Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, Roger napisał:


A historii braku reklam Nintendo w PSX i tak nie zrozumiesz :) Kiedyś opowiem jak Robert przypadkiem ukręcił temu głowę, bo kiedyś byli regularnie. Historia jest tragikomiczna i dość dziwna.  

Nie powiesz że to ma związek z Pixel Heaven? xd

Odnośnik do komentarza
42 minuty temu, Roger napisał:


A historii braku reklam Nintendo w PSX i tak nie zrozumiesz :) Kiedyś opowiem jak Robert przypadkiem ukręcił temu głowę, bo kiedyś byli regularnie. Historia jest tragikomiczna i dość dziwna.  

Pewnie ma to związek ze strefą Nintendo 150m2 na PH której nie było :p?

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Roger napisał:


A historii braku reklam Nintendo w PSX i tak nie zrozumiesz :) Kiedyś opowiem jak Robert przypadkiem ukręcił temu głowę, bo kiedyś byli regularnie. Historia jest tragikomiczna i dość dziwna.  

Nowy wydawca nie da rady tego naprawić? Marka PE już skreślona?

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Roger napisał:


A historii braku reklam Nintendo w PSX i tak nie zrozumiesz :) Kiedyś opowiem jak Robert przypadkiem ukręcił temu głowę, bo kiedyś byli regularnie. Historia jest tragikomiczna i dość dziwna.  

 

Moge z nimi pogadac jak chcesz. Powiem, ze nowi ludzie przyszli.

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Ukukuki napisał:

Adamus już chyba nie gra na PC tylko żyje wspomnieniami, Szufla to pewnie nie wiadomo czy żyje. Loki chyba jeszcze grał

Nie gram, mój "PC" ledwo ogarniał nagrywki z chłopakami z Bez Dyskusji a Azi z Pograduszek jak dostał plik dźwiękowy, to ponoć tydzień klął :D

 

  • Haha 1
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
48 minut temu, Shen napisał:

Nowy wydawca nie da rady tego naprawić? Marka PE już skreślona?


Juz rozmawiamy :) Znam sie z Ninny od lat, jak najbardziej chetni wrocic, no tylko trzeba miec z czym, a na razie u nich tez sredni ruch wydawniczy. 

Odnośnik do komentarza

Mój numer z patronajta też już dotarł. Byłem mocno zaskoczony, że tak szybko. Będzie czytane.

Naprawdę jest godne podziwu Prezesie @Perez, jak wiele pozytywnych zmian wprowadziłeś w przeciągu zaledwie 2 miesięcy. 

Myślę, że nikt się nie obrazi, jeśli w imieniu całej społeczności PSX Extreme złożę Ci ogromne podziękowania za uratowanie Szmatławca i za to, że dalej tak dzielnie walczysz o utrzymanie go przy życiu. Dodatkowo Twoje podejście do czytelników to jest wzór do naśladowania dla innych. Szacunek, profesjonalizm, żadne pytanie i wątpliwości nigdy nie zostają bez odpowiedzi.

Widać pasję, widać zaangażowanie, widać chęci i widać włożone serducho. Dzięki wielkie @Perez

  • Plusik 7
Odnośnik do komentarza
W dniu 8.05.2024 o 19:31, Perez napisał:

Nowy numer dodany na sklep https://shop.pixel-magazine.com/?i=info&n=213

 

PDF również powinien być gotowy do pobrania. 

wchodzę na swoje konto https://shop.pixel-magazine.com/index.php?i=prenumerata_psx i niestety nie ma tam pdf dla numeru 320. Mam jakieś głupie przeczucie że nie otrzymam swojej przedłużonej prenumeraty. Obym się mylił że tylko pdf nie mam a czasopismo do mnie trafi normalnie pocztą

Odnośnik do komentarza
10 minut temu, gostek napisał:

wchodzę na swoje konto https://shop.pixel-magazine.com/index.php?i=prenumerata_psx i niestety nie ma tam pdf dla numeru 320. Mam jakieś głupie przeczucie że nie otrzymam swojej przedłużonej prenumeraty. Obym się mylił że tylko pdf nie mam a czasopismo do mnie trafi normalnie pocztą


Daj plis znac na prenumerata@psxextreme.pl i sprawdzimy - przeczuc tu nie trzeba, obadamy :)

Odnośnik do komentarza
12 godzin temu, Ukukuki napisał:

No to teraz kącik o PC wzorem innych kącików ;p Nie wiem kogo tam mogą do tego ogarnąć. Adamus już chyba nie gra na PC tylko żyje wspomnieniami, Szufla to pewnie nie wiadomo czy żyje. Loki chyba jeszcze grał. 
 

Ja gram na PC, szczególnie w prawie wszystkie boomer shootery i trochę indyków zanim / jeśli wyjdą na konsole. 
Choć predzej to kącik Guilty Gear bym widział ;)

  • Lubię! 1
  • WTF 1
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, sznyciol napisał:

Kupiłem sobie Psxa, otwieram na 80 stronie a tam (pipi).a widać xD


Wysłane z mojego NE2213 przy użyciu Tapatalka
 

No z tym pipi. Moj syn sie zalapal do gazetki i moglby sie kolegom pochwalic a tu taki zonk. Bedzie pewnie ubaw.

PS Konsolite. Jesteś chyba podobny rocznik. Ja jestem 80 i pamiętam jak jeden z nas powiedział "ku.wa" to reszta sie śmiała i wszedzie rysowaliśmy pały i jaki ubaw był. Potem były żarty o "kijach". Czy też nazwaliście pewne części "bimbały" czy to lokalnie u nas tylko było.

Edytowane przez Jontek80
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...