Skocz do zawartości

Kącik bokserski


Marcin$

Rekomendowane odpowiedzi

Haha, ale burdel z transmisją tej walki, ale oczywiście tylko na naszym podwórku. Ten pomysł z PPV to w ogóle jakiś niewypał z racji faktu, iż będzie to pierwsza transmisja tego rodzaju w polskiej tv. Do tego potrzeba większego okresu czasu i jakiejś tam kampanii, żeby w ogóle wyjaśnić Kowalskiemu osochozi z tym całym PPV. Pomijam już cenę i naszą mentalność, albowiem pan Jurek był zapewne przekonany, że obejrzy sobie starcie Adamka i Kliczki normalnie w telewizji, a tu nagle każą mu płacić 4 dyszki za coś co ma oglądać z pozycji fotela (pan Jurek - "Chyba ich po(pipi)iło).

Poza tym burdel z RTLem, bo na początku pojawiały się głosy, że RTL ma być u nas zakodowany na czas walki. Oczywiście i tak nie tyczyło się to kodowania na satelicie, bo wtedy nie tylko Polacy nie mieliby RTLu, natomiast chodziło tu o kodowanie stacji przez kablówki i telewizje cyfrowe. Jedna z polskich kancelarii rozesłała pisma do sieci kablowych z wezwaniem do zawieszenia emitowania RTLu na czas pojedynku, na co obruszyła się Polska Izba Komunikacji Elektronicznej. Vectra ani żadna inna sieć chyba nie wypowiedziała się jeszcze w tej sprawie.

 

Dlatego uważam, że debiut PPV na polskim rynku będzie co najmniej nieudany i pazery się na nim przejadą.

Odnośnik do komentarza

Chyba będzie trzeba poszukać jakiegoś streama w necie :P Sorry, ale 40 pln za jedną walkę to trochę dużo :confused:

Bez przesady- zapraszasz trzech ziomków, kasujesz ich po dychu za bilet i cenowo wychodzi nie więcej niż jak pół flaszki na łeb, a jednak oglądać najważniejsze wydarzenie w polskim boksie zawodowym od dekady przez jakąś rozpikselowaną, rwącą transmimsję internetową to IMO oznaka braku szacunku dla samego siebie...

Odnośnik do komentarza

Chyba będzie trzeba poszukać jakiegoś streama w necie :P Sorry, ale 40 pln za jedną walkę to trochę dużo :confused:

Bez przesady- zapraszasz trzech ziomków, kasujesz ich po dychu za bilet i cenowo wychodzi nie więcej niż jak pół flaszki na łeb, a jednak oglądać najważniejsze wydarzenie w polskim boksie zawodowym od dekady przez jakąś rozpikselowaną, rwącą transmimsję internetową to IMO oznaka braku szacunku dla samego siebie...

 

Akurat tu się nie zgodzę. Za 40 pln to mógłbym wykupić PPV na jakąś galę UFC. Tam wiem, że na pewno będą emocje, coś się będzie działo i show się nie skończy po załóżmy 3 minutach. W boksie jak to w boksie. Tym bardziej, że walczy Kliczko czyli albo walka będzie niesamowicie nudna, albo zakończy się szybkim nokautem. Tak więc podziękuje. Obejrzę na necie a 40 pln przeznaczę na alko :D I każdy zadowolony :P

Odnośnik do komentarza

Kogoś ładnie pojebało. Mam akurat cyfrowy polsat i tam jest RTL, bo pamiętam leciała walka Kliczki z Hayem i na czas tej walki ma być zakodowany? Powodzenia w szukaniu jeleni, którzy się na to złożą. BTW 40zł za jednostronną walkę? Bo z całym szacunkiem dla Adamka, ale szans to on nie ma w zasadzie żadnych i cud będzie, jak wytrwa 12 rund. Brakuje mu silnego uderzenia, a na punkty chyba tylko dzięki przekrętowi może wygrać. Do tej pory tak na dobrą sprawę nic jeszcze w wadze ciężkiej nie pokazał (nie liczymy bicia starców). Grant, który gabarytowo był najbardziej zbliżony do Kliczki tylko w tym przekonaniu utwierdza, bo to była najgorsza walka Adamka i nie wiem jakim cudem ją wygrał. Cały obity, a jego ciosy nie robiły na czarnym wrażenia, który się tylko uśmiechał. Fajnie, że Adamek wierzy w swoje umiejętności, ale niech zejdzie na ziemię, bo nie wygląda na kogoś, kto miałby pokonać Ukraińca po 8 latach. Lewisem to on nie jest. Pewnie obstawiając u buka jego wygraną można się wzbogacić o fortunę.

Odnośnik do komentarza

Kogoś ładnie pojebało. Mam akurat cyfrowy polsat i tam jest RTL, bo pamiętam leciała walka Kliczki z Hayem i na czas tej walki ma być zakodowany? Powodzenia w szukaniu jeleni, którzy się na to złożą. BTW 40zł za jednostronną walkę? Bo z całym szacunkiem dla Adamka, ale szans to on nie ma w zasadzie żadnych i cud będzie, jak wytrwa 12 rund. Brakuje mu silnego uderzenia, a na punkty chyba tylko dzięki przekrętowi może wygrać. Do tej pory tak na dobrą sprawę nic jeszcze w wadze ciężkiej nie pokazał (nie liczymy bicia starców). Grant, który gabarytowo był najbardziej zbliżony do Kliczki tylko w tym przekonaniu utwierdza, bo to była najgorsza walka Adamka i nie wiem jakim cudem ją wygrał. Cały obity, a jego ciosy nie robiły na czarnym wrażenia, który się tylko uśmiechał. Fajnie, że Adamek wierzy w swoje umiejętności, ale niech zejdzie na ziemię, bo nie wygląda na kogoś, kto miałby pokonać Ukraińca po 8 latach. Lewisem to on nie jest. Pewnie obstawiając u buka jego wygraną można się wzbogacić o fortunę.

 

Arreola zaprezentował się najlepiej ze wszystkich bokserów walczących z Witalijem do czasów jego powrotu a jednak przegrał na punkty z Adamkiem, gdy ten dopiero wchodził do wagi ciężkiej. Nie lekceważyłbym Adamka, ma naprawdę duże doświadczenie, jest kompletnym bokserem (technika, szybkość, praca nóg, cios może trochę odstaje, ale wg mnie to głównie, dlatego ze Adamek po prostu walczy zachowawczo i nie bije cepami jak np. Peter) i myślę, że da dobrą walkę. Cały czas powtarzam, że boks nie polega na tym, kto kogo szybciej zapie*doli, jeżeli Tomek będzie atakował to może tą walkę wygrać na punkty i jest to całkiem prawdopodobna opcja, gdyż Kliczkowie nie są mistrzami defensywy. Zobaczcie pierwszą rundę walki Tysona z Lewisem. http://www.youtube.com/watch?v=md7Z3OeYo0E Przytaczam ją, bo na jej przykładzie widać, że różnicę wzrostu da się przezwyciężyć szybkością i dynamika. Jak się walka skonczyla każdy wie, ale nie o to chodzi ;). Nie twierdze, że Adamek ma większe szanse na wygranie, po prostu uważam, że tak Haye okazał sie przereklamowanym bokserem (kurs u buka w graniach 2, 4) tak Adamek jest niedoceniany (podobny kurs jak na otłuszczonego Solisa, który prócz mistrza olimpijskiego miał marne doświadczenie w boksie zawodowym). Jak dla mnie 32-68 na korzyść Kliczki, ale i tak stawiam 5 dych na Adamka na sportingbecie :)

PS- Parę dni temu wyśniła mi się ta walka. Po rezultat zapraszam poniżej ;p

 

Adamek skakał i punktował Witalija przez 5 rund (pamiętam, że Witalij zadął tylko jeden celny cios przy 140 Adamka) w szóstej było identycznie, Kliczko zadał parę sekund przed gongiem jeszcze jedno uderzenie, po którym Adamek wrócił do narożnika... I tam zemdlał dysząc z wyczerpania. Potem w wywiadzie po walce mówił, ze źle rozłożył siły i przez to ten jeden cios spowodował omdlenie :)

 

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Bardzo cenię Tomka, ale pieniędzy bym na niego nie postawił ;) Po prostu na chłopski rozum nie potrafię sobie wyobrazić, co musiałoby się stać, żeby Witalij przegrał tę walkę- owszem, on pozostawia dziury w obronie, tylko, że żeby je wykorzystać, poza szybkością jest też potrzebna pierońska ringowa agresja, siła i nieustanne parcie do przodu wywierające na rywalu presję- coś takiego jak na filmiku wyżej pokazał Mike. Tych cech u Tomka brakuje, co gorsze, Adamek też bardzo często zapomina o obronie i opuszcza ręce, co grozi nadzianiem się na te długie, bite 'od niechcenia' lewe proste Kliczki.

Sam, nie wiem, z jednej strony wierzę w doświadczenie i poukładaną psychikę Tomka, wspomaganą rozsądkiem Rogera, ale z drugiej mocno się obawiam, że ta walka może się skończyć nieprzyjemnie...

 

Tymczasem tak sobie patrzę na inne walki tej gali i tutaj, mimo, że to niby 'polska gala stulecia' szału nie ma:

 

Mateusz Masternak - Carl Davis, 10 rund, waga junior ciężka- Nareszcie niezły sprawdzian dla Mateusza- wielki, wytrzymały, obdarzony silnym pier.dolnięciem, ale też wolny Davies będzie dobrym przetarciem przed zaatakowaniem topu Cruiserweight.

 

Andrzej Wawrzyk - Devin Vargas, 10 rund, waga ciężka- Na papierze w końcu walka Wawrzyka z kimś w miarę poważnym, haczyk jest w tym, że Vargas nie walczył od dwóch lat.

 

Łukasz Rusiewicz - Ola Afolabi, 8 rund, waga junior ciężka - Z Afolabim miał walczyć Kołodziej, co byłoby świetnym starciem, ale Paweł po niedawnym wypadku samochodowym nie jest na siłach, więc zastąpił go Rusiewicz- solidny, twardy journeyman, ale nic więcej.

 

Jonathon Banks - Ivica Bacurin, 8 rund, waga ciężka- Zapowiada się straszna nuda.

 

Saddam Ali - Borid Berg, 8 rund, waga półśrednia - Rewelacyjny Ali nie będzie miał żadnych problemów, ale tego chłopaka zawsze bardzo przyjemnie się ogląda.

 

Mariusz Cendrowski - Anton Sjomkin, 8 rund, waga średnie (swing bout)

Odnośnik do komentarza

Marudzicie strasznie o te 40zł. Shagohad dobrze mówi. Zresztą nie chcesz nie oglądaj, kto Ci każe? Ja np. chce obejrzeć i nie żałuje zapłacić te 40zł. Jak nie czujesz potrzeby oglądać na żywo walki to obejrzysz za darmo powtórkę lub w słabszej jakości w internecie. Jak walka potrwa jedną rundę też nie będę żałował tej kasy. Co mają powiedzieć ludzie, którzy płacili po 2500 za miejsce w pierwszym rzędzie. Ba, sam chciałem kupić bilet na walkę i za miejsce w 23 rzędzie miałem zapłacić 400zł, to podziękowałem.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Przyzwyczaiłem się i tego nie unikniesz, telewizja to telewizja. Najpierw abonament, potem dodatkowe płatne kanały, filmy na żądanie - to wszystko dodatkowe usługi, ale nie zawsze jest tak, że wychodzi to na złe. Płacę abonament za tv a przed telewizorem spędzam zaledwie 30min dziennie, wolałbym jakąś opcję, gdzie płacę tylko za to co chce oglądać. Wiem, że 40zł to dla niektórych wysoka cena, ale ja czekałem na te walkę i naprawdę chce zobaczyć ją na żywo w tv, więc mi osobiście to nie przeszkadza. Owszem fajnie byłoby oglądać za darmo, ale nie oglądam każdej walki bokserskiej tylko te, które mnie interesują. Zresztą nie płacę za to sam, bo robimy zrzutę ze znajomymi. Inny kumpel ma Vectrę, i obejrzy walkę w RTL za darmo.

Odnośnik do komentarza

Marudzicie strasznie o te 40zł. Shagohad dobrze mówi. Zresztą nie chcesz nie oglądaj, kto Ci każe? Ja np. chce obejrzeć i nie żałuje zapłacić te 40zł. Jak nie czujesz potrzeby oglądać na żywo walki to obejrzysz za darmo powtórkę lub w słabszej jakości w internecie. Jak walka potrwa jedną rundę też nie będę żałował tej kasy. Co mają powiedzieć ludzie, którzy płacili po 2500 za miejsce w pierwszym rzędzie. Ba, sam chciałem kupić bilet na walkę i za miejsce w 23 rzędzie miałem zapłacić 400zł, to podziękowałem.

Nic. Nikt ich chyba nie zmusił, nie ? Wiadomo, że można się nawet w 50 osób złożyć transmisję. Tylko chodzi o to, że ta cena za jedną walkę to jest dużo. No ale kto chce płaci. Kto nie ogląda w necie lub na RTLu za free.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...