Skocz do zawartości

Assassin's Creed: Shadows


Rekomendowane odpowiedzi

1 Assasyn w którego miałbym ochotę pograć. Spoko klimat, Black Flag też mi pasowało z pirackim zacięciem. 

Ale jak zobaczyłem murzyna w stroju samuraja, no to odpadło, nie opadło, ale ODPADŁO. 

 

Guys remember this is Ubisoft. Do not pre order. Tru story. 

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Shen napisał:

Co Sonka to Sonka. Nie unikną przy reckach porównań do Tsushimy. Zazdroszcze blacharzom, podmienią sobie murzyna na Azjate i jazda.

Akurat w Ubigierki zawsze grałem na konsoli, czy w ogóle istnieje coś takiego jak scena Moderska do Ubigierek xD?

Odnośnik do komentarza
16 minut temu, iluck85 napisał:

A już w jakieś grze był motyw transa? LGBT? Oprócz TLOU 2. Już jest gra gdzie główna postać ma rozkminy i nie wie czy jest facetem czy kobietą? czy to dopiero przed nami? 

 

W Watch Dogs Legion dało się całe homo komando zrekrutować do swojej ekipy więc daleko nie trzeba szukać :kekw:

Odnośnik do komentarza
27 minut temu, iluck85 napisał:

A już w jakieś grze był motyw transa? LGBT? Oprócz TLOU 2. Już jest gra gdzie główna postać ma rozkminy i nie wie czy jest facetem czy kobietą? czy to dopiero przed nami? 

Już nawet do gier dla dzieci ładują te spierdolizny 

 

spacer.png

Odnośnik do komentarza

Po obejrzeniu tego trailera uważam, że Ubi mogło dać inny podtytuł, np. Black and Yellow:leo:

 

Edit:

https://lowcygier.pl/aktualnosci/premiera-assassins-creed-shadows-juz-jesienia-ubisoft-prezentuje-pierwszy-oficjalny-zwiastun/

Drogo wychodzi, 349 zł nie dam na pewno za edycję standardową na PS5:down:

Edytowane przez Paolo1986
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
43 minuty temu, Observer napisał:

Zawsze można zachować się jak ludzie wyglądający jak bohaterowie gier Ubi i grę po prostu ze sklepu zajebać.

Pewnie będzie to jedyna opvja nielegalnego grania w grę, bo od czasów chyba Origins pakują do tych Asasynów na PC dwie (trzy jeśli liczyć ten ich biedalauncher) warstwy DRMu - VM i Denuvo. Jak janusze chcą dawać się golić to trzeba ich golić, przecież trzy miechy po premierze to już poniżej 100zł będzie latać jak każda gierka od nich.

Odnośnik do komentarza
13 minut temu, Bzduras napisał:

Pewnie będzie to jedyna opvja nielegalnego grania w grę, bo od czasów chyba Origins pakują do tych Asasynów na PC dwie (trzy jeśli liczyć ten ich biedalauncher) warstwy DRMu - VM i Denuvo. Jak janusze chcą dawać się golić to trzeba ich golić, przecież trzy miechy po premierze to już poniżej 100zł będzie latać jak każda gierka od nich.

To i tak za duzo bo szybciutko to teafi do ktoregos abo i bedzie można ograc lrzy okazji oplacajacy dla innych gierek.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dobra, wygląda to ciekawie, lubię stylistykę Japonii w grach, choć obecnie jest jej sporo i rzeczywiście kilka lat temu Asasyn w tej stylistyce zrobiłby zdecydowanie większe wow, ale zastanawiam się nad jedną rzeczą: jak oni wytłumaczą tego czarnoskórego bohatera? On tu kompletnie nie pasuje i psuje całą otoczkę. Nie będę przez to skreślał tej gry, no ale... mam taki niesmak czy zdziwienie tym faktem. Pierwsze zapowiedzi co do samego gameplayu wyglądają ciekawie, ale jak to Ubi, trzeba poczekać do fizycznego wydania gry. 

Odnośnik do komentarza

Mam nadzieje, że tym razem przyłożą się też do fabuły, npce będą robić coś więcej niż machać łapami patrząc w dal, a eksploracja będzie miała jakiś większy sens poza podziwianiem widoczków. Ogólnie się jaram, to jest Asasyn na którego zawsze czekałem, no ale taki Asasyn już wyszedł kilka lat temu pod nazwą Ghost of Tsushima :v i nie sądzę, żeby Shadows przebiło go w czymkolwiek 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
9 hours ago, lukas_k96 said:

Dobra, wygląda to ciekawie, lubię stylistykę Japonii w grach, choć obecnie jest jej sporo i rzeczywiście kilka lat temu Asasyn w tej stylistyce zrobiłby zdecydowanie większe wow, ale zastanawiam się nad jedną rzeczą: jak oni wytłumaczą tego czarnoskórego bohatera? On tu kompletnie nie pasuje i psuje całą otoczkę. Nie będę przez to skreślał tej gry, no ale... mam taki niesmak czy zdziwienie tym faktem. Pierwsze zapowiedzi co do samego gameplayu wyglądają ciekawie, ale jak to Ubi, trzeba poczekać do fizycznego wydania gry. 

 

Była taka postać w historii Japonii. Żył w czasach Nobunagi Ody. Więc nie jest to jakiś woke pomysł z dupy studia Disney. Dla tych którzy oglądali lub czytali Shoguna: Nobunaga Oda to pierwowzór postaci do której śmierci doprowadził ojciec Mariko. A jego wnuczką jest Lady Ochiba. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...