Jump to content

Hades II


Guest Rozi

Recommended Posts

Czyli poszli na łatwiznę po sukcesie jedynki. Lubię roguelike i lubię hadesa, ale trzeba spojrzec prawdzie w oczy - ten gatunek jest dla leniwych devów, ktorym nie chce się robic contentu. Szczególnie hades był mega biedny w porównaniu do pozostałych przedstawicieli gatunku. No, ale graficzka fajna. No i znowu early access :balon: bezczelni.

  • Downvote 1
Link to comment

myślałem, że jak nie dali żadnego dlc do jedynki, to oznacza, że pracuja już nad czymś kompletnie innym, a tu taka niespodzianka

 

mnóstwo czasu spędziłem przy pierwszej części, więc z przyjemności ogra się i to, ale jak na razie bez większej podjarki

Link to comment

Muszą zrobić więcej sekretów i bonusowych lokacji, alternatywnych ścieżek które będą prowadzić do innej finałowej lokacji itd. jak w innych tuzach tego gatunku. Jedynka była super, ale wyżej stawiam cotdg właśnie za post game i możliwości.

Link to comment
8 godzin temu, Rudiok napisał:

Wincyj Hadesa? Dobrze. Ale zgadzam się, że póki co wygląda to jak jakieś DLC i na razie w materiałach niewiele widać jakichś znaczących zmian w mechanice. Taki bezpieczny sequel się wydaje. Zobaczymy. 

 

Co to za dziwna moda na nazywanie bezpiecznych sequeli mianem DLC?

To już nie można zrobić drugiej części z nowym bohaterem, nowymi planszami, fabułą, i muzyką? Jakby to był nowy bohater z nowymi brońmi na starych planszach z hadesa, albo nowe plansze do starej fabuły...

Nikt nie powinien spodziewać się po 2-ej części świetnie przyjętego hitu ze dojdzie do wielkich zmian, ja nawet bym nie chciał, system w Hadesie jest doskonały i nie chciałbym zmian.

Podobnie mam z Returnalem, boję się że drugiej cześci nie będzie, bo ciężko kontynuować historię moim zdaniem, ale za to dali DLC wieżą Syzyfa, i tu rzeczywiście można to tak nazwać.

  • Upvote 1
Link to comment
  • 9 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...