące są po prostu mocniejsze. Do tego zaraz po dashu otrzymujemy sprint jeżeli przytrzymamy przycisk A, są do tego również umiejętności od bogów.

Oczywiście jak ktoś grał w jedynkę, to tutaj odnajdzie się bardzo szybko, ale wydaje się to dobrze zmienione i odpowiednio urozmaicone. Doszło dużo zbieractwa, w jedynce głównie ryby, tutaj można zbierać również surowce, jakie grzyby itp.

Na kolejny plus, że prawdopodobnie będzie więcej losowych sytuacji Z bogami. Podczas jednej potyczki Artemida pomagała mi z ukrycia, później można było z nią oczywiście pogadać.

Na minus interfejs, jakiś taki brzydszy, mniej czytelny. Nie podoba mi się również ten safe house, w jedynce wyraźnie ciekawszy, tutaj jakieś miejsce kampingowe.

Ogólnie jest jaranko i pewnie day one

  • Plusik 1
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...