Skocz do zawartości

SONY PSP - temat ogólny


CoATI

Rekomendowane odpowiedzi

nie widziałem nigdzie działu o 3rd

 

przy okazji:

 

pa.114720.1.jpg

 

 

 

 

w miarę tani upgrade psp. wie ktoś gdzie się znajdzie takie coś, tylko w stylu... nie zgadniecie: Monster Huntera! w guglach tylko jakieś pierdoły. i wolałbym aby to było w miarę mało krzykliwe, typowa czerń lub brąz i  "rysunki", jak np:

 

3fe629de4004529d90dd20f51f87f732.jpg?v=269400(ja pi...)

 

 

Odnośnik do komentarza

o jednak da sie zapytac w istniejacyj temacie ;]

 

to czy lepiej sie gra to kwestia przyzwyczajenia. przesiadka fat->slim może nie byc przyjemna ale jakosc wyswietlanego obrazu i lepsze przycisi w psp3000 wynagradzaja pewien dyskomfort jesli chodzi o samo trzymanie konsolki.

 

imo psp3000 to najlepszy model psp jaki powstał.

Odnośnik do komentarza

o jednak da sie zapytac w istniejacyj temacie ;]

 

to czy lepiej sie gra to kwestia przyzwyczajenia. przesiadka fat->slim może nie byc przyjemna ale jakosc wyswietlanego obrazu i lepsze przycisi w psp3000 wynagradzaja pewien dyskomfort jesli chodzi o samo trzymanie konsolki.

 

imo psp3000 to najlepszy model psp jaki powstał.

 

Gdzieś, kiedyś wyczytałem że wersja FAT jest wygodniejsza od SLIM, z uwagi na wybrzuszenia z tyłu konsoli. Nie ukrywam, że zależy mi na tym, by nie płacić kupy kasy za przenośną konsolę, a FAT jest jednak tańsza niż wersje SLIM.

Wyświetlacz i przyciski w nowych wydaniach są dużo lepsze?

Odnośnik do komentarza

Wielkie to, ale całkiem ładne.

 

Zwykły telefon z Androidem jak na razie. Całe to wielkie "PlayStation" będzie się pewnie opierać na jakiejś aplikacji od Sony (jak ich Timescape i Mediascape na X10) i specjalnych grach pisanych tylko pod tą Androidową platformę. Cienko, oj cienko to widzę. Na Androida jest słabiutko z grami, co dopiero na androidowe PlayStation na JEDNYM telefonie.

Odnośnik do komentarza

W Internecie pełno jest sprzecznych informacji na temat tego Sony Ericssona Z1 (Zeus), inaczej PlayStation Phone. Z jednej strony piszą (za czym ja się skłaniam), że będzie to nowa platforma i nie będzie wstecznej kompatybilności z grami na PSP, z drugiej strony piszą, że widzieli aplikację uruchamiającą gry z PSP na tym telefonie (w to wątpię). Jak by rozwiązano sprawę analoga? Jest w tym w ogóle L i R?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...