Skocz do zawartości

SONY PSP - temat ogólny


CoATI

Rekomendowane odpowiedzi

mam małe pytanie: czy zawartość playstation store różni się dla poszczególnych krajów czy wszędzie jest taka sama ? planuje kupić psp go i zastanawiam się ilu gier tam brakuje, myśle np. nad final fantasy tactics ale jak przeglądam sklep na ps3 to nie widze, chociaż coś czytałem że na amerykańskim jest. I drugie pytanie czy jest możliwość kupowania np. w amerykańskim ps store

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Te Wi-Fi jak działa? :P Rozumiem, że można grać jedynie z drugim PSPkiem w pewnej odległości?

Nie wiem czy można gadać tu o piractwie, ale rozumiem, że Slimki nie da sie przerobić? Tzn te z wgranymi softami 5.03 wzwyż nie można grać na piratach? Najgorsze, że nie można znaleźć nówek z takim starym softem... :(

 

Jak jest z odtwarzaniem filmików? Jakie formaty odtwarza?

Odnośnik do komentarza

psp2000 - to zło wcielone. drogie czesci zamienne, duza awaryjność (no serio), lcd jak w psp1000, jedyne plusy to 64mb ramu i mniejsza waga

psp3000 - najlepsza wersja konsoli. tanie (tańsze) części zamienne, o niebo lepszy d-pad, genialny lcd (zprawdz porównanie w google)... oczywiscie waga zblizona do psp2000 i ilosc ramu ta sama.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Te Wi-Fi jak działa? :P Rozumiem, że można grać jedynie z drugim PSPkiem w pewnej odległości?

Nie wiem czy można gadać tu o piractwie, ale rozumiem, że Slimki nie da sie przerobić? Tzn te z wgranymi softami 5.03 wzwyż nie można grać na piratach? Najgorsze, że nie można znaleźć nówek z takim starym softem... :(

 

Jak jest z odtwarzaniem filmików? Jakie formaty odtwarza?

poszukaj.

Nie wiem czy na pudle jest jakos zapisany soft, ale w sklepach widze czasami psp w bundlach z GOW Chain of Olympus wiec ladne antyki ;)

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Polecam oddać na gwarancję. Ja miałem soft 6.20 chyba czy 6.10 (miałem fazę na UMD w pewnym czasie), oddałem na gwarancję i jakby to powiedzieć, w serwisie tchnęli nowe życie w moją konsolkę (soft 4.21) :wub:.

 

Jeśli chodzi o miłośników homebrew, to polecane są softy 5.03 i niższe. Są jakieś exploity na 6.20 (half byte loader), ale nikt jeszcze iso loadera nie napisał pod nie. Ale pamiętajcie, tego nie wolno. My, jako prawi użytkownicy, używamy tylko softów powyżej 5.03, one są czyste od skazy.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

zalogowealem sie wczoraj na konto kumpla, sciagnalem sobie minisy na psp,chyba z 15 gierek. wszystko fajnie dzialalo, potem podlaczylem psp kablem do mojego ps3 i zalogowalem sie na moje konto, i dostalem (pipi)anego bana na te minisy co sciaglem od kumpla. wyskakuje blad, i komunikat ze te gry naleza do innego konta i zalogowac sie musze na konto kumpla, tylko ze problem w tym ze moj psp dostal bana automatycznie na jego konto,tzn zalogowac sie moge ale grac i tak nie:/ .

 

ps. i przy okazji gierki ktore od niego sciaglem na ps3 tez dostaly bana ... fak

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Promocja nadal trwa, zgodnie z oficjalną stroną PlayStation i kończy się 31 Sierpnia 2011, zaś ofertą objęte są konsole zakupione po 1 Kwietnia 2010. Poza tym czas nadejścia kodu może wynieść nawet 30 dni.

Więcej szczegółów, tutorial jak zdobyc kod znajdziesz na oficjalnej stronie PS - http://pl.playstation.com/psn/support/psp/detail/item311734/Oferta-gier-na-system-PSPgo-%E2%80%93-poradnik-%E2%80%9Ekrok-po-kroku/

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...