Skocz do zawartości

Paper Mario: The Thousand-Year Door


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 121
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Fajne w ogóle odwracanie narracji, że o klatkach mówią tylko ci co ich bronią kiedy każdy w tym temacie miał na to wyjebane ale nie będę wskazywał palcami komu zależało na tym żeby rozmowa się obróciła w tym kierunku.

 

 

btw każdy kto pisze o downgradzie, że gra niby śmigała w 60 na GC niech sobie odpali na You Tube filmiki z tej gry na Gamecube i jak zobaczy w jakich klatkach ta gra pływała i jakie tam ścinki były to przestanie pyerdolić głupoty

 

a Nemo to wkurwia tylko i wyłącznie z tego powodu, że gry Nintendo zlockowane na 30fps przy graniu na emu wyrzucają różnej maści błędy przy próbie odpalania ich w 60fps

Edytowane przez GearsUp
  • Minusik 2
Odnośnik do komentarza

Nie gram w gry ze Switcha na emulatorze tylko na moim Switchu OLED więc twoja narracja się sypie mordo. Dosłownie - żadnej gry ze Switcha nawet nie odpaliłem na emulatorze :yao: Na emu grałem w gry których kochane nintendo nie chce mi dać przenośnie jak m.in. SMG2 i zrobiłem w niej 242 gwiazdki no ale wmawiaj sobie dalej jakieś tam wymyślone rzeczy :-) 

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
15 godzin temu, GearsUp napisał(a):

Ulepszone cudeńko

 

image.thumb.jpeg.6cae1273274204d4371a2591f3c9a54b.jpeg


Cytat

But we want to focus on Vivian, a fan-favourite and member of the Three Shadows who eventually joins Mario. We adored her in the original, and she’s just as great here, with fantastic battle prowess and a heartwarming story arc, made all the better by the updated localisation. In Japanese and several other languages, Vivian was always a transgender woman, but in the original English script, this was omitted. Now, in English, Vivian talks about accepting her true identity – specifically, her gender. It’s just one or two scenes, but it’s a pivotal moment that should have always been there, and we’re glad it was 'restored' for the Switch version.

:CoolStoryBro:

  • Haha 5
Odnośnik do komentarza

we’re glad it was 'restored' for the Switch version

Ta yhm. Czyli pierwowzór zrobił to lepiej bo vivian sobie było kim sobie chciało być a w nowszej wersji musi się tym faktem dzielić ...

Kierwa tragedia. Może Mario też się powinien pochwalić dongiem i jak nim traktuje peache dla pewności.

Co za czasy 

Odnośnik do komentarza

Gra ma premierę jutro, zazwyczaj sklepy chyba wysyłają dzień przed.

 

Ja mam wysłane i spodziewam się że jutro będzie, aczkolwiek ciśnienia nie mam, bo jakby wiem co w tej grze jest hehe, ale się pyknie szybko i sprzeda za pełną cenę jak to z Nintendo.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...