Skocz do zawartości

SONY PSP - temat ogólny


CoATI

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

Super, to samo można o każdej konsoli. Chcesz zacząć jakąś wojenkę o piractwie or what?

 

PS2 też się łatwo piraciło, to samo z Xboxem 360, a jeszcze fajniej jest na DS'ie (nie mówcie mi tylko, że dla Kowalskiego łatwiej jest błądzić po zagranicznych forach i pływać w morzu nic nie znaczących skrótów typu flash0, MHU SPEED, GEN-D, recovery menu bla bla bla, niż oddać konsolę do "fachowca" spod bloku i dać mu 5 dyszek za wlutowanie chipa). I co, na nie też było 500 gier z hakiem, z czego może 100 dobrych, z czego połowa to porty z PS2? Dopiero od jakiegoś czasu producenci obudzili się, że nie tędy droga i raz na ruski rok możemy zobaczyć dobrą grę na PSP.

 

IMO piractwo jest oczywiście częściowo odpowiedzialne za takie a nie inne wyniki sprzedaży, ale skoro jest obecne na innych konsolach, to nie jest głównym czynnikiem decydującym o pozycji handhelda na rynku.

Edytowane przez raven_raven
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 miesiące temu...
  • 3 tygodnie później...

Kilka minut temu, z uśmiechem na ryju "wpadam" na pewien serwis aukcyjny z zamiarem zakupu "grubej" PSP (tak, ponownie... ciągnie mnie do tego sprzętu z powrotem) i moim oczom ukazują się kosmiczne ceny. Pierwsza reakcja: "Co jest kuźwa?!... fakt, nie przefiltrowałem tych wszystkich aukcji, kup jutro, blablabla...". I co? No właśnie, nic! Rok temu jak sprzedawałem konsolkę, to wziąłem 300 zł., patrzę na te wszystkie "okazjonalne ceny", a tam praktycznie wszystkie w okolicach 3 stów! Silnie trzyma się jeżeli chodzi o cenę, że nie wspominam już o takich perełkach za 800 zł. i wyżej :whistling:

 

Napiszcie mi jak jest aktualnie z softami, bo trochę się pogubiłem :potter:

Odnośnik do komentarza

jest

to jak wyglada ten numer i gdzie sie znajduje na konsolce bo nie moge tego nigdzie znalezc?

jakie sa najnowsze modele?

 

 

alim1471.th.jpg

 

nie wiem jakie teraz sa najnowsze. Róznia się zabezpieczeniami...

Napiszcie mi jak jest aktualnie z softami, bo trochę się pogubiłem :potter:

 

wlaczasz psp -> settings -> system update i masz najnowszy soft. tyle w temacie

 

 

 

Odnośnik do komentarza

Kilka minut temu, z uśmiechem na ryju "wpadam" na pewien serwis aukcyjny z zamiarem zakupu "grubej" PSP (tak, ponownie... ciągnie mnie do tego sprzętu z powrotem) i moim oczom ukazują się kosmiczne ceny. Pierwsza reakcja: "Co jest kuźwa?!... fakt, nie przefiltrowałem tych wszystkich aukcji, kup jutro, blablabla...". I co? No właśnie, nic! Rok temu jak sprzedawałem konsolkę, to wziąłem 300 zł., patrzę na te wszystkie "okazjonalne ceny", a tam praktycznie wszystkie w okolicach 3 stów! Silnie trzyma się jeżeli chodzi o cenę, że nie wspominam już o takich perełkach za 800 zł. i wyżej :whistling:

 

Napiszcie mi jak jest aktualnie z softami, bo trochę się pogubiłem :potter:

 

 

Chętnie bym pomógł ale zasadniczo nie wiem o co pytasz z tymi softami, CoATI napisał gdzie się sprawdza aktualny soft ale jeśli już posiadałeś psp to napewno wiesz gdzie to jest .Mam nadzieję że nie chodzi ci o to który soft można przerobić bo jeśli tak to pomyliłeś chyba forumdry.gif A w większości z tymi okazjami na Allegro to są to przerobione konsolki,a ceny które się wachają od 300 do 800zł to dlatego że ci zlituj się Boże złodzieje dorzucają już skopiowane gry na karcie.Choć zdarzają się też uczciwi i za niewielką kase można zaopatrzyć się w prawie nową nie szemraną konsolkę .

Edytowane przez GwynBleidd_79
Odnośnik do komentarza

Heh, dobrze, że mi napisałeś Coati jak się sprawdza soft i uaktualnia... <_<

 

Wytłumaczę Ci zatem, że to "nie koniec tematu". Chodziło mi jakie numerki teraz "królują" jako najlepszy, bo nie zawsze nim jest najnowszy- napiszesz "Trzeba było lepiej sprecyzować pytanie.".

 

Poza tym to było takie zagarnięcie żeby znowu się "wtopić" w posiadaczy PSP, ale najwidoczniej główny tutaj dowodzący ma żal do mnie o coś, lub coś w tym stylu... tylko, że nie wiem o co, a on sam i tak tego nie napisze.

Odnośnik do komentarza

nie mam żalu o nic :P (powinienem?)

 

natomiast wiem o co dokladnie ci chodzi. chcesz wiedziec jaki zmodyfikowany soft sobie wgrac, żeby działały wszystkie piraty.

Przkro mi ale nie propagujemy tutaj piractwa. chcesz grac na kopiach? ok, twoja sprawa. google it.

Przypominam. to nie jest warez tylko oficjalne forum magazynu PE.

 

i tak przymykam oko (inni też) na chwalenie sie userów, że grają w jakas gre, przy okazji premiery w usa lub nawet przed.

no chyba, ze ktos ewidentnie przegina.

Odnośnik do komentarza

No to dobrze, bo już myślałem ;)

 

Coati, znam zasady forum PE, nie jestem na nim też od wczoraj. Może postów nie wbijam "jak szlony", ale to chyba nie o to chodzi? ;)

 

Nie pytam o zmodyfikowany- wciąż się doszukujesz tego. Nigdzie nie znalazłem informacji czy do najnowszych gier jest wymagany najnowszy soft. Jeżeli nie najnowszy, to od jakiego numeru są już kompatybilne z grami? Dodatkowo jeszcze chciałbym się dowiedzieć, czym różnią się te najnowsze softy od tych, które były dawno, dawno temu? Jakieś nowe funkcje podochodziły może?

Odnośnik do komentarza

o PSP GO nawet nie myśl bo dostępność i cena gier tylko w cyfrowej dystrybucji to kompromitacja.

 

Wybór to tylko seria 3000 i dylemat czy chcesz być "po ciemnej stronie mocy"(wtedy szukasz używanych starszych modeli) czy chcesz być oryginalny (wtedy idź do pierwszego lepszego sklepu gdzie będzie akurat promocja na psp)

Odnośnik do komentarza

nie wiem czy odpowiedni temet..

zastanawiam sie nad kupnem psp bo mam dluga droge do roboty... :)

brac pod uwage PSP Go czy skupic sie na psp 3000??

z gory dzieki jak ktos pomoze :P

 

 

Nie zastanawiaj się tylko inwestuj w 3000.Ceny gier w cyfrowej dystrybucji są o wiele wyższe niż na UMD.Pozatym ilość dostępnych gier na GO w PSN to jakaś kpina!

Na 3000 masz alternatywe, dokupisz większą kartę pamięci i masz to samo co PSPGO plus cztnik UMD. Nie wspominając juz że GO ma mniejszy ekran i jeśli masz duże łapska to wyłamiesz sobie nadgarstki :P

Odnośnik do komentarza

nie wiem czy tutaj, ale to temat o akcesoriach więc: gdzie dostać to:

 

 pa.185512.6.jpg

 

sprawdzam wszystkie sklepy z importem ze wschodu i nie można zamówić(oni tam nie mają pre-order'ów?). Za pomoc dziękuję z góry

Edit: ok, przepraszam, nie zauważyłem drobnego druczku.

Edytowane przez gkihdghdhj
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...