Skocz do zawartości

Kącik bokserski


Marcin$

Rekomendowane odpowiedzi

Najlepsze, że Adamek sam kiedyś filozofował jak to inni nie umieją skończyć w czas, a przyszedł koniec to jakieś wygłupy odpyerdala do publiki typu "chcecie mnie jeszcze? - taaak - no chuy nie kończę" kto za ppv zapłacił to ja nawet nie...

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...

Wiem, że życie w pełnym biegu więc gdyby ktoś nie wiedział to prócz KSW walki tysiąclecia jest też dziś Tyson Fury vs Władysław Kliczko. Pierwszy raz od czasu Haye'a (na papierze) jest jakakolwiek szansa na... cokolwiek innego niż dominacja Pana Doktora.

Odnośnik do komentarza

Haha, a ja mu chciałem dać na przeciwnika Izu, no nieźle. Najśmieszniejsze jest to, że Głazkov będzie walczył o pas IBF z jakimś nołnejmem, gdzie Ajtuj mógłby naprawdę dać dobrą walkę, wygrać i być pierwszym Polskim mistrzem świata. Deontay jest jaki jest, ma obsraną zbroję przed Povietkinem, ale myślę, że pozamiata Szpilką po ringu.

Odnośnik do komentarza

Izu spoko problem jest taki że... Bierze się za niego Polszmat z jednej strony fajnie dla boksera bo wypłata będzie zacna z drugiej strony trzeba wystąpić w tańcu z gwizdami żeby budować popularność wśród januszy. Izu dużo walczy cały czas jest w przygotowaniach więc teoretycznie te 2/3 miesiące żeby zarobić i odpocząć mogą mu zrobić dobrze ale równie dobrze może z niego zrobić leniuszka.

Odnośnik do komentarza

wilder ma rekord 35-0-0 (34KO), a ta jedna walke bez nokautu wygral ponoc wysoko na punkty, wiec pineska faworytem nie bedzie, ale zobaczymy- ciekawy jestem, ale nie wiem, czy on juz jest wystarczajaco dobry na walke mistrzowska. Nie widzialem tego Wildera jeszcze niestety w tv, tylko jakis tam fragment jednej walki na yt, trzeba bedzie obczaic, co on potrafi.

Dziwi mnie, ze oglosili to ledwo 5 tyg. przed walka, gdzie jeszcze swieta po drodze- normalnie powazne walki sa oglaszane co najmniej ze 2-3 mies. wczesniej.

Odnośnik do komentarza

No przecież przeciwnik jest z łapanki, bo to awaryjna sytuacja... Nie słyszałeś, że przed Szpilką i Adamek dostał ofertę? Ale, że po chuy mu pas mistrza jak może mieć pas polsatu to nie podjął się, jeszcze ma czas ok ok.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...