Skocz do zawartości

SONY PSP - temat ogólny


CoATI

Rekomendowane odpowiedzi

dzieki scorpion ale juz chyba znalazlem gdzie indziej :Dhttp://www.somelifeblog.com/2007/01/psp-st...how-to-fix.html to to samo?? na ile czasu to zostawic zeby chodzilo??

 

ten od scorpiona to cos innego jednak i do tego trzeba miec przerobioną konsolę czy nie?

EDIT: juz przeczytalem ze trzeba miec przeróbke. dobra próbuję tamtym filmikiem co znalazlem

Edytowane przez CoATI
edytuj posty jesli chcesz cos dopisac... pamietaj, ze dodac 20% to dla mnie nie jest problem
Odnośnik do komentarza

Czas napisać co nieco o PSP-3000, bo w końcu jestem jego szczęśliwym posiadaczem (srebrna wersja).

 

Co się zmieniło? Kształty, ekran, mikrofon.

 

Kształty - zaokrąglenie jest ładne, przyjemne dla oka. Lekko wklęsły krzyżak i przyciski geometryczne też przyciągają wzrok, ale to nic nie zmienia. Sam wygląd przycisków też jest spoko, podoba mi się (jest to taki zatopiony biały plastik w przeźroczystym).

 

Ekran - To jest coś, za co pokochałem to PSP. Nie smuży, jest jasny, ale te kolory! Naprawdę jest tak dobrze, jak reklamowali! Kolory aż się wylewają z ekranu, każda gra jest teraz taka ładna dzięki temu nasyceniu kolorów. Porównywałem z kumplami ze starszymi PSP i za nic bym nie wrócił do starych wersji.

 

Mikrofon to zbędny bajer trochę, no chyba, że kiedyś zacznę ze Skype'a korzystać. No i szkoda, że konsolka jest taka cienka, na PSP-1000 naprawdę wygodnie się gra :).

Odnośnik do komentarza

Wybaczcie, nie będę się przebijać przez wszystkie wątki i zapytam wprost, która wersja psp wydaje się wam lepsza: 10xx cyz 20xx? I dlaczego?

Przymierzam się do zakupu (gotówkę już co prawda mam), a ponieważ ceny bywają podobne, więc potrzebuję rady posiadaczy w/w modeli.

Odnośnik do komentarza

Tak właściwe to nastawiam się na wersję 200x, najlepiej od razu przerobioną (kilka gier z psone mnie jeszcze kręci). A właściwie na czym polega nietrwała przeróbka? Po resecie ustawienia wracają do domyślnych?

 

Które wersje płyt (model 2k) NIE SĄ trwale przerabialne?

TA-088v3 i co jeszcze? <-- znalezione na wikipedii

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
mialem wszystkie modele i 3000 jest najlepszy. jest lekka ale solidnie wykonana, 1000 przy niej prezentuje sie jak cegla.

 

 

Ale za to jaka wygodna cegła :P. Ciekawe jak to będzie z PSP Go! w praktyce...

 

ja mam psp 1000 i 3000.

imo najlepiej wykonane [solidne] jest psp1000. jak dla mnie to seria 3000 ma tylko lepszy lcd oraz (na plus) jest szybsze podczas ladowania z umd.

 

z ta solidnoscia 3000 to jest tak, ze ma sie takie wrazenie jesli nie dobieralo sie do jej srodka xD ogolnie trzeba sie nagimnastykowac zeby poskladac to potem tak by nie bylo jakiejs szparki w obudowie lub zaslepka mspd sama sie nie otwierala ;] w grupasku takiego problemu nie mialem...

 

co do psp go, to mam nadzieje, ze wymysla cos co umozliwi zassanie z psn gier ktore ma sie na umd

 

 

 

Odnośnik do komentarza

No i pożegnałem się dzisiaj ze swoją konsolką. Ehh...te wspólne noce w Silenta, czy THPS2...trudno, takie jest życie, tonący brzytwy się chwyta, a w dobie kryzysu coraz ciężej z pieniędzmi :(

 

Ruszam za to z nowym projektem, który bardzo chce ożywić, mianowicie mojego "starego-nowego" Szaraczka. Jak coś to zaglądajcie w temat o PSX.

 

Dzięki Wam za wszelką pomoc jaką mi udzieliliście przez ten cały okres, gdy posiadałem PSP. Naprawdę jesteście swoi ;) Greetzy wiadomo dla kogo. Będę śledził wątek o PSP tak czy siak, a nóż widelec może natrafię jeszcze na PSP.

 

Konsolka + 4gb poszła za 350 zł. chlip, chlip :(

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...