Skocz do zawartości

SONY PSP - temat ogólny


CoATI

Rekomendowane odpowiedzi

Sony idzie w kierunku cyfrowej dystrybucji i bardzo dobrze!

 

Właśnie że nie dobrze. Piractwo spopularyzowało psp. Szkoda ze teraz za gry trzeba będzie płacić. Bo te ceny po 200 zł za gre to ktos bez rozumu ustala.

Nie wiem, gdzie znajdujesz gry za 200 zł, ale nieźle Cię próbowali okraść. Brak pośredników powinien sprawić, że gry w PSN będą oscylować w cenach 79-99 PLN (o ile SCE Poland coś będzie działać).

 

Jak dla mnie PSP Go to totalna porażka w tym momencie, zostaję przy Facie.

Odnośnik do komentarza

jak dla mnie to design nowej odslony psp jest ok, ale srednio mi sie podoba narzucany sposob dystrybucji oprogramowania i gier... lubie dobre tytuly trzymac na polce.

 

i po grzyba zamienili mini usb takim ustrojstwem hdmi-podobnym? [hdmi jest troszke innych wymiarow]..

 

//edit... wlasciwie to moze dobrze... zastapili 2 wyjscia/wejscia 1 portem szeregowym ;]

 

ehhhh bedziemy mieli nowy trendy gadzet ;]

Odnośnik do komentarza

Sony zgapiło samo od siebie ;)

mylopsp_01.jpg

http://gizmodo.com/5273258/so-the-psp-go-i...ith-gaming-then

 

Tak się przyglądam temu Go! i myślę sobie, że umiejscowienie Start/Select jest trochę z du.py wzięte, przecież to nawet ładnie nie wygląda, a coś czuje, że często może się zdarzać równoczesne wciśniecie obu przycisków na raz.

I jeszcze te srebrne obręcze...

 

Jeszcze jedna inspiracja dla Sony: http://cache.kotaku.com/assets/resources/2...6cf29f_o-12.jpg

Szkoda, że to tak nie wygląda... może PSP2. Mogliby w Sony zatrudnić takich kreatywnych dizajnerów co autor grafiki powyżej.

 

Mimo wszystko, skusiłbym się na to nowe PSP... :)

Odnośnik do komentarza

nie wiem czemu wam tak zalezy na umd, przeciez z dusku/kary gry potrafily sie ładowac nawet 10 razy szybciej, ja stawiam wygode rozgrywy o wiele wyzej ponad szpanem trzymania gier na pułkach ;p (i marnowania miejsca), wiec akurat odpalanie gier z dysku to dla mnie wielku plus, to ze sie je sciaga z pss .. w sumie też! zamiast sie szlajac po sklepach mozna miec gre w kilkanascie minut bz ruszania sie z domu

 

pamietajcie o tych 2 plusach :>

 

chociaz desing, i klawisze wydają sie sporymi minusami, chociaz narazie po samych fotkach staram sie nie wydwac ostatecznych osądów ;p

Odnośnik do komentarza

OH MY GOD!

 

Jak to paskudnie wygląda, litości... Czy Wy to widzicie? Jak wyobrażacie sobie grę na czymś takim? Fuj, fuj, fuj... masakra! Chyba im to sześciolatek projektował, ewentualnie średnio rozgarnięty szympans, bo nie jakiś wykształcony pan od wymyślania konsol...

 

Brak UMD i jedynie cyfrowa dystrybucja to coś strasznego, gra w postaci zerojedynek (tylko i wyłącznie na karcie) to nie do końca gra :/. Ja muszę mieć pudełko na półce i wkładać płytkę, nawet jak miałem 2004 z CFW to kupowałem oryginały, bo jakoś tak głupio z karty samej się gra.

 

Choć z drugiej strony dzięki temu potanieją poprzednie wersje, może być. Bo tego paskudztwa na pewno nie kupię.

Odnośnik do komentarza

co do tej dystrybucji to moze bedzie tak ze beda sprzedawac gry w pudełkach na kartach pamięci

 

 

ale pamietajcie ze brak zabawy z pudełkami, plytkami, tłoczniami, sklepami, magazynami, i calym tym (pipi) powinien oznaczac ogormny spadek cen, oczywiscie mogą chcec sobie strzelic ogormna marże ale mimo wszystko ceny powinny spac

Odnośnik do komentarza

Wyglada okropnie wiec dopoki nowe gry beda chodzic na moim facie to nie mam zamiaru zmieniac modelu. Poki go! nie zlamia to tez raczej nie ma mi wiele do zaoferowania bo ja glownie bawie sie emulatorami starych konsol i programem do czytania komiksow ;p Ciekawie tez jak nowe polozenie analoga wzgledem krzyzaka bedzie sie sprawdzac w mh.

Odnośnik do komentarza
co do tej dystrybucji to moze bedzie tak ze beda sprzedawac gry w pudełkach na kartach pamięci

 

 

ale pamietajcie ze brak zabawy z pudełkami, plytkami, tłoczniami, sklepami, magazynami, i calym tym (pipi) powinien oznaczac ogormny spadek cen, oczywiscie mogą chcec sobie strzelic ogormna marże ale mimo wszystko ceny powinny spac

 

Sprzedaż w postaci gier na karcie pamięci byłaby... idealna O_O. 100x lepsze niż UMD. Odpowiednie karty UMD read-only, z jakimś nadrukiem na niej... świetny pomysł :D.

 

Ceny jak wiemy mimo o wiele mniejszych kosztów nie spadają, po prostu samo Sony kasuje to wszystko co wcześniej pośrednicy brali sobie.

 

 

Odnośnik do komentarza
Ceny jak wiemy mimo o wiele mniejszych kosztów nie spadają, po prostu samo Sony kasuje to wszystko co wcześniej pośrednicy brali sobie.

 

mysle ze jednym z powodow tego ze ceny sa podobne jest to ze skoro juz gra jest na umd to tez trzeba ja sprzedac, wiec nie moga obnizyc ceny z netu bo by im na pułkach i magazynach zalegały gry na umd, ale jesli juz nie bedzie gier na umd to nie ebdzie takiego problemu i beda mogły byc tansze

 

 

co do MH - nie da sie grac, przeciez palcem wskazujacym obraca sie kamera na krzyzaku, a tutaj nie ma do niego dostępu chyba ze by sie go wyłamalo i trzyalo nad ekranem ;p

 

 

tak se pomyslalem - moze komus sie porabala data primaaprilis? a moze to spacjalny przeciek-fake, zeby powkurzac ludzi przed E3 , i za kilka dni pokazą prawde ;p

 

bo jak sie tak zastanowic to serio wyglada jak chinski mp4-tetris z bazaru...

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

Oj ale myślałam że to nowe PSP2, takie najnowsze mocniejsze. To o ktorym sie tak pisalo ostatnio duzo. No nic to ja pozostane przy swoim. Nie ma potrzeby zmieniac tylko po to zeby placic za gry. Wiadomo ze jesli nie da sie przerobic to lipa straszna bedzie, nikt w polsce tego nie kupi.

 

A wiadomo juz kiedy bedzie w sprzedazy?

Odnośnik do komentarza

Beznadzieja... w ogóle ten design i ergonomia to jakaś pomyłka, to już stary i poczciwy FAT lepiej prezentuje się od tego czegoś. W dodatku mają usunąć napęd UMD, a gier niestety (albo i stety) posiadam całkiem sporo i nie mam zamiaru się tego pozbywać tylko i wyłącznie dlatego, że Sony wprowadza nowy model i kazuje ludziom ściągać gry odpłatnie z PSN.

 

Fejk jak nic, albo wielka porażka Sony - wcześniej kupię PS3 Slim, zanim dorwę się do nowego PSP, jeżeli mają zamiar tak spitolić ten sprzęt.

Odnośnik do komentarza
Co do kupowania gierek to przecież nasze konto z ps3 można dzielić na 5 konsol więc podobnie jak gry z ps store na ps3 tak samo w piątkę będzie można kupować pozycje na psp.

Wierzysz w to? IMO nie ma szans, na 100% wprowadzą ograniczenia. Kupujesz, nie masz możliwości udostępnienia gry. Nie wiem na jakiej zasadzie będzie to działało, ale na pewno nie będą rozdawać gier za darmo.

 

PS. To nie jest żaden fake! Sony już wypuściło oficjalne screeny, poza tym macie materiał z Qore. Oglądaliście go w ogóle? Bo po postach coniektórych, wydaje mi się że nie.

http://www.gametrailers.com/user-movie/psp...aylist=featured

 

PS2. Na filmiku to PSP wyglada nawet fajnie.

Edytowane przez YETI
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...