Skocz do zawartości

Nintendo DS - temat ogólny


sinner

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...

Witam,
Jestem nowy na forum wiec na początku witam wszystkich smile.png
Mam problem z moim DSi. Leżakował trochę i mógł też gdzieś upaść lekko a teraz kiedy go włączam mam tylko biały ekran (na gorze po prawej są paski kolorowe) dolny ekran też jest cały biały. Słychać wszystkie dźwięki w menu więc konsola działa. Proszę o jakieś rady co z tym zrobić.Rozebrałem już konsolę i wszystkie taśmy są prawidłowo podpięte a żaden z wyświetlaczy nie wygląda na uszkodzony.

Odnośnik do komentarza

z wiki..

 

Zasilanie
wbudowany akumulator litowo-jonowy, 3,7V 850mAh/1000mAh (klasyczna/Lite)
zasilanie zewnętrzne: 5,2V DC (do stabilnej pracy wystarczy 5V), gniazdo identyczne jak w Game Boy Advance SP, model Lite ma inną wtyczkę
dołączany zasilacz na prąd przemienny dostarczający stały o żądanym napięciu
 
i obrazek:
A2060231-1469-47F9-BCD6-D2DF9D4303FD.JPE
Edytowane przez Shiro
Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące temu...
  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 4 miesiące temu...
  • 8 miesięcy temu...

Dlaczego ludzie graja na Nintendo DS? Przeciez to nie ma zadnej grafiki :ermm:

 

Prosze o wyjasnienie sytuacji.

 

Pomińmy naturalnie rpgi, przygodówki, platformery itp, zawsze sie zastanawialem czy sa ludzie ktorzy kupuja gry jak fifa albo Need for Speed Most Wanted i w to graja. Nawet nie chodzi juz ze wyglada to jak wyglada, ale przewaznie zrobione na odwal sie, kupa bugów i niedopracowane.

 

Edytowane przez Velius
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dziekuje, satysfakcjonujaca odpowiedz :)

 

Nie ma za co, dzięki ze mnie od razu zrozumiałeś i nie muszę tłumaczyć ile to na Wii i DS jest shovelware produkowane zeby szybko zarobić na rodzicach ktorzy kupowali byle co dla swoich 4-10 letnich dzieci, a prawda jest taka ze to oni byli głównymi "nabywcami" DS i Wii ;)

Odnośnik do komentarza

Beka z was panowie...jak kupujecie konsole Nintendo żeby grać w NFSy i CoDy xD. Dobra koniec hejtu.

Ale serio...DS'a nie kupuje się żeby grać w NFS: Most Wanted, tylko Zeldy, Mario...dobra powiecie że oklepane i schematyczne. Lubicie jRPG'i? Ja akurat średnio, ale są takie których fabuła i mechanika mnie totalnie pochłania, chociażby Pokemony (w tym przypadku mówię o mechanice oczywiście). Mało? Co powiecie na przygodówki z ciekawym wykorzystaniem touchscreen'a, typu Professor Layton? I można by tutaj mnożyć mniej znane i raczej niszowe tytuły.

Odnośnik do komentarza

Nie znam sie na Nintendo DS niestety, uwielbiam serie Need For Speed, Call of Duty i Assassins Creed i tego szukam na tym małym potworze. Kupiłem DS'a bo zacheiły mnie recenzje jednej gierki, dostaje same dyszki.

 

http://www.metacritic.com/game/ds/cory-in-the-house

 

Gra dostała 228 pozytywnych recenzji, z czego wiekszosc to opinie ze to najlepsza gra na świecie i zayebisty system. Niestety po ograniu i przejsciu tej gry stwierdzam ze nie jest tyle warta i jest slabo zrobiona. Jezeli najlepsza gra na Nintendo DS ma taka grafike i gameplay, oraz tak zacne i slawne serie jak CoD i NFS slabo sie prezentuja to nie chce juz probowac innych gier bo pewnie sa wiele poziomow nizej.

 

Chyba wracam do PS4 bo tam lepsza grafika

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                     :Coolface:

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Nie pomoge z wersjami EU, ale napewno wkladajac cart piracki do 3DS'a albo w ogole sie nie odpali, albo bedzie widoczny inny tytul gry lub babole, wtedy zawsze zwracam towar na koszt tego co mi to sprzedal (raz sie zdarzylo). Wyglada niby na oryginal, ale moze poczekaj az sie wypowie ktos kto lepiej czai wydania europejskie.

 

Watpie w ogole zeby ktos podrabial niemieckie wydania gier :P

Odnośnik do komentarza
Gość mastafaker

Ten Need For Speed to na serio gra na DSa wydana w pudełku za grube pieniądze? Serio? Wpadłbym do takiego studia i...  :shotgun:

Przecież to wygląda gorzej nawet niż niektóre na Symbiana z czasów jego świetności. Ostro ktoś poleciał w kulki.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...