April 26, 20242 yr Mniej niż miesiąc do premiery przed nami, a nie natknąłem się na taki temat, więc zakładam Wczoraj Nintendo of America wypuściło trailer popularnej gry z Gamecuba Premiera - 23.05.2024 Nie ukrywam, że bardzo czekam na tą grę. W oryginał nie miałem przyjemności zagrać, tutaj efekt moim zdaniem wyszedł świetny, ale jeszcze przekonam się na własnej skórze. Nie mogę się doczekać
April 26, 20242 yr Kapitalna gra, dwa lata temu kończyłem wersję z gamecuba i praktycznie nie widzę tu zmian więc odpuszczę ale ogółem bardzo polecam
April 26, 20242 yr Deklu mi o zmiany lub dodatki w zawartości chodzi, że grafikę poprawili to oczywiste ale jak mam być szczery to oryginał do teraz wygląda świetnie i nawet na tym screenie dość podobnie więc absolutnie to nie jest poziom odnowienia jak w metroidzie czy Mario Rpg
April 26, 20242 yr Muzyka też brzmi inaczej a o innych zmianach dowiemy się pewnie po premierze. I nie mówię tego jako fan zmian na siłę bo tu oryginalna formuła sprawdziła się doskonale i teraz gierka jest dopieszczona w każdym aspekcie no ale pisanie, że zero zmian to przesada a zobacz jakiego ładnego gejmboja dostaniemy In addition to looking amazing, it included new control modes which essentially modernized and changed the game completely. Edited April 26, 20242 yr by GearsUp
April 26, 20242 yr Czekam, ostatnio chodzi mi po głowie cos z Mario, ale z nutą RPG. Która to część jakoś słabo się sprawdziła z racji dużych zmian w systemie walki?
April 26, 20242 yr O co w tej gierce w ogóle chodzi? Na razie jestem na nie ale jak poczytam recki to może zmienię zdanie.
April 26, 20242 yr 1 hour ago, Paolo de Vesir said: Czekam, ostatnio chodzi mi po głowie cos z Mario, ale z nutą RPG. Która to część jakoś słabo się sprawdziła z racji dużych zmian w systemie walki? Na pewno nie ta, TTYD jest zajebiste i w 2024 pewnie nadal bardzo grywalne. Zmiany były w Super Paper Mario na Wii, które przestało być typowym RPG no i czytałem dużo narzekania na Origami King.
April 26, 20242 yr Origami King jest przeurocze tylko walki to tak na prawdę proste zagadki logiczne na zasadzie ułożenia na kole w kilku ruchach postaci w rzędzie lub szeregu i tak przez 40godzin
April 26, 20242 yr Tak, już kojarzę. Kogucik mocno narzekał, ale dobrze jest pozwolić sobie na chwilę relaksu przy konsoli. No i stęskniłem się trochę za Switchem do którego od miesięcy nie mogę się zebrać i nie pomógł nawet Wiesiek.
April 26, 20242 yr Paper Mario po prostu przestało być nawet lekkim RPG po TTYD właśnie. Było Super Paper Mario które jest platformówką a rolę RPG z Marianem przejęła seria Mario & Luigi która w sumie już zdechła bo dev zbankrutował. Póżniejsze Paper Mario nie mają w nawet statystyk. Takie hooy wie co to za gatunek w sumie. Teraz widzę, że ktoś już o byciu RPG napisał ;-) Szkoda za to, że będzie taka zmiana słaba w remake'u :-(
April 26, 20242 yr W sumie to Nintendo jakoś się nie chwaliło, co dokładnie jest zmienione, więc nikt nie wie. Raczej praktycznie nic. Zawartość główna jest taka sama, grafika zrobiona na nowo ale te same ujęcia, plus dodano pewne przyjemne unowocześnienia, które naprawdę pomogą - szybka zmiana postaci oraz znacznie wygodniejszy i bardziej przejrzysty system teleportów po głównych obszarach. Czy gra dorówna Bug Tales - kwestia gustu.
April 26, 20242 yr Straszna decyzja z tymi 30fps, już się chyba Nintendo nie chce optymalizować na switcha1
April 26, 20242 yr W 2020 Nintendo wydaje Origami Kinga w 30fps 4 lata później wychodzi kolejny paper Mario równiez w 30fps NinTenDo jUż SiĘ nIE chCE
April 26, 20242 yr Origami King był nowym tytułem, tutaj mamy remaster gierki która chodziła w 60fps, który nie imponuje graficznie i chodzi w 30fps Wszystkie dotychczasowe remastery Nintendo na switchu albo podbijały framerate albo zostawiały stary, tutaj rozczarowujący krok w tył
April 26, 20242 yr Paper Mario: The Thousand-Year Door wygląda w każdym aspekcie lepiej od Origami Kinga. Tylko ślepy tego nie widzi i nie jest to Remaster tylko Remake tak dla sprostowania Edited April 26, 20242 yr by GearsUp
April 26, 20242 yr Godzinę temu, GearsUp napisał: Rock solid 30 > pływające 60 Grałeś w oryginał? Szkoda że nie ma jakichś zakładów bo mógłbym postawić 500 że wpadniesz z "obroną" xd
April 26, 20242 yr Mógłbym postawić 500, że wpadłeś do tego tematu tylko po to żeby obrzydzić grę innym. Zresztą tak jak w każdym innym temacie Switcha.
April 26, 20242 yr No to jesteś jednak ignorantem bo mógłbyś wpaść do tematu SMO albo Galaxy 2 żeby poczytać jak uwielbiam te gierki. I, jako że nie skończyłem tej gry, miałem jakieś 70% to skończę ją na spokojnie na Switchu natomiast bronić decyzji o 30 FPSach czy jej usprawiedliwiać się nie da. Ta gra ma masę zręcznościowych elementów w walce i im więcej FPS tym lepiej. Gierka sama w sobie jest zajebista.
April 26, 20242 yr No jest zajebista ale każdy kto nastawiał się na 60fps wiedząc, że Origami King działał w 30fps to takie przypyerdalanie się na siłę. To, że gra działała w 60 na GC niczego nie zmienia bo Resident Evil 4 Remake nawet by nie odpalił na GC więc argument z dupy To NIE JEST ta sama gra co na GC. Edited April 26, 20242 yr by GearsUp
April 26, 20242 yr Nie no tych 30 klatek nie ma co bronić. Jest to wada ale jeszcze nie przekreślająca gierkę. Trochę słabo bo już wolałbym remaster niż remake w 30 klatkach, i tak nie grałem w oryginał a po filmikach widzę ,że ten tytuł z GC dalej ładnie wygląda.
Join the conversation
You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.