Opublikowano 10 czerwca10 cze 3 minuty temu, messer33 napisał(a):Fajne, pewnie się weźmie z BONUSAMI.Czekać na obniżkę rezygnując z takich skarbów? Absurd
Opublikowano 18 czerwca18 cze Pre order złożony wiadomo gameplay topka każdy grał ale zaskoczeniem to świetne wstawki cgi, pixar się chowa
Opublikowano 18 czerwca18 cze Kurde, nie oglądałem trailerów, nie grałem w demo, ale wziąłem na premierę. Chyba będzie git. Warto mieć takie gierki na półce.
Opublikowano 18 czerwca18 cze Poszli też po rozum do głowy z cenami - zarówno star fox jak i potem splatoon riders elegancko wycenione na 214zł.
Opublikowano 18 czerwca18 cze 8 minut temu, Pupcio napisał(a):Spokojnie zelda lekko za 4 bomby będzieA myślisz że emtebe zrobi zdjęcie star foxa na jakimś lotnisku przy f35 czy wykpi się zabawkami?
Opublikowano 18 czerwca18 cze Nareszcie Nintendo obniżyło ceny i sprzedaje gry które mają contentu na kilka godzin po 200 zł.
Opublikowano 18 czerwca18 cze 3 godziny temu, devilbot napisał(a):A myślisz że emtebe zrobi zdjęcie star foxa na jakimś lotnisku przy f35 czy wykpi się zabawkami?Ale bez spojlerów miało być ://
Opublikowano 18 czerwca18 cze Autor 8 godzin temu, devilbot napisał(a):Pre order złożony wiadomo gameplay topka każdy grał ale zaskoczeniem to świetne wstawki cgi, pixar się chowa
Opublikowano piątek o 08:155 dni Coś pięknego ten viper engine. Na nintendo 2 będzie dużo pięknych gier jak sie postarają bo to przecież moc ps4 pro a na tym sprzęcie był rdr2 i uncharted 4
Opublikowano piątek o 08:165 dni No i już wg plotek szykują nowego star foxa, remake był tylko treningiem
Opublikowano piątek o 08:315 dni Dobrze że NSO tanie, jak będzie fajnie się strzelało to się weźmie do multiplayera.
Opublikowano piątek o 10:245 dni To samo - mam wspaniale wspomnienia z multi na N64. A tutaj dodatkowo 4 na 4
Opublikowano piątek o 13:425 dni Nie wiem jakie tam są ceny ale widzę rok zwykłego online kluczyki po jakieś 60zł. Proponuję założyć klan, będzie dywizja Star Foxa a później team w Duskbloods.
Opublikowano piątek o 18:545 dni Ograłem sobie to demko i mega przyjemne. Coś innego, ja dodatkowo w oryginał nie grałem.Tu ma być coop w kampanii na dwie osoby i jakiś versus online?
Opublikowano piątek o 20:335 dni Będzie upośledzony coop jak to u Nintendo - jedna osoba steruje statkiem, a druga joyconem w trybie myszki namierza. Multi battle mode też wygląda na surowe - tylko 3 mapy.Nie napalał bym się na to multi z tego co pokazali ale może się mylę i będzie przyjemne i rozbudowane.
Opublikowano 14 godzin temu14 godz. Mnie prezentacja nie zachęciła. Wyglądało to na prostacką strzelankę, a prezenter się jarał tym, że można przyspieszyć i wyhamować statek. Next gen normalnie.Ale demko wleciało jako pierwsza gra, którą odpaliłem na nowym Switchu 2 i... mam zupełnie inne wrażenia niż z prezentacji. Bardzo fajnie się w to demo grało :) Do tego gra jest bardzo ładna, powiedziałbym, że nie jak u Nintendo, ale to by było trochę niesprawiedliwe, bo mieli już takie ładne gry (Luigi's Mansion 3 na S1). Jak chcą, to potrafią. :) Po demie jestem zainteresowany zakupem pełnej wersji.
Opublikowano 14 godzin temu14 godz. Tylko pamiętaj, że przejście tej gry to 2 godziny, tutaj w remaku czas wydłużą nowe cutscenki.Oczywiście jest kilka dróg przejścia.Piszę to bo zaraz będą narzekania że gra krótkaz no jest krótka od 30 lat i tutaj pewnie też taka będzie.
Opublikowano 14 godzin temu14 godz. A to weź chociaż naświetl na czym polegało replayability tej gry oprócz tych alternatywnych ścieżek?
Opublikowano 14 godzin temu14 godz. Alternatywne ścieżki głównie, ukryte skróty w levelach i eventy które trzeba było triggerowac w jakiś sposób. Często levele mają po dwa zakończenia i dwóch bossów.
Opublikowano 14 godzin temu14 godz. No właśnie na tym, że masz z 16 lokacji i w jednym przejściu nie da się tego ogarnąć, więc te 2 godziny trzeba pomnożyć razy 3.
Dołącz do dyskusji
Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.