Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

12 godzin temu, Perez napisał:

Na pewno będzie, bardzo możliwe, że w tym roku, ale raczej ten drugi termin, czyli grudniowy. No ale to niebawem szczegoły, na razie z jednym się ogarnijmy, żeby nie robić zamętu :). 

 

Coś konsole wielkiego N mają bardzo niski priorytet w tej kolejce do specjali, skoro jeszcze jeden numer będzie z czymś innym (pewno z zielonym). 

Odnośnik do komentarza

Nom szkoda, że Nintendo tak długo czeka. Ale ja pocieszam się tym, że dzięki temu przeczekaliśmy Łapusza i w sumie nie było falstartu jak z numerem Saturnowym (numer nadal świetny, ale brak korekty i nieujednolicona oceniaczka). Więc wyrobią się chłopaki tak, że numery o konsolach Nintendo będą czystym złotem. Tego się trzymam i tym się pocieszam. 

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, macGyver napisał:

 

Coś konsole wielkiego N mają bardzo niski priorytet w tej kolejce do specjali, skoro jeszcze jeden numer będzie z czymś innym (pewno z zielonym). 

 

Nieee, to nie kwestia priorytetów, akurat w redakcji jest sporo fanów Ninny. Akurat bardziej kwestia dostępności osób. Z Amiga, nie ukrywam, trochę było ciśnienie i chcieliśmy max sprawnie z tym podziałać i tu Voyager chętnie w to wszedł i ogarnia max (mamy jeszcze ze 3 tygodnie, a już 70% gotowe do druku). Teraz ten termin wrześniowy był rozważany pod Nintendo, ale to coś Roger się przymierza i jednak lepiej mu pasuje grudzień (bo tak by musiał robić czerwiec-sierpień w wakacje i pewnie mu się nie chce ;)). 

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Perez napisał:

 

Nieee, to nie kwestia priorytetów, akurat w redakcji jest sporo fanów Ninny. Akurat bardziej kwestia dostępności osób. Z Amiga, nie ukrywam, trochę było ciśnienie i chcieliśmy max sprawnie z tym podziałać i tu Voyager chętnie w to wszedł i ogarnia max (mamy jeszcze ze 3 tygodnie, a już 70% gotowe do druku). Teraz ten termin wrześniowy był rozważany pod Nintendo, ale to coś Roger się przymierza i jednak lepiej mu pasuje grudzień (bo tak by musiał robić czerwiec-sierpień w wakacje i pewnie mu się nie chce ;)). 

Idź trollu jeden, lepiej napisz co planujesz na sierpień ;) 

Odnośnik do komentarza
6 godzin temu, Roger napisał:


Jeszcze może mam mu kanapki przywozić do pracy? :) 

Chyba prędzej sushi :D

 

Edit. Choć byłem za młody na amigę i pamiętam tylko jak raz grałem u brata ciotecznego. W pamięć mi wpadło, że jako taki smark ciągle go prosiłem by przyszedł i wymienił dyskietkę. Z tego zapamiętałem ten system. Ale bardzo chętnie się dowiem o nim więcej. 

 

Zamówione już dwie sztuki. Okładka Lotusa i The Secret of Monkey Island.

Edytowane przez Mantis
Odnośnik do komentarza

W sumie prawdziwe limitki nie mają dodruków. Bo to jest jednak coś oryginalnego dla kupującego i taka bezcenna wartość. Dobrym przykładem są gry retro z Amigi i masę różnych systemów. Te które miały rzeczywiście nie wielki nakład po latach są poszukiwane przez kolekcjonerów:)

Odnośnik do komentarza

To tylko w naszych głowach siedzi. Za dwadzieścia lat nikt tego już nie kupi. Kolejnego pokolenia juz to nie bedzie interesowalo. Tak jak szal na retro. To ktoś taki jak ja kolo 40 chcacy zagrac w gry z dziecinstwa. 90% dzieciakow gra tylko w fortnite albo roblox. No jest jeszcze fifa. Moj syn jest wyjatkiem bo kocha platformowki i kupuje najchetniej w wersjach pudełkowych. Ale nie znam drugiego takiego dziecka.

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Ukukuki napisał(a):

Znowu zaczyna się pierdzielenie starych dziadów na obecne czasy :reggie: 

Ja nie narzekam. Jedynie na leniwa mlodziez bez zainteresowan. Jak ktos ma juz jakies zainteresowania to jest to silownia i fifka. Staram sie zmuszac dzieci do samodzielnego myslenia bo widze ze szkola ich tego nie uczy. Jakies bzdury powtarzaja co im szkola wedlug progtamu partii wciska do mozgow. No a poza tym pokazuje im rozne sposoby na spedzanie czasu. Na wlasne hobby. Nie wciaskam im swojego. Choc staram sie zeby cos sie jednak pokrywalo. A co do czasow to tyle multiplajerow kanapowych co ja mialem to moje dzieci juz nigdy nie doswiadcza. Jak gra w mortala i wormsy na amidze. Czy pozniej herołsy na pc. To tylko jesli chodzi o swiat gierek. Plus wyprawy po nowe gry czy wymiana i kopiowanie w xcopy. To se newrati. Jak juz zadna gra niczym mnie nie zaskoczy a wrecz jedynie znudzi.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...