Opublikowano wczoraj o 15:38 1 dzień Ciekawe kiedy prawilny Direct. Pewnie za pare miesięcy... No I bedzie pokemon Direct tez pewnie
Opublikowano wczoraj o 15:41 1 dzień 2 minuty temu, Basior napisał(a):Ciekawe kiedy prawilny Direct. Pewnie za pare miesięcy... No I bedzie pokemon Direct tez pewnieCo tam następne z prawilnych first party, Fire Emblem tylko na 2026?
Opublikowano wczoraj o 15:51 1 dzień Nintendo ma 4 popularne gry na najbliższy czas, Tenis, Tomodachi, Mario Wonder i Pokopia. Każda z nich ma dość szeroką publikę tak naprawdę. Myślę, że dalsze zapowiedzi mogą być pod koniec tej fazy, albo pośrodku. Tak jak zazwyczaj w sumie. Na razie może to jednak być za miesiąc albo i więcej.Duże gry zazwyczaj Nintendo zapowiadało na rok przed, albo i więcej, nieraz półtora roku - wydaje się więc, że nie ma co oczekiwać jakiegoś top hiciora na 2026, chyba że Splatoon może nim być.
Opublikowano wczoraj o 15:59 1 dzień 7 minut temu, ogqozo napisał(a):Nintendo ma 4 popularne gry na najbliższy czas, Tenis, Tomodachi, Mario Wonder i Pokopia. Każda z nich ma dość szeroką publikę tak naprawdę. Myślę, że dalsze zapowiedzi mogą być pod koniec tej fazy, albo pośrodku. Tak jak zazwyczaj w sumie. Na razie może to jednak być za miesiąc albo i więcej.Duże gry zazwyczaj Nintendo zapowiadało na rok przed, albo i więcej, nieraz półtora roku - wydaje się więc, że nie ma co oczekiwać jakiegoś top hiciora na 2026, chyba że Splatoon może nim być.Co Ci zrobiła seria Fire Emblem :D?
Opublikowano wczoraj o 16:06 1 dzień 27 minut temu, Basior napisał(a):Ciekawe kiedy prawilny Direct. Pewnie za pare miesięcy... No I bedzie pokemon Direct tez pewnie27.02 bedzie
Opublikowano wczoraj o 16:15 1 dzień Ja dla siebie nic nie widzę z nadchodzących tytułów first party na ta chwilę. Potrzebują więcej teamów od platformerów 3d na przykład, bo jak ruszyli z nowym mario dopiero po wydaniu bananzy to KIEPSKO.Na szczęście backlog mam gigantyczny.
Opublikowano wczoraj o 16:16 1 dzień Na razie to był bethesdaDirectFreakShow i serwowanie przez beth po raz setny tych samych odgrzewanych ciężkostrawnych kotletów.
Opublikowano wczoraj o 16:20 1 dzień Autor No te gry Bethesdy to są tak strasznie potrzebne na tym Switchu 2 ... zabugowane silniki, które po przeportowaniu wygenerują więcej bugów
Opublikowano wczoraj o 16:25 1 dzień Ale bomby od Bethesdy, F4 za 259 a Oblivionek remake to dopiero na s2 najlepsza wersja w 15 fps ale z dlss
Opublikowano wczoraj o 16:27 1 dzień Teraz, messer33 napisał(a):Ale bomby od Bethesdy, F4 za 259 a Oblivionek remake to dopiero na s2 najlepsza wersja w 15 fps ale z dlssObek Remastered to chyba najgorzej działająca gra świata, sam jestem ciekaw, czy to nie będzie Batman tej generacji na Switcha.Digital Foundry już ostrzy zęby.Ta firma (Bethesda) nie ma wstydu, From przynajmniej odpuściło temat releasu takiego badziewia, jakoś nie wierzę, że oni tam zrobią 30 fps z tego.
Opublikowano wczoraj o 16:37 1 dzień Potężny direct nie ma co xdTsubasa w 5fps i te bekowe dinozaury z babą to wisienki na tym dzisiejszym torcie spierdolenia.
Opublikowano wczoraj o 16:39 1 dzień Elden? Ja bym się nie zdziwił że to skasują jak Bordery4 bo pewnie działa i wygląda poniżej oczekiwań, a to jeszcze trzeba zrobić żeby dlc też jakoś działało. Z drugiej strony łatwy hajs a przeciętny posiadacz S2 nie wyjdzie nawet z Limgrave.
Opublikowano wczoraj o 17:39 1 dzień Mhs3 będzie sztos, uwielbiałem dwójkę ale kurwa to demo przenośnie na S2 to xd. Dali uwolniony klatkarz i dropi co chwilę xddd nie mogą serio dać locka na 40 albo korzystać z tego vrr? Na chuj 60 jak się patrzy na ścianę by potem leciało w dół jak w tle masz miasteczko?
Opublikowano wczoraj o 17:58 1 dzień Jeszcze Yoshi ma wyjść w tym roku, ale tak samo jak FE data póki co nieznana.
Opublikowano 23 godziny temu23 godz. Autor Wersja definitywna Na PS5 płyta zawiera jedynie 20GB, reszta się dociąga
Opublikowano 23 godziny temu23 godz. Jaka beka. Gra jednak nie jest cała na kartridżu. Jedyne co jest do ściągnięcia to... polski język.lol@GearsUp z czym masz problem, psycholu
Opublikowano 23 godziny temu23 godz. Pragmata fajnie chodzi i wygląda zaskoczony jestem jak to wygląda w Docku jak na ten tablecik
Opublikowano 22 godziny temu22 godz. 2 godziny temu, KrYcHu_89 napisał(a):Co Ci zrobiła seria Fire Emblem :D?Uwielbiam Three Houses. Na pewno nie jest żaden hit mainstreamowy który będzie wielkim punktem roku na świecie. Three Houses osiągnęło fenomenalne jak na serię 4 mln sztuk sprzedaży... Całkiem możliwe, że każda z wymienionych czterech gier na początek roku sprzeda więcej. Tenis szykuje się na evergreen dla każdej rodziny, w który będzie grane przez lata, Mario Wonder nim już jest chyba, Tomodachi było na 3DS-ie szalenie popularne, a Pokopia to jednak pokemony i popularny gatunek.Oczywiście będą w tym roku nowe Pokemony. To może być spore wydarzenie. Po zwiększeniu nieco budżetu i 4 latach pracy zamiast 3, będzie to edycja wielu zmian - nadal zmieniająca gatunek gry na bardziej nowoczesny, tym razem korzystając z generacji "nieskończonych wysp". Gejmerzy będą płakać jak zawsze, ale dla fanów będzie to spore wydarzenie, w sumie zawsze jest. Poprzednie dwie części dobiły już prawie do 30 mln sztuk każda. No ale powstawanie pokemonów nie jest zależne od Nintendo, co zrobią to zrobią, a Nintendo się ucieszy, bo już spinoff Z-A był w ostatnich miesiącach głównym powodem kupowania Switcha 2 na świecie, a przecież nawet nie trzeba było. Nintendo musi żyć z tym, że wypuszczą te Pokemony kiedy im pasuje i im nabiją kabzę masowo bez żadnych negocjacji.Ale samo Nintendo - na pewno największa obecnie zapowiedziana marka to Splatoon, ale nie wiadomo, czy to będzie 2026.
Opublikowano 22 godziny temu22 godz. Godzinę temu, Banan91PL napisał(a):Pragmata fajnie chodzi i wygląda zaskoczony jestem jak to wygląda w Docku jak na ten tablecikPrzenośnie też spoko chodzi ale to chyba z 200p jest w tym trybie skalowane
Opublikowano 22 godziny temu22 godz. best direct ever, ale będzie pykane w te przepiękne świeżutkie bangery pod kołderką
Dołącz do dyskusji
Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.