Skocz do zawartości

Assassin's Creed: Shadows


Rekomendowane odpowiedzi

13 minut temu, KrYcHu_89 napisał:

Ciekawa historia z tymi czarnymi Japończykami, rzeczywiście był taki Yasuke samuraj w legendach 

 

https://en.wikipedia.org/wiki/Black_people_in_Japan

 

No był też jeden Powstaniec Warszawski czarnego koloru (taka przynajmniej jest legenda, bo faktycznie to chuj nie powstaniec, a typowy czarny co dzieci polkom narobił, wyszedł po fajki i nie wrócił). Czy to znaczy że jakby nastepny assassyn dział się w czasie PW to byłoby całkiem ok że gramy czarnym, a do tego znając przekłamywanie historii od ubisoftu to tym czarnym pomagamy dzielnym niemcom ratować żydów przed antysemickimi Polakami, to też by było ok? 

 

2 minuty temu, krzysiek923 napisał:

wybaczcie, ale ile my tutaj mamy lat na tym forum, czy ty observer jesteś pryszczatym 13-latkiem, żeby jarać się wirtualną, wyrenderowaną postacią? będziesz się z nią wiązać do końca życia, przytulać i całować?

 

Ktoś może wyjaśnić o czym ten odklejeniec pierdoli i jak to się ma do mojego posta?

Odnośnik do komentarza

A murzyn w AC to nie jest murzyn tylko model postaci w grze, a nie każdego musi to jarać. A teraz wytłumaczysz co za głęboką myśl chciałeś przemycić tym zdaniem które w twojej głowie na pewno wydawało się bardzo odkrywcze? Że w grze występują rendery a nie żywi ludzie? To gratuluje odkrycia, w tym tempie za rok odkryjesz jak się wiąże sznurówki.

Edytowane przez Observer
Odnośnik do komentarza

No i nie zapominajmy jakie to podejście Ubisoftu jest rasistowskie wobec Japończyków ich dziedzictwa narodowego, że Samuraja będzie reprezentował murzyn a nie jeden z nich.

Kolejny AC w Afryce, w której wodzem wioski będzie biały a eksplozje lewackich dup będzie słychać koło Saturna. 

 

Odnośnik do komentarza

 

25 minut temu, Observer napisał:

 

No był też jeden Powstaniec Warszawski czarnego koloru (taka przynajmniej jest legenda, bo faktycznie to chuj nie powstaniec, a typowy czarny co dzieci polkom narobił, wyszedł po fajki i nie wrócił). Czy to znaczy że jakby nastepny assassyn dział się w czasie PW to byłoby całkiem ok że gramy czarnym, a do tego znając przekłamywanie historii od ubisoftu to tym czarnym pomagamy dzielnym niemcom ratować żydów przed antysemickimi Polakami, to też by było ok?

Słuchaj a był też niedźwiedź Wojtek, może jakaś gra o tym by Ci pasowała?

Odnośnik do komentarza

chyba tylko ty tak to zrozumiałeś, żeby ci się zgadzało pod fikoła. murzyn jest dla mnie neutralny i mam to w dupie ogólnie*, to nie kwestia podniecania się fizycznością postaci tak samo jak neutralne jest dla mnie czy model baby w grze będzie spełniał kanony piękna czy nie

 

*zgodność historyczna w konkretnej grze to inny temat, ale nijak to się ma do "ładny/brzydki", a wyrażenie "seksowna dupa" jest twoje

 

ok, teraz już naprawdę koniec, bez odbioru

Odnośnik do komentarza

To jest ubi, oni z marksa i engelsa zrobili fajnych, niegroźnych dziadków, więc nie spodziewam się po nich dobrych intencji, także tutaj można im przypiąć zawłaszczenie kulturowe jak sam skurwysyn, ale w sumie jest to jakiś smaczek, tylko propagandowo to przekręcą.

Konserwatywne, zaściankowe staruchy biją się w wojnie domowej, przyjdzie młody, dynamiczny mudin i powie "słuchajcie, panowie, tak nie można, u nas w Afryce takie rzeczy są niedopuszczalne, czas się zjednoczyć, tylko tak urośniemy w siłę i w przyszłości będziemy tworzyć gry wideo, konsole, i wymyślać animowane seriale dla mangozjebów".

  • This 1
Odnośnik do komentarza

Ok @krzysiek923, rozumiemy - murzyn jest dla ciebie ok, a seksowana dupa jest dla ciebie takim problemem nie do zaakceptowania że aż się musiałeś zesrać na forum z tych nerwów. Sytuacja jest klarowna co do twoich preferencji.  

 

18 minut temu, Rooofie napisał:

No i nie zapominajmy jakie to podejście Ubisoftu jest rasistowskie wobec Japończyków ich dziedzictwa narodowego, że Samuraja będzie reprezentował murzyn a nie jeden z nich.

 

Właśnie ciekawi mnie jak to odbiorą w Japonii. Przypomina się ta akcja jak Netflix w lewackim szale zrobił Kleopatrę czarną to w Egipcie było takie oburzenie że aż władza musiał interweniować i nawet pozwy poszły za przeinaczanie historii. A nie jest tajemnicą że w Japonii ich nie lubią. 

  • beka z typa 1
Odnośnik do komentarza
8 minut temu, messer88 napisał:

A wiecie że ten murzyn też jest w Niohu. Same japonczyki potężne se go dodały do swojej gry. 

qrde, no ciężko zapamiętać te wszystkie gry i bossów, ale faktycznie ten sam 

 

image.thumb.png.98f60ec78d67a439a1ed956f83d83fea.png

The Dark Samurai Yasuke

he himself

 

 

Jeżeli te wszystkie leaki to prawda, ciężko nie kochać Ubisoftu za te wszystkie kopie kopii kopii xD. 

 

 

Na Netflixie też już był, a to jest nawet dobre ^^. 

 

 

Edytowane przez KrYcHu_89
Odnośnik do komentarza

Te wszystkie nowoczesne korposy kochają murzynów więc nie dziwne, że netflix wyszperał jedynego murzyńskiego samuraja w dziejach, ubiszrot to samo. Ale wszyscy o tym marudzą, a problemy z tą grą zapewne będą znowu większe niż jakiś czarny z kataną - znowu świat obliczony na milion powtarzających się aktywności, rozbuchanie bez potrzeby znaczniczkami, chujowo napisana historia i gra skrojona pod "time saving mechanics" żeby tylko wydusić dodatkowego pieniążka od gracza. Chciałbym się mylić, ale dwie poprzednie gry miały być POWROTEM DO KORZENI a jak wyszło to każdy wie.

Odnośnik do komentarza
Teraz, krzysiek923 napisał:

podepnę się trochę i zapytam: które asasyny omijać pod kątem fabuły? w sensie, realia nie grają roli, po prostu w których fabuła jest NAJgorsza. trzeba w końcu coś sprawdzić z tej serii

Zagraj sobie we wszystkie przygody wujka Ezio, chociaż pewnie trochę się już zestarzały. 

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, krzysiek923 napisał:

podepnę się trochę i zapytam: które asasyny omijać pod kątem fabuły? w sensie, realia nie grają roli, po prostu w których fabuła jest NAJgorsza. trzeba w końcu coś sprawdzić z tej serii

Valhalla to na pewno. Jeszcze pytanie, co dla Ciebie definiuje dobrą historię w AC, ale cokolwiek by to nie było to w AC:V tego nie znajdziesz. Chyba, że lubisz koronować królów, to wtedy bierz nawet w pełnej cenie :kekw:

Tak jak Krychu mówi, trylogia Ezio to był peak tej serii. Byli bohaterowie których losem można było się przejmować, intrygi i wszystko w perspektywie trzech gier składało się w spójną, kompletną całość.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, pawelgr5 napisał:

@KrYcHu_89 Hold on, zakladajac ze to bedzie dobra gra to mimo wszystko wiedzac ze to Ubi i kwartal pozniej bedzie latac za pol ceny i tak bys chcial kupic day 1?

Trochę z przekąsem powiedziałem, pewnie coś jeszcze fajnego na listopad-grudzień wpadnie w tym roku, prócz Asasyna, ale grałem we wszystkie większe (również te RPGowe), prócz ostatniego Mirażu (nie ciągnie mnie do Basima), nigdy jednak na premierę, zawsze w sezonie na ogórki. 

Odnośnik do komentarza

Ciekawy pomysł z tym głównym bohaterem. Dodatkowo jeszcze umotywowany historycznie i dający wiele opcji grania typu od nienawiści i nieufności po akceptacje i zaufanie. Popieram coś takiego, a jestem przeciwny wszelkim latynoskim Śnieżkom i innym czarnym Herkulesom. Pierwszy Assassin od pierwszego Assassina który mnie interesuje. Oczywiście nie kupię w pełnej cenie i wyjdzie z tego średniak, to Ubi, ale jestem zaintrygowany

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...