Skocz do zawartości

Paper Mario: The Thousand-Year Door


Rekomendowane odpowiedzi

Mniej niż miesiąc do premiery przed nami, a nie natknąłem się na taki temat, więc zakładam :) 

 

Wczoraj Nintendo of America wypuściło trailer popularnej gry z Gamecuba

Premiera - 23.05.2024

 

 

Nie ukrywam, że bardzo czekam na tą grę. W oryginał nie miałem przyjemności zagrać, tutaj efekt moim zdaniem wyszedł świetny, ale jeszcze przekonam się na własnej skórze. Nie mogę się doczekać :D 

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Deklu mi o zmiany lub dodatki w zawartości chodzi, że grafikę poprawili to oczywiste ale jak mam być szczery to oryginał do teraz wygląda świetnie i nawet na tym screenie dość podobnie więc absolutnie to nie jest poziom odnowienia jak w metroidzie czy Mario Rpg

Odnośnik do komentarza

Muzyka też brzmi inaczej a o innych zmianach dowiemy się pewnie po premierze. I nie mówię tego jako fan zmian na siłę bo tu oryginalna formuła sprawdziła się doskonale i teraz gierka jest dopieszczona w każdym aspekcie no ale pisanie, że zero zmian to przesada ;)

 

image.thumb.jpeg.2d2f85ffe61cb34036b1e83392583d1f.jpeg

 

 

a zobacz jakiego ładnego gejmboja dostaniemy

 

 

image.thumb.jpeg.28f6cdd800ddbf164d484560b597cbf4.jpeg

 

 

 

In addition to looking amazing, it included new control modes which essentially modernized and changed the game completely.

 

 

Edytowane przez GearsUp
Odnośnik do komentarza
1 hour ago, Paolo de Vesir said:

Czekam, ostatnio chodzi mi po głowie cos z Mario, ale z nutą RPG. Która to część jakoś słabo się sprawdziła z racji dużych zmian w systemie walki?

Na pewno nie ta, TTYD jest zajebiste i w 2024 pewnie nadal bardzo grywalne. Zmiany były w Super Paper Mario na Wii, które przestało być typowym RPG no i czytałem dużo narzekania na Origami King. 

Odnośnik do komentarza

Tak, już kojarzę. Kogucik mocno narzekał, ale dobrze jest pozwolić sobie na chwilę relaksu przy konsoli. No i stęskniłem się trochę za Switchem do którego od miesięcy nie mogę się zebrać i nie pomógł nawet Wiesiek. 

Odnośnik do komentarza

Paper Mario po prostu przestało być nawet lekkim RPG po TTYD właśnie. Było Super Paper Mario które jest platformówką a rolę RPG z Marianem przejęła seria Mario & Luigi która w sumie już zdechła bo dev zbankrutował. Póżniejsze Paper Mario nie mają w nawet statystyk. Takie hooy wie co to za gatunek w sumie. Teraz widzę, że ktoś już o byciu RPG napisał ;-) Szkoda za to, że będzie taka zmiana słaba w remake'u :-(

 

Odnośnik do komentarza

W sumie to Nintendo jakoś się nie chwaliło, co dokładnie jest zmienione, więc nikt nie wie. Raczej praktycznie nic. Zawartość główna jest taka sama, grafika zrobiona na nowo ale te same ujęcia, plus dodano pewne przyjemne unowocześnienia, które naprawdę pomogą - szybka zmiana postaci oraz znacznie wygodniejszy i bardziej przejrzysty system teleportów po głównych obszarach. Czy gra dorówna Bug Tales - kwestia gustu.

  • beka z typa 1
Odnośnik do komentarza

Origami King był nowym tytułem, tutaj mamy remaster gierki która chodziła w 60fps, który nie imponuje graficznie i chodzi w 30fps

 

Wszystkie dotychczasowe remastery Nintendo na switchu albo podbijały framerate albo zostawiały stary, tutaj rozczarowujący krok w tył 

Odnośnik do komentarza

No to jesteś jednak ignorantem bo mógłbyś wpaść do tematu SMO albo Galaxy 2 żeby poczytać jak uwielbiam te gierki. I, jako że nie skończyłem tej gry, miałem jakieś 70% to skończę ją na spokojnie na Switchu natomiast bronić decyzji o 30 FPSach czy jej usprawiedliwiać się nie da. Ta gra ma masę zręcznościowych elementów w walce i im więcej FPS tym lepiej. Gierka sama w sobie jest zajebista. 

Odnośnik do komentarza

No jest zajebista ale każdy kto nastawiał się na 60fps wiedząc, że Origami King działał w 30fps to takie przypyerdalanie się na siłę.

 

To, że gra działała w 60 na GC niczego nie zmienia bo Resident Evil 4 Remake nawet by nie odpalił na GC więc argument z dupy

 

To NIE JEST ta sama gra co na GC.

Edytowane przez GearsUp
  • beka z typa 3
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...