Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, Vanixo napisał:

Limitka wzięta i liczę na brak w przyszłości edycji limitowanej edycji limitowanej 

 

Jasne, dalej podsuwajcie pomysły ;). Zrobimy limitkę Flashbacka, @pawelgr5 by wziął, no nie? ;)

 

A tak poważnie - nie, luz, dlatego finalnie taki zestaw, aby już nie bawić się w żadne dodatkowe wersje. Lecimy do 9 czerwca, podsumowujemy ile weszło, ustalamy druk i potem tylko opanować wysyłki :). 

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, triboy napisał:

A jest jakaś możliwość, żeby te wszystkie okładki znalazły się na jednej stronie w limitce? Jako taki swoisty bonus.

 

Hmm, czyli mówisz po prostu o stronie z wydrukowanymi 6 miniaturami? W sumie do zrobienia, chociaż nie wiem, czy to by był jakiś fajny efekt. 

8 minut temu, Shen napisał:

Może żeby nie wkurwiać ludzi, ogarnijcie najpierw wszystko paczki i wyslijcie jednego dnia, a nie jak Łapusz na kilka rat, jedni juz pismo przeczytane, a inni jeszcze nie mieli paczki nadanej.

 

Jak wysyłka? A to tam nie zaznaczyłem Odbiór własny?! O kurczę! ;) 

 

Powalczymy. Dużo zależy, ile tego wszystkiego się nazbiera, bo co innego logistyka powiedzmy 400-500 egz., a co innego 2000. Albo zrobimy zakaz postów "do mnie już dotarło". 

Odnośnik do komentarza
8 minut temu, pawelgr5 napisał:

@Perez Moja milosc do Sensibla zwyciezyla :D Jak by kiedys powstal MegaDrive/Genesis Extreme to kto wie :D. Chociaz tam pewnie Comix Zone moglby pozamiatac w dziedzinie okladek. Zamowione!!

 

Ja nigdy nie umiałem za dobrze grać w Sensibla :D. Natomiast ja tam utonąłem w tych opcjach, powiedzmy, menedżerskich - te wszystkie transfery itd. Już nawet nie pamiętam, czy to było przez fazą Champiosnhip Managera, czy po, ale setki godzin na transferach, ustawieniach. 

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Pix napisał:

Ależ okładeczki, coś pięknego. Limitka dorwana :fsg:

@Perez kto rednaczuje w tym specjalu? 

 

Tym razem Voyager, który Amigę ma rozpykaną od A do Z. To jakie cuda podrzuca to głowa mała, dzisiaj potwierdził fajny zestaw gier na wirtualny cover disk. A wśród extreame'owych autorów m.in. Dżujo, Mazzi, Kali, Adamus, Norby, Konsolite, Ural plus też kilka osób siedzących w temacie Amigi. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...