Skocz do zawartości

Nintendo DS - temat ogólny


sinner

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli jest bateria w środku - lampka pali się na czerwono (czy pomarańczowo ;) )

Jeśli baterii nie ma - ta sama lampka zaświeci na ułamek sekundy i zgaśnie.

 

Konsolkę otworzyłem i w sumie nie mam tam czego szukać ;) Odłączyłem co się dało, podłączyłem ponownie i zero zmiany...

Brat sporo rzeczy naprawiał i z naprawą nie byłoby problemu - poproszę go by rzucił okiem, a w razie czego będę pytał gdzie znajdę owe bezpieczniki czy układ zasilający na pcb ;)

Odnośnik do komentarza

Infinite Space zawiodło po kilu godzinach można znienawidzić tą grę, dowodzenie w kosmosie jest zbyt proste! motywy potyczek na ziemi/stacjach żenująco beznadziejne. efekty są wtórne i wykonane z rozmachem co nie wychodzi im na zdrowie na tak słabym sprzęcie :(...

 

Na początku byłem tą grą zachwycony ale po ok 5 godzinach grania, gdy odkryły się przedemną wszystkie jej sekrety i możliwości jakie zastały oddane do dyspozycji gracza olśniło mnie że po zakończeniu ok 20% scenariusza, nie ma czego masterować!!! każda kolejna walka wygląda tak samo, postacie praktycznie wyskakują na następne poziomy bez żadnych wysiłków z mojej strony a zadań pobocznych urozmaicających grę jest jak na lekarstwo.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Faktycznie. Kilka sklepów oferuje cenę w okolicach 500 zeta. We Wrocku tuż koło dworca jest sklep z różnymi elekronikaliami, który sprzedaje DSi za 480.

 

Dziwne to, bo teoretycznie dalej jest 170 euro i nigdzie (czyt.: sprawdzając dwa pierwsze wyniki na Google) nie znalazłem informacji o żadnej obniżce.

 

W sumie co za różnica. Kto będzie kupował teraz DS-a, skoro Nintendo zapowiedziało, że za niecały rok będzie nowy.

Odnośnik do komentarza

Dla fanów i osób nowych w tematyce DS-a teraz właśnie będzie dobra pora na zakup bo konsolka jeszcze wierzga a ceny lecą na pysk :D dobry moment a żeby kupić sobie nówkę! Za rok będzie następca albo go nie będzie jedno jest jednak pewne, a mianowicie jak już cudeńko pojawi się na sklepowych półkach to będzie absolutnie nieopłacalny!!! strzelam w ciemno ale sądzę że w kwocie 800zł się nie zmieści...

Odnośnik do komentarza

Jak dla mnie to tylko na plus, że ceny spadają. Sam już od dawna chciałem kupić DS'a ale cena była zbyt wysoka. Jak ceny jeszcze spadną do bardziej atrakcyjnego poziomu to się może w niego zaopatrzę. Jest mnóstwo gier w jakie chętnie bym zagrał na DS'ie więc na premierę nowej konsolki Nintendo zbytnio nie czekam...

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...
  • 3 tygodnie później...

Tak ostatnio widzę, że na DS'a nie pojawią się już raczej dobre gry (...)

 

no jeszcze pare bedzie

 

-Okamiden

-Golden Sun DS

-Ghost Trick

-Final Fantasy: The 4 Heroes of Light

-Ninokuni: The Another World

-Professor Layton 3,4 and 5

-Dragon Quest IX

-Pokemon Black Version and Pokemon White Version

 

Zapowiada sie dobre zakonczenie żywota DSa.

Odnośnik do komentarza

No nie będzie tak źle. Dragon Quest już wyszedł z Stanach, dostaje bardzo dobre oceny, więc pewnie okaże się lepszy, niż jakiekolwiek "stacjonarne" jRPG z ostatnich 10 lat, tak samo jak WEWY. Co do Scribblenauts 2, to sam nie wiem, czy chciałbym wydać na to kasę. Ghost Trick, to będzie coś super. Kolesie od Ace Attorney wreszcie postanowili zrobić normalną grę, elektryzujące połączenie. Z kolei Okami i Golden Sun to oczywiste materiały na hit. No cóż, nie będzie to najlepszy rok w historii DS-a, jego pierwsza połowa to był duży zastój, ale w porównaniu z innymi handheldami na rynku i tak DS dostaje niesamowicie dużo gier.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

DSL kończy życie, przynajmniej zamienniki teraz wszystko produkuje się pod DSi :) jeśli szukacie dobrych baterii to mogę sprowadzić sprawdzone ;) nie oryginalne bo na tych niezmiernie trudno położyć łapy :( trzeba być partnerskim serwisem Niny... Ale też dobre, jeśli jesteście zainteresowani piszcie PW. Tyczy się to też innych części zamiennych do Wszystkich wersji konsoli ;)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...