Skocz do zawartości

Jak znajdujecie czas na granie


Rekomendowane odpowiedzi

30 minut? No źle to ująłem, Bo rozmawiamy sobie zdecydowanie dłużej w ciągu każdego dnia. Nie tylko po pracy ale też i w ciągu dnia, sms ujemy ze sobą. Wbrew temu co napisałem to znajdujemy czas na swoje wspólne hobby, bo o tym jest temat. Dopiero gdy usiądę i się zastanowię nad tym kiedy gram w jakich godzinach to właśnie tak to wygląda. Znajduje dużo czasu na to żeby pograć dzięki temu że nie mam dzieci, nie muszę ich wypierdalać autem na zajęcia pozalekcyjne, na baseny, na treningi piłki czy inne. 

 

Jestem w stanie skupić się rano na podbiciu jakiegoś lepszego czasu przed pracą. Nie będę siedział od 5 rano jak debil gapiąc się laptopa i tak już nie mogąc spać gdy mogę ten czas poświęcić na szybką rundkę w ulubionej grze. Co w tym złego ? :facepalm: 

 

Wasze życia z dziećmi, z rodzinami, żonami obowiązkami są kompletne, jesteście zadowoleni że macie poukładane związki. Czasami znajdziecie trochę czasu żeby w coś godzinkę zagrać. Wiem że gdybym sam miał teraz dzieciaka to tyle bym już nie grał. Bo ogarnianie przy gówniaku jest ważniejsze, a gdy już zaśnie to też ciężko usiąść do konsoli bo możesz hałasem obudzić, w słuchawkach też nie pograsz bo nie usłyszysz gdy się obudzi. Przejebana sytuacja taka rodzinna dla zapalonego gracza ale nie znaczy że nie szczęśliwa bo swoją energię kierujesz już w inną stronę. Niektórym jednak to się nadal udaje pogodzić rodzinę, dziewczynę, żonę, dzieci ze znalezieniem czasu na granie. 

 

Moja żona raz poroniła i nie staramy się kolejny raz w na tym etapie naszego życia bo teraz budujemy chatę żeby przenieść się z 50m mieszkania i żyć bez hałasu sąsiadów. I w tą stronę kierujemy finanse i energię. Gdy skończymy i się przeprowadzimy, zastanowimy się co dalej. 

 

A wracając do grania o 5 rano to robię to też dlatego że jeśli chodzi o zrobienie jakiegoś rekordu świata to mój peak refleksu przypada na godziny poranne. Od godziny 9 już nie jestem w stanie skupić się tak dobrze. Lubię rywalizować na najwyższym poziomie, gdy w WRC Generations wczytuje tabele rekordów świata to nadal pomimo 42 lat (w kwietniu kończę 43) jestem w stanie wbić się do top 5 / 10 :hi:

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

To nie jest trochę tak, że dręczony wyrzutami sumienia spowodowanymi zaniedbywaniem żony próbujesz wybielić się w naszych oczach co miałoby ulżyć dyskomfortowi psychicznemu jaki towarzyszy ci teraz przy oddawaniu się eskapizmowi? :)

  • This 1
Odnośnik do komentarza
7 minut temu, Paolo de Vesir napisał:

To nie jest trochę tak, że dręczony wyrzutami sumienia spowodowanymi zaniedbywaniem żony próbujesz wybielić się w naszych oczach co miałoby ulżyć dyskomfortowi psychicznemu jaki towarzyszy ci teraz przy oddawaniu się eskapizmowi? :)

 

"ALE SMSUJEMY ZE SOBĄ W PRACY" 

Odnośnik do komentarza

Tak trzeba żyć a nie żonka powie że mężuś za dużo gra teatralnie wycierając łze i simpy od razu przestają grać żeby oglądać wieczorem top model i masować st00pki :) jeszcze później to pyerdolenie na forum że tak jest im lepiej bo spędzają czas z ukochaną osobą a nie grają w kozag c0rwa gre :dynia: 

Gracze będą wykonywać suplexa na ganadosach i oglądać majteczki Ashley :) a mężusie robić kakałko i patrzeć co ta Bożena Dykiel znowu odwala na wspólnej

Odnośnik do komentarza

rozumiem jak ktoś ma gówniaka i nie ma czasu na granie, bo tych trzeba pilnować by sobie krzywdy nie zrobiło czy dać jeść, ale ktoś ma babę która wymaga ciągłej uwagi, nie potrafi sama sobie zorganizować czasu i przez to nie macie czasu na granie, to IMO coś jest nie tak. 

  • Plusik 2
  • This 1
Odnośnik do komentarza

Coś pomieszaliście, 6h dziennie wychodzi łącznie z graniem, kiedy żona śpi/jest w pracy, więc tylko 4h siedzą razem przy osobnych TV.

Ja tam rozumiem i paradoksalnie to takie podejście może być korzystniejsze dla utrzymania zdrowej relacji, szczególnie że mowa o parze z długim stażem, a nie 20 latkach z motylkami w brzuchu xD

 

Bardziej zwróciło moją uwagę, że to darkos musi siedzieć w słuchawkach.

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...