Skocz do zawartości

>>> PSX/PSONE FAQ


CoATI

Rekomendowane odpowiedzi

http://konsole.cdrin...vmc/strona1.php

 

Poradnik jest o czym innym, ale myslę że sobie wydedukujesz jak masz zrobić. Większość tych obrazów kart pamięci to ten sam format, czyli posektorowy obraz karty. Po prostu różnie nazwany (np. na ePSXe *.mcr, a na PS3 *.vm1 - są identyczne).

Edytowane przez Berion
Odnośnik do komentarza

Thx Berion, ale ja w gry z PSXa obecnie gram na ... PS3 więc nie muszę nic konwertować. Plejaka musiałem sprzedać w ciężkich u mnie czasach - działał i pewnie działa (tak czuję).

 

Tak obczajam ten link i w sumie save z wszystkimi postaciami w Tekkenie by mi się przydał. Na chyba gamefaqs są/były save'y do różnych gier z różnym procentem ukończenia.

Odnośnik do komentarza

Chyba pijany byłem bo podpowiadałem na jakiś stary post. Sorry. ;P

 

tylko ze podobno ps4 ma nie byc kompatybilne

 

Z PSX i PS2 będzie na pewno wstecznie kompatybilna. Może nie być z PSP (pewnie zachowają to dla Vity żeby lepiej się sprzedawała). Podobno ma nie być właśnie z PS3 i patrząc po bebechach z rzekomych przecieków to wcale bym się nie dziwił dlaczego.

 

Tak obczajam ten link i w sumie save z wszystkimi postaciami w Tekkenie by mi się przydał.

 

Nic z tego nie będzie bez CFW. Nie masz czym na OFW zaimportować obrazów kart, a pojedyncze save'y w formacie *.psv są podpisywane (na razie nie wiadomo czym i jak, ale to na pewno klucz statyczny, więc za jakiś czas będzie można przekonwertować save w drugą stronę).

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...

elo :(.

znów mam problem. więc tak, zakupiłem nowy laser do mojego psone i założyłem go pomagając sobie tym filmikiem http://

. zrobiłem wszystko co na filmiku, przykręciłem śruby i uradowany poszedłem sprawdzić czy działa... no i nie działa :(. konsola zachowuje się bardzo głośno, sam napęd się trzęsie i nie kręci sie płyta. próbowałem robić to samo jeszcze raz, dokładniej i efekt był taki sam. więc, co mogłem zrobić źle? da się coś z tym zrobić, poprawić? :P z góry dzięki za szybką odpowiedź !
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Mam pewien problem. Kupiłem jakiś czas temu na aukcji V-Rally 2. Płyta posiada drobne ryski, ale włączam grę na PS3 i wszystko ładnie działa. Poza tym mam też gry na PSX'a bardziej porysowane, ale na PS3 działają. Wiadomo, że PS3 ma mocniejszy laser i nawet porysowane gry zadziałają.

 

Problem jest jednak taki, że gram sobie Mistrzostwa, przejeżdżam pierwszy OS i Ci co grali w V-Rally 2, to wiedzą, że po przejechaniu OS wczytuje się aleja serwisowa. I tu jest właśnie problem, bo wczytywanie trwa w nieskończoność. Nie wiem o co chodzi. Gra się nie zawiesza - w tle cały czas miga napis "loading" i pod spodem cały czas przelatuje linia pulsu, tak jak ma to miejsce w loadingach w tej grze. Czekałem z 10 minut ale się nie wczytało. A słychać, że laser próbuje wczytać coś z płyty.

 

Co może być problemem?

Odnośnik do komentarza

Miałem kiedyś taki przypadek że kupiłem konsolę i nie mogłem jej podłączyć do telewizora.

Czy jest taka możliwość że nie da się podłączyć playstation 1 do mojego telewizora?

 

Nie wiem jak dodać zdjęcie więc dam linka:

http://s1.zmniejszacz.pl/111/p030513_10.28_%5B01%5D__540644.jpg

http://s1.zmniejszacz.pl/111/p030513_10.29__146032.jpg

 

To są wejścia w moim tv.

Sorry wgl. ale jestem w tym zielony... :confused:

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 8 miesięcy temu...

Dwa szybkie pytania mam:

 

1. Co zrobić z kartą pamięci, na której nie chcą kasować się sejwy? Kasuje je, wyjmuje kartę - wkładam ponownie. Sejwy znowu są.

2. Mam problem z drugim gniazdem karty pamięci. Wygląda na to, że nie wykrywa w nim karty. Da się to jakoś łatwo naprawić?

Odnośnik do komentarza

Dwa szybkie pytania mam:

 

1. Co zrobić z kartą pamięci, na której nie chcą kasować się sejwy? Kasuje je, wyjmuje kartę - wkładam ponownie. Sejwy znowu są.

2. Mam problem z drugim gniazdem karty pamięci. Wygląda na to, że nie wykrywa w nim karty. Da się to jakoś łatwo naprawić?

 

2. Zamów za grosze zwłoki jakiegoś psxa w którym oba porty działają i podmień.

Odnośnik do komentarza
  • 6 miesięcy temu...

Ostatnio zakupiłem w stanie nieznanym jedną z wersji szaraka. Postanowiłem go odnowić-wyczyścić.  Po rozkręceniu obudowy zobaczyłem na płycie przylutowane do niej wystające przewody. Ktoś coś wie o co komon. Po porównaniu z drugą płytą stwierdziłem, że wszystkie bebechy na płycie są tam gdzie powinny. Na co komu było przylutowanie tych przewodzików?  + mały kabelek przylutowany w lewym dolnym rogu.Po niżej foto tej płyty:

 

28unfp.jpg

Edytowane przez KUBUŚ
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...